Flaş..flaş....NFS Shift yükleme yöntemi %100 kesin çözüm!!

Sponsorlu Bağlantılar

bladekel

Üye
yaaw yukarıda söylenenler gibi hepsini yaptım. eng yapıp tekrar tr yaptım. sonra oyunun adı değişti ama resmi değişmedi . bu önemli değil ama, oyuna tıklayınca açılmıyor . benm tel s8530 ve sürüm jvjk4. sürümle mi alakalı acep?

occili

Üye
Kardeşim. Şu Linki adam akıllı yere yüklesende oradan download yapsak siteden yapamadım filtrelenmiş..Rapidshare e atarsan çok iyi olur.

beneficial95

Üye
yaaw yukarıda söylenenler gibi hepsini yaptım. eng yapıp tekrar tr yaptım. sonra oyunun adı değişti ama resmi değişmedi . bu önemli değil ama, oyuna tıklayınca açılmıyor . benm tel s8530 ve sürüm jvjk4. sürümle mi alakalı acep?

ewt yhaw bnmkide 8530 ama olmuo yardm sürümle alakalımı

bygeforce

bygeforce

Üye
arkadaşlar elinde olan arkadaşlar şu linki bi yenileyiversin...

stanger79

Üye

aynen bende de öyle tıklıyorum ama oyun açılmıyor..kies son sürüm diyor alete ama..

X-7

X-7

Üye
Bugun nerdeyse satin alicaktim oyunu,eve gideyim denicem hemen

handybest06

Üye
Düzgün server da link koysanız indiremedim!!!

X-7

X-7

Üye
Bugun nerdeyse satin alicaktim oyunu,eve gideyim denicem hemen

off ya olmadı.Söylenen herseyi aynen yaptım ama oynun simgesini tıklayınca hiçbişi olmuyor.Öylece duruyor sanki hiç tıklamamışım gibi :angry:

Fiery1928

Üye
s5670 de olmaz mı arderefender oyununu indiremedim apps tan cunku modelim yok gözüküyo yüklemiyo :S

nescafe656

Üye
arkadaşlar WAVE2 de denedim çalışmıyor boşuna indirmeyin arkadaşım yinede eline emeğine sağlık
JVJL3 versiyonum

stanger79

Üye
ya aslında yükleyenlerde çalışıyor ama iş uzun..wave 2 için..buradaki gibi yükleyin oyunu sonra cepten samsung apps e girin ARdefender uygulamasını aratıp bulun..sonra üzerindeki başlata tıklayın oyun açılıyor..bu arada internet gitmesin derseniz..tam oyun açılırken menü tuşuna uzun basıp görev yöneticisini açıp samsung apps uygulamasını sonlandırın..bu kadar işte :)

X-7

X-7

Üye
off ya olmadı.Söylenen herseyi aynen yaptım ama oynun simgesini tıklayınca hiçbişi olmuyor.Öylece duruyor sanki hiç tıklamamışım gibi :angry:

Parasını verdim aldım :d: bu arada oyun harika :oke:

ertanemel

Üye
----------Eklendi @ 18:10:58 ---------- Yazıldı @ 17:58:07 ----------

[/COLOR]
ya aslında yükleyenlerde çalışıyor ama iş uzun..wave 2 için..buradaki gibi yükleyin oyunu sonra cepten samsung apps e girin ARdefender uygulamasını aratıp bulun..sonra üzerindeki başlata tıklayın oyun açılıyor..bu arada internet gitmesin derseniz..tam oyun açılırken menü tuşuna uzun basıp görev yöneticisini açıp samsung apps uygulamasını sonlandırın..bu kadar işte :)

hocam dediğini yaptım çalışıyo hemde mükemmel bi şekilde. yalnız bişi sorcam oyunu oynarken aps yi kapattım.internet açık kalmıyo değilmi.

gs-player

Üye
Bu oyun samsung wave 525 ıcın de uygunmudur??

yasinsekman

Üye
bende simgeye basınca hiçbir tepkime vermiyor ? version S8530JVJL3 herşey sitedeki gibi yaptım ama olmadı oyun açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim

----------Eklendi @ 19:37:56 ---------- Yazıldı @ 19:23:16 ----------

bir sorum varda samsungapps yi açtığım zaman indirim diye bir pencere geliyoo ve diyoo gameloft oyunları 2,40 tl ben almak istemiyorum bir daha gösterme var ve tamam var bir daha göstermemeye basım tamam desem parayı alırmı çok acil yarrdımmm şimdiden tşk...

totx

totx

Üye
bende simgeye basınca hiçbir tepkime vermiyor ? version S8530JVJL3 herşey sitedeki gibi yaptım ama olmadı oyun açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim

----------Eklendi @ 19:37:56 ---------- Yazıldı @ 19:23:16 ----------

bir sorum varda samsungapps yi açtığım zaman indirim diye bir pencere geliyoo ve diyoo gameloft oyunları 2,40 tl ben almak istemiyorum bir daha gösterme var ve tamam var bir daha göstermemeye basım tamam desem parayı alırmı çok acil yarrdımmm şimdiden tşk...

o sadece tanıtım için korkacak bir durum yok:d:

djyuri

djyuri

Üye
s8530 ojvkd1 olumsuz arkadaşlar. spoof un hiçbir şekli olmuyo sanırım

Üst Alt