Tavsiye Flappy Bird

Sponsorlu Bağlantılar

aliosman166

aliosman166

Üye
    Konu Sahibi
Flappy Bird
Flappy Bird oyunu çok basit bir oyun gibi görünüyor. Androidden s^3 e göre yazılamaz mı ?

enterneoll

enterneoll

Üye
bence yazarlar 1-2 haftaya 8 bit oyun bu oyunu her akıllı telefon kaldırır

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Symbian için uğraşan var mı hala ? Aslında çok basit ama

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
0MG90

0MG90

Üye
Biri uğraşırsa yaparlar boyutuda çok küçük

Emre

Üye
port By Emre ;)Oyun kesinlikle Flash Değildir :)

• Beğen
Tepkiler: ahmetkaya1991 ve asigsasi

Emre

Üye
Evet Sorunsuz ben portladım zatenŞuan Hem Android var Hem Symbian İçin Elimden Geleni Yapacağım ;)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

Emre

Üye
Yok şuan Test Amaçlı :)Oyunu Github Buldum Ama Oyunu Symbian Birazda Olsa Ekran Ayarladım WGZ İnfo.plist Yaptım dahada Geliştirme Yapabilirim :)

aliosman166

aliosman166

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: SAAMEET258

Emre

Üye
Dedim Ya Test Amaçlı yarın bakarım 1 - 2 bölüm yaparız

mkucukal2828

Üye
Günlük en az 50.000 $ kazanıyormuş sahibi .

Warnings

Üye
Ücretsiz ama o alıyor ücretini her indirmede :)
nasıl Ya olurmu öyle şey 100bin den fazla paramı kazanılırmış gameloftun oyunları vs dev fşrma oyunları bukaDAR kazandırmıyor yalan bence :D

SAAMEET258

SAAMEET258

Üye
Basit ama işi bilene, bilenler de symbiana oyun yapar mı orası ayrı. Yapılsa rahat kaldırır gibi ama yapıcaklar mı işte :)
nasıl Ya olurmu öyle şey 100bin den fazla paramı kazanılırmış gameloftun oyunları vs dev fşrma oyunları bukaDAR kazandırmıyor yalan bence :D
bu arada gerçekten 50.000 kazanıyor , oyundaki reklamlardan gelir sağlıyor indirme de çok olunca adam kazanıyor bence artar bile.

Warnings

Üye
Basit ama işi bilene, bilenler de symbiana oyun yapar mı orası ayrı. Yapılsa rahat kaldırır gibi ama yapıcaklar mı işte :)
bu arada gerçekten 50.000 kazanıyor , oyundaki reklamlardan gelir sağlıyor indirme de çok olunca adam kazanıyor bence artar bile.
tmmda gameloft bile bu kadar kazanamıyor ondada reklam var :D 50000binden adam tek oyunla zengin oldu ozaman ?. :D

SAAMEET258

SAAMEET258

Üye
50.000 gunluk galiba bide, bu arada gameloft oyununa google ads filan koycak değil ama o da paralı oyunlardan kazanıyor adam yapmış tuttu biraz da şans bence gereksiz bi oyun :D

0343434

0343434

Üye
Evet yapılmış olsa güzel olurdu ama bu saatten sonra ben fazla bir şey beklemiyorum.

enterneoll

enterneoll

Üye
oynarken dikkat ederseniz orjinal oyunda üstte reklam var oradan kazanıyor programcısı

Üst Alt