Flash Disk Biçimlendirme Sorunu Çözüm...

Sponsorlu Bağlantılar

karpuzyesil

Üye
teşekkür ederim ama bu sorunumu halletmedi.
Flaşı yinede formatlayamadım.

Sagopa_Hayranı

Üye
Flash disk bozma programı var mı 0 bayt olsun boyutu

abandonware

abandonware

Üye
İŞE YARAMADI... FLASHA NE YAPSAM "DİSK YAZMAYA KARŞI KORUMALI" YAZIYO... ÇÖZÜM ACİLLL :(

not: flash 16 gb ve bi' arkadaşımın... laf aramızda bu pintinin flaşı zannedersem çakma. ama bi önerisi olan varsa yazsın!

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Farklı bir USB portuna bağlayıp tekrar deneyin.Eğer olmazsa virüs filan olabilir.

isev

Üye
ben yapamadım...lütfen yardımmmmm. disk koruma diyor kotumayı kaldırdım ama yine olmadı. bu programda olmadı.... flash diskim biçimlenmiyor

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Donanımsal hasar varsa programın yapacağı birşey yok maalesef.

renk008

Üye
kardeş yonetici olmam gerekiyomuş erişim engelleniyo

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır.

akarababa

Üye

----------Eklendi @ 16:40:03 ---------- Yazıldı @ 16:39:25 ----------

:aha:teşekkürler

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim.

macurist

Üye
önceden belleğin içine giriş yapabiliyodum ama biçilendirme yapamıyordum.programlada koruamlı uyarısını aldım.diğe program işe yaramadı sonra başka proggam tarafında kullanılıyor uyarısı geldi.ve şimdi bu konumda bi sürücü yok diyor yardımcı olursanız sevinrim.şimdiden çok teşekkürler

By_pisko

Üye
Öncellikle KOlay gelsin ßir sorum olacak hocam. Flash belleği bilgisayara bir kaç defa üst üste takıp donanım güvenli kaldır demeden direkt olarak çıkartığım için flash belleği taktığımda 0 bayt olarak Gösteriyor oysa içinde resimlerim vardı bunu kurtarma imkanım var mı? Veri kurtarma programlarını denedim flash belleği bilgisayar görüyor ama içine girmek istediğimde biçimlendirme istiyor ve veri programları flash belleği görmüyor ama. şimdiden teşekkürler.

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
önceden belleğin içine giriş yapabiliyodum ama biçilendirme yapamıyordum.programlada koruamlı uyarısını aldım.diğe program işe yaramadı sonra başka proggam tarafında kullanılıyor uyarısı geldi.ve şimdi bu konumda bi sürücü yok diyor yardımcı olursanız sevinrim.şimdiden çok teşekkürler

DOS ortamında açtığında gösteriyor mu?

Öncellikle KOlay gelsin ßir sorum olacak hocam. Flash belleği bilgisayara bir kaç defa üst üste takıp donanım güvenli kaldır demeden direkt olarak çıkartığım için flash belleği taktığımda 0 bayt olarak Gösteriyor oysa içinde resimlerim vardı bunu kurtarma imkanım var mı? Veri kurtarma programlarını denedim flash belleği bilgisayar görüyor ama içine girmek istediğimde biçimlendirme istiyor ve veri programları flash belleği görmüyor ama. şimdiden teşekkürler.

Acronis veya Ultimate Boot CD türü bootable CD yardımıyla dos'ta bakmayı dene.Eğer orda da görmüyorsa yapacak pek birşey yok.

ban97

Üye
kullanımı yazsaydın adminim keşke nese bulurum ya :)

----------Eklendi @ 19:43:04 ---------- Yazıldı @ 19:41:51 ----------

flood için üzgünüm :( cihaz formatlama işlemi başarısız diyor ne yapmalıyım ?

curuk

Üye
Allah Razı olsun Flash Belleğim çalışmıyodu şimdi tertemiz ve çalışıyo saolasın :)

ahmetlcn

Üye
sağolasın kardeş. Ellerine sağlık...:yuru

basketci84

Üye
kardeş çok saol.. belleğimi sayende kurtardım :oke:

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
Bu Tür sorunlarda eğer biçimlendiremiyorsanız
Aynı şeklin birde farklı yöntemi var verildimi bilmiyorum gerçi çoğunuz biliyorsunuzdur
Bilgisayarım sağ tık - yönet - disk yönetimi - Biçimlendireceğiniz sürücüye sağ tıklayıp Biçimlendirin bu kadar

emragh

emragh

Üye
paylaşım için çok sağol Gerçekten işimi gördü Çok sağol :)

hozel70

Üye
Sağolasın kardeş.. sayende yenisine para vermeye gerek kalmadı.:oke:

Üst Alt