firmwaremi göremiyorum :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

whophoper

Üye
    Konu Sahibi
firmwaremi göremiyorum :(
arkadaslar ben aranıza n900 kullanıcı olarak daha çok çok yeniyim ve bir problemim var telefonumun hangi firmwarede oldugunu bilmiyorum nsu ya giriyorum telefonu bağla diyor bekliyorum bekliyorum telefon bulunamadı diyor. pc suite giriyorm telefnu goruyorum ama telefon uzerinden hiçbir işlem yapamıyorm(yedekleme, mesajlar, ajanda, kişiler.. hepsindede telefon bulunamadı diyor) sözde sadece görüyor telefonumu..

ürün hakkındaya giriyorym hem n900un altında hemde versiyonda <unkown> yazıyor :( bana bu konuda yardımcı olacak biri varmı acaba?

murattiy

murattiy

Üye
Arkadaşım ürün hakkında kısmına girip versiyonda unknown yazıyorsa kernelde hata var kısaca hız aşırtma yapmışsın ama eski overclock yöntemi uygulanmış .Yapman gereken hard format bunu yaparken sadece kernelide kurtarabilirsin .Yada temiz bir hard format at .kısaca : Flash yöntemi

whophoper

Üye
    Konu Sahibi
pekiii hard format atayımda rehberim gitmez dimi?

murattiy

murattiy

Üye
rehber gitmez müzikler gitmez resimler gitmez vanilla sürümü yüklersen ilk olarak hepsi gider hard formatla daha sonra yüklediğin programlar gider ama resimlere telefon rehberine hatta mevcut eski mesajlarına dokunmaz

--------------- Ekleme ---------------

kısaca vanilla yükleme .pr1.3 yükle onu yüklersen sorun çıkmaz

whophoper

Üye
    Konu Sahibi
pekiiii forumda gezdim durdum acaba benmi beceremedim bana vanilla linki verirmisinz kusurabakmayın n900 ailesinde daha 3 günlüğümde yeni yeni öğreniyorum

--------------- Ekleme ---------------

tamamdır hallettim ama vanilya değilde baska bir paket buldum onu yükledim bende ve aynen dediğinz gibi formattan sonra şimdi hangi sürümde oldugunu gördü, ovi ve pc suit tanıdı, bazı programlar acmıyordu atıyordu kendini oda düzeldi yani durumu cok iyi suan :) cok tesekkürler arkadasım söylemeseydin format aklımda yoktu :)

SilentOne

SilentOne

Üye
bnce bide backup al tmmdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt