firmware özellikleri bozulmadan türkçeleştirme ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kajal3636

kajal3636

Üye
    Konu Sahibi
firmware özellikleri bozulmadan türkçeleştirme ?
arkadaslar ıngılızce olan bı fw yukledım ama ozellıklerı kaybolmadan nasıl turkcelestırırım , yanı call recorder, sms 100 tane atması socıal hub premıum gıbı ozellıklerı degısmeden nasıl fw turkcelesır yardım lutfen ?

fullwar

fullwar

Üye
Seçeneklerde Türkçe yoksa SHP falan aktif olan bir CFW bulmanız gerekir. Yani yüklediğinız sürümün Custom FW'sini bulmalısınız. Telefon modeliniz nedir?

kajal3636

kajal3636

Üye
    Konu Sahibi
Seçeneklerde Türkçe yoksa SHP falan aktif olan bir CFW bulmanız gerekir. Yani yüklediğinız sürümün Custom FW'sini bulmalısınız. Telefon modeliniz nedir?

telefon vawe 2 bada 2 son surum custom fw lı bı surum kurdum tek sorun turkce degıl gerı ıngılızce anlıoruz ıyı kotu ama genede turkce olsa ıyı olurdu ,
...Reklam İçeriği...

bu fwyı kullanıorum ...Reklam İçeriği... konu açdım bunun ıcın , cok ıyı herozellıgı ıle . acaba csc dosyasınımı degıstırmek gerek ?

fullwar

fullwar

Üye
Fosamobil sürümü en sorunsuz olanı. İçinde Polaris Office, live temalar ve bir sürü duvar kağıdı var, SHP ve diğer içerikler aktif ve Türkçe.

kajal3636

kajal3636

Üye
    Konu Sahibi
Fosamobil sürümü en sorunsuz olanı. İçinde Polaris Office, live temalar ve bir sürü duvar kağıdı var, SHP ve diğer içerikler aktif ve Türkçe.

ama 100 sms aynı anda gonderılmıor 10 cu smsden sonra uyarı gelıor lımıtı asdınız dıe bunda 100 tane ekleyebılıorsunuz denedım ben o yuzden bundan vazgecmek ıstemıorum ?

fullwar

fullwar

Üye
Benim hattım faturalı olduğundan genelde SMS göndermiyorum. Çok dert değil yani.

kajal3636

kajal3636

Üye
    Konu Sahibi
Benim hattım faturalı olduğundan genelde SMS göndermiyorum. Çok dert değil yani.

ben gunde 50 bazen 100 e yakın atıorum bıde bayram seyran tek partı yollamak ıcın ıdeal pratık oluo olmadı cest arkadasımızın csc ıle denıcem oldu oldu olmadı bu fw benım ıcın super yeterlılıkte ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt