Fiyatı maximum 850 TL olmak üzere Laptop alacağım ! (Marka olarak öneriniz vs. nedir ?)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

telefonnn

Üye
    Konu Sahibi
Fifa 2009 vs. Oynayabildiğim.
Dahili Kamera
Bluetooth
vs.

Marka veya model olarak tavsiyeniz nedir?
 
Emperian

Emperian

Üye
casper.. (dünya prestiji) yada toshiba. Sakın acer gibi bişey alma. Ben aldım bi sürü sorunu var şarjıda 1-2 saat bile gitmiyor.
 
elive

elive

Emekli Yönetici
bence biraz daha biriktir 1000 tl civarlarında şöyle güzel birşey al.. olmadı dersen 500 tl git netbook al.. :)
 
yusufucan

yusufucan

Üye
Fifa 2009 vs. Oynayabildiğim.
Dahili Kamera
Bluetooth
vs.

Marka veya model olarak tavsiyeniz nedir?Canım Kardeşim Eğerki Sağlam 3 - 4 sene gidicek bir laptop almayı planlıyorsan Casper , Acer Falan almayasın sonra kafanı duvarlara vurma.Dell marka bilgisayarı Öneririm.
 
elive

elive

Emekli Yönetici
Canım Kardeşim Eğerki Sağlam 3 - 4 sene gidicek bir laptop almayı planlıyorsan Casper , Acer Falan almayasın sonra kafanı duvarlara vurma.Dell marka bilgisayarı Öneririm.

bende DELL var gerçekten çok sağlam ve kaliteli bir marka! satış sonrası ücretsiz tam telefon desteği var.. telefonda size format attırıp windows bile kurdurabilirler..:oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt