Bileklik Fitbit Charge 3 duyuruldu, fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Giyilebilir teknolojilerin önde gelen markalarından olan Fitbit yeni ürünü Fitbit Charge 3'ü duyurdu.

Fitbit Charge 3'ün fiyatı ve çıkış tarihide belli oldu.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Fitbit Charge 3 daha şık bir tasarıma ve daha büyük dokunmatik bir ekran ile karşımıza çıkıyor.

7 günlük batarya ömrüne sahip olan Fitbit Charge 3 bir çok farklı özelliğe sahip. 24/7 kalp atışı izleme, uyku takibi ve Android cihazdan gelen bildirimleri görme özelliklerine sahip.

Fitbit Charge 3 ile aynı zamanda havuzda yüzebilirsiniz. Bileklik 50 metre derinliğe kadar su geçirmiyor.

Fitbit Charge 3'ün fiyatı ise standart sürüm için Amerika'da 150$, İngiltere'de 130£ ve Avrupa'da 150€ şeklinde belirtiliyor. Özel sürüm ise Amerika'da 170$, İngiltere'de 150£ ve Avrupa'da 170€ olarak açıklandı.

Fitbit Charge 3 şu an itibariyle ön siparişe sunulmuş durumda. Bilekliğin çıkış tarihi için ise Ekim ayı işaret ediliyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt