Fiyat /performans ürünü içerde beyler..A.O.T 995

Sponsorlu Bağlantılar

Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
[QUOTE=" Tehlike ";4664239]
aynen ya ama android 2.3.6 da iyidir:oke:
[/QUOTE]
gio da berbat o ama W de iyidir...ben ace 2 ye para biriktirmeye başlayım şimdiden :islik

futbol123

futbol123

Üye
Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
[QUOTE=" Tehlike ";4664286]
Güzel telefon ancak işlemci hızı yavaş sanki 800mhz ancak 768mb ram oluşu kurtarıyor :)
[/QUOTE]
dual core 800mhz ama

Symbianize

Symbianize

Üye
padon karıştırdım

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
padon karıştırdım
önemli degil paşam bazen bende de oluyor öle :) ..

---------- Eklendi @ 23:02:17 ---------- Yazıldı @ 23:00:50 ----------

Tehlike ";4664321][FONT="Impact' Alıntı:

ozaman çok iyi :oke: fiyatı kaç tl olur acaba?

rüyamda gördüm 800 TL gibi gelecek ...
:d: gerçekte bilmiyorum inş öle gelir orta segment ürünü olacak ve mali400 gpu kullanıyorlar galiba... S2- s3- ace2 hep aynı gpu dan kullanıyo hızları farklıdır ama :D

korkuadam

Üye
FIyat 291 dolar.Ace 250 dolar iken turkiyede 700 idi.800 TL'ye cikmaz 950den girer,sonra 800'e duser:)

TheCower

TheCower

Üye
Alcatel güzel telefon yapmış :)

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

iyi tabi helede mali400 gpu ile gelirse S3 alma Ace 2 al diye konu açacagım :D

Gerçi iPhone 4s de 800 Mhz çift çekirdek dahası da düşük ram(512 MB) ama o kerata her türlü ace 2'yi döver.O yüzden pek s3 alma ace2 al kafasında olamadım...

Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
Gerçi iPhone 4s de 800 Mhz çift çekirdek dahası da düşük ram(512 MB) ama o kerata her türlü ace 2'yi döver.O yüzden pek s3 alma ace2 al kafasında olamadım...

apple iphone 4s'i konuya neden dahil ettin onu anlamadım onun kullandıgı OS android degil..bu yüzden dahil ettin diyecem ama diyemiyorum iphone 4sin konu ile alakası nedir bilemiyorum 4s zaten İos ile mutlu apple'ın bu konuda işi yok ... hani burda samsungun ürettiği 2 telefondan bahsediyoruz. Ace 2 ile S3 ün gpu su aynı olursa hızları farklı olacaktır...S3 belli oldu Mali400 ile geldi ace 2 tam gelli degil.. fiyat olarak aralarında daglar kadar fark oldugu için olmasın orta segment ürünü olan ace 2 samsungun amiral gemisinin gpudan kullanıyor...samsung ace 2 ilede kazanmak istiyor ..

kmesne

kmesne

Üye
Bu arada kapasitif miş beyler

NoDisconnet

NoDisconnet

Üye
Tehlike ";4659748][COLOR=DarkRed][SIZE=3]Alcatel marka dandiktir aynı fiyata samsung galaxy w almak daha mantıklı :)[/SIZE][/COLOR][COLOR=Silver] [SIZE=1]---------- Eklendi @ 22:09:22 ---------- Yazıldı @ 22:04:41 ----------[/SIZE] [/COLOR][COLOR=DarkRed][SIZE=3]android 4.0 günceleneceğine dair birşey yok [URL="http://www.gsmarena.com/alcatel_ot_995-4661.php' Alıntı:
Alcatel OT-995 - phone specifications[/URL][/SIZE][/COLOR]

Alcatel dandikmi? Senden önce vardı o marka.

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

apple iphone 4s'i konuya neden dahil ettin onu anlamadım onun kullandıgı OS android degil..bu yüzden dahil ettin diyecem ama diyemiyorum iphone 4sin konu ile alakası nedir bilemiyorum 4s zaten İos ile mutlu apple'ın bu konuda işi yok ... hani burda samsungun ürettiği 2 telefondan bahsediyoruz. Ace 2 ile S3 ün gpu su aynı olursa hızları farklı olacaktır...S3 belli oldu Mali400 ile geldi ace 2 tam gelli degil.. fiyat olarak aralarında daglar kadar fark oldugu için olmasın orta segment ürünü olan ace 2 samsungun amiral gemisinin gpudan kullanıyor...samsung ace 2 ilede kazanmak istiyor ..

800 MHz çift çekirdek olduğu için dedim.Bu da zaten iOS-Android OS farkı.Demek istediğimde bu konuda özelliklerine bakarak bir şey söyleyemem.Aynı hızdaki işlemciye rağmen aradaki fark bariz belli...Onu kastettim ama anlamadın.

• Beğen
Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
800 MHz çift çekirdek olduğu için dedim.Bu da zaten iOS-Android OS farkı.Demek istediğimde bu konuda özelliklerine bakarak bir şey söyleyemem.Aynı hızdaki işlemciye rağmen aradaki fark bariz belli...Onu kastettim ama anlamadın.

benim gıcıklandıgım konu samsung marka telefondan bahsederken apple'ın konuya dahil olmasıdır... apple ile ilgili konuda da samsungun girmesi HTC nin araya girmesini istemem ... samsung için bu konuya giren apple der çıkar yoksa...Ha sorarsan konu başlıgı alcatel o-t 995 ama agırlık samsung olmuş burda da fiyat performans oranı galaxy w de var mış benim haberim yoktu tehlike söyledi öğrendim galaxy W de 4.0 güncelleme olmayınca konu geldi ace 2 ye senin dediğini anladım... a5 işlemci kullanan 4s in çekirdek frekansları 800Mhz de çalışıyor ve ace 2 de öle dedin ama Biri İos biri android.... Android kendisine özğü bir işletim(donanıma çok ihtiyaç duyuyor) sistemi aynı şekilde İos ta tabiki.. ben ios kullanmadım ama ios android'e göre daha stabil bir sistem buda bir gerçek...

---------- Eklendi @ 19:20:02 ---------- Yazıldı @ 19:14:34 ----------

Alcatel dandikmi? Senden önce vardı o marka.
:oke:

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Bluestar*

Bluestar*

Üye
Tabi ki Xperia Neo v Çünkü gerçek bir fotoğraf makinesi gibi resim ve video çekiyor. Ayrıca dahili hafızası da geniş.

Üst Alt