[FiNiTO][5800 v51] PROViSUAL & PROPER v.4.0 [FORMAT-HACK-MOD-JAF]

Sponsorlu Bağlantılar

yigarim

yigarim

Üye
Tele flash atarken bilgisayarınızda ovisuite programı açıksa ; tel açıldığında "PC Suite" ile bağlı diyecek elbette.Başka ne demesini bekliyordunuz.ovisuite programını flash atarken kapatmanız gerekirdi.Bu şekilde flash atarsanız hangi cfw yi denerseniz aynı uyarıyı alacaksınız.Bu bir sorun değil ki zaten.

Ben anlatamadım galiba Telefon bilgisayara bağlı değilken diyorum sayın hocam.
İllaki bilgisayara bağlı olduğu zaman neyi seçtiysen o şekilde bağlı diyecek.
İkincisi kapalı telefona flash atıyorsun pc suitle ne işin var niye açık olsun. Hadi açık olsun diyelim USB kablosunu çektiğin zaman bağlantı kesildi yada bağlı değil demesi gerekmez mi? Usb bağlı olsada bağlı yazıyor omasa da bağlı yazıyor. Ben bunu anlatmaya çalışıyorum..

Dün başka bi 5800 a yükledim hiç bir sorun yok.Bağlantılardan USB ye bakıyorum "BAĞLI DEĞİL" yazıyor.
Ama benim telefonda bağlantı türünü yazıyor. (Bilgisayara bağlı değilken)

f@tih.

f@tih.

Üye
    Konu Sahibi
Ben anlatamadım galiba Telefon bilgisayara bağlı değilken diyorum sayın hocam.
İllaki bilgisayara bağlı olduğu zaman neyi seçtiysen o şekilde bağlı diyecek.
İkincisi kapalı telefona flash atıyorsun pc suitle ne işin var niye açık olsun. Hadi açık olsun diyelim USB kablosunu çektiğin zaman bağlantı kesildi yada bağlı değil demesi gerekmez mi? Usb bağlı olsada bağlı yazıyor omasa da bağlı yazıyor. Ben bunu anlatmaya çalışıyorum..

Dün başka bi 5800 a yükledim hiç bir sorun yok.Bağlantılardan USB ye bakıyorum "BAĞLI DEĞİL" yazıyor.
Ama benim telefonda bağlantı türünü yazıyor. (Bilgisayara bağlı değilken)
Şüphelendiğin bir program varsa sil biir de öyle dene.olmazsa yeniden flash at telefona bence.Hafıza kartını da biçimlendirmeyi unutma.Bazı yüklenen programlar bu tür sorunlara sebep olabiliyor.

yigarim

yigarim

Üye
Olmuyor ya denemediğim şey kalmadı. USB bağlı değil dedirtemedim bir türlü.

f@tih.

f@tih.

Üye
    Konu Sahibi
Olmuyor ya denemediğim şey kalmadı. USB bağlı değil dedirtemedim bir türlü.
Ayarlar-bağlantı-bağlantı yöneticisinden sonlandırma denedin mi ?
Vallahi ilginç bir sorun.Benim hiç başıma gelmedi.Başka 5800 a da yükledim onda olmuyor diyorsun.Umarım teline servis yolları gözükmemiştir.:bilmm

KELEBEK60

Üye
Kardeş ben 5800xp ye bu programı yükleyeceğim ama flaş nasıl atılır. birde bazı dosyaları c klasörü içerisine at diyorsun c klasörünün içini açamıyorum ki atayım yani ben bu konularda yeterli bilgi sahibi değilim Fatih kardeşim veya biri yardım etsin MAİL ADRESİM [email protected] acil bekliyorum

--------------- Ekleme ---------------

pardon birde bunu yükleyince telefon hackli duruma geliyormu

f@tih.

f@tih.

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş ben 5800xp ye bu programı yükleyeceğim ama flaş nasıl atılır. birde bazı dosyaları c klasörü içerisine at diyorsun c klasörünün içini açamıyorum ki atayım yani ben bu konularda yeterli bilgi sahibi değilim Fatih kardeşim veya biri yardım etsin MAİL ADRESİM [email protected] acil bekliyorum

pardon birde bunu yükleyince telefon hackli duruma geliyormu

Şöyle sindire sindire okusanız kesinlikle anlaşılmayacak birşey yok.Herşey sıraı ile anlatıldı çünki.MSN den vakit yetersizliği yüzünden yardım edemiyorum.Kusura bakmayın.

Evet bu sürümü yüklerseniz aynı zamanda telefonunuz hackenmiş olacak.

f@tih.

f@tih.

Üye
    Konu Sahibi
[FiNiTO][5800 v51] PROViSUAL & PROPER v.4.0 [FORMAT-HACK-MOD-JAF]

Tüm Çalışmalarımı sonlandırmış bulunmaktayım.Bu yüzden artık sizlere yardımcı olamayacağım.Hepiniz hoşçakalın.

mustafa

mustafa

Üye
böyle bir şeyi kabul etmek mümkün değil kardeşim. sebep belli biliyorum ama bu tür şeylere kulak asmamak gerekir. neden çünkü bu fwler gözde fwler olduğu için elbetteki taşlamalar da olacaktır çekemeyenler elbette olacaktır. site yöneticilerinden de ricam f@tih kardeşimi foruma geri kazandırmaları lütfen... :ağlarım:

bahakaba

Üye
elinw koluna klavyene sağlık c6dan bile süper çok makbule geçti sağol :D

SilentOne

SilentOne

Üye
ew ekranı hoşuma gitti

mrtstab

Üye
arkadaşlar , flash a tıkladıktan sonra "evet" dedikten sonra telefonun açma kapama düğmesine ( telefon kapalıyken ) 2-3 saniye basıyorum . "telephone not found " diyor . telefonu bulmuyor .lütfen yardım edin !!

Eleo

Üye
bende "Searching for phone...NOT FOUND" diyor flash yaptigimda

bunun icin yapabilecegim birsey var mi?
tel. da bagli durumda zaten acik tutamam ki

...flash yaptigimda

arkadaşlar , flash a tıkladıktan sonra "evet" dedikten sonra telefonun açma kapama düğmesine ( telefon kapalıyken ) 2-3 saniye basıyorum . "telephone not found " diyor . telefonu bulmuyor .lütfen yardım edin !!
aynen:bilmm

lutfen yardim edin. tel'a format attim, rehberi falan sildim, bekliyorum :nono:

birde JAFda "phone mode" kismindaki soru isaretini bastigimda "init usb communication...Failed!" yaziyor. baglanamiyor galiba. sorun nerde olabilir ki?

+ JAF kullanmak icin firewall'u kapatip antivirusu silmis durumdayim:hmmm

güzel kardeşim arkadaşlar sana yardımcı olmak istiyor,sen kızıyorsun bak fatih arkadaş sana telefonun offline değil demiş zaten dikkat eder ve acele etmezsen herşey hallolur,ve ben resimden de görüyorumki v5.0'yi seçiyorsun dikkat et yüklediğin v5.1 değil v5.0 gözüküyor

bunun icin yapabilecegim birsey var mi?

tel. da bagli durumda zaten acik tutamam ki flash yaptigimda

lutfen yardim edin. tel'a format attim, rehberi falan sildim, bekliyorum

birde JAFda "phone mode" kismindaki soru isaretini bastigimda "init usb communication...Failed!" yaziyor. baglanamiyor galiba. sorun nerde olabilir ki?

+ JAF kullanmak icin firewall'u kapatip antivirusu silmis durumdayim:hmmm

boyle birsey yaziyor:

herseyi kontrol ettim, normal. win7 kullaniyorum. bunu da emulatoru da winXP compatible kullaniyorum, cunku baska turlu "do not support platform" diyor. ee daha ne yapmam gerekiyor ki?

P.S benim tel. power on/off tusunda bir sorun olabilir mi? normal acip-kapattigimda gec yanit veriyor.

nokia pc suite'i yeniden yukledim, flashdan once kapattim, power on'u uzun sure basili tuttugumda flash yapti. ama bu sefer de eski versiyonun aynisi oldu. soylediginiz ve resimlerde gosterdiginiz hicbir degisiklik yok:nono:

tamamdir. :))
hallettim.
phone not found dememesi icin jaf yuklemeden once pcsuite+ovisuite silinmesi, yukendikten sonra da bir tanesinin yuklenmesi gerek. bu ilk mesajda yaziyordu, ama okurken atlamisim herhalde.
Tesekkurler :))

ERHAN0880

Üye
Fatih kardeş öncelikle tesekkurler. Fakat verdigin işlem kaydı silme programına ulasamıyoruz bu konuda bana yardımcı olursan ınan ömur boyu dua edıcem ...

ASC33

ASC33

Üye
Fatih kardeş öncelikle tesekkurler. Fakat verdigin işlem kaydı silme programına ulasamıyoruz bu konuda bana yardımcı olursan ınan ömur boyu dua edıcem ...

Fatih bu aralar meşgul,onun yerine ben vereyim kardeşim buyur

İskenDer™

İskenDer™

Üye
teşekkürler.yeni sürümünün çıkarılması dileğiyle .. .:ehe

karmatte

karmatte

Üye
v52 ye çakmasını sabırsızlıkla bekliyoruz teşekkürler:islik

cankadir

Üye
harika bir şey olmuş kafama yattı ilk hackim bu olacak ellerine sağlık...

kardeş dediklerini aynen yaptım telefon şu an çökmüş durumda bu benim ilk hackim biraz sazanlık yaptım heralde ... dediklerini mükemmel bir şekilde uyguladım ama dediğim gibi artık telefon açılmıyor sorun benim telefonumun v.52 olmasından kaynaklanıyor olabilir mi? ki bundan heralde lütfen biri yardımcı olsun...acillllll

karmatte

karmatte

Üye
v52 yi tekrar yükle düzelir bana da olmustu downrage yapmıştım tekrar v52 sürüm yükledim düzeldi

cankadir

Üye
:) kardeş eyvallah sağolda yüklemeden önce bi allahın kulu uyarmadı şimdi herkescikler mesaj yağdırıyo yine de sağolun . teşekkürler.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
çok teşekkür ederiz sagolun.ama ben v52 kullanıyorum.v52 çıkarsa yüklerim...

Üst Alt