Flapjack İzlemek İsteyenler


Velo13

Velo13

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ne zamandır arıyorum. Flapjack çizgi filminin bölümlerini ingilizce de olur farketmez nereden izleyebilirim acaba?
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
YouTube'da bölüm bölüm mevcut.
 
  • Beğen
Tepkiler: Velo13
Velo13

Velo13

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
YouTube'da bölüm bölüm mevcut.
Teşekkürler ama bu kanalda sadece 3 bölüm var. Ve diğer kanallarda da tüm bölümler yok. Böyle bir internet sitesinde arşivlenmiş halde var mıdır diye sormuştum. Youtube a ben de bakmıştım ama maalesef dediğim gibi bölümlerin hepsi yok. Üstelik olanların da bazı bölüm isimleri yanlış verilmiş :(
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt