Film Replikleri Uygulamam Markette.

• 22 Temmuz 2014
  • 288 Okunma
  • 4 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar , bir süre önce Windows Phone 8 Market için yayınladığım Film Replikleri uygulamasının android versiyonunu da tamamladım. Bu android platformuna geliştirdiğim ilk projem. Uygulama hakkındaki yorumlarınızı ve isteklerinizi iletirseniz sizler için çok daha iyi uygulamalar geliştireceğime inanıyorum.

Uygulamamın özelliklerine gelecek olursak ;

Yerli yabancı binlerce filmin unutulmaz efsane replikleri burada.
    Film replikleri uygulaması sayesinde yüzlerce filmin binlerce repliğini uygulama içerisinde bulabilirsiniz.
    Uygulamanın Özellikleri :
    - Replikleri arkadaşlarınıza mesaj olarak gönderebilirsiniz.
    - Replikleri facebook , twitter , Google+ , WhatsApp gibi ağlardan paylaşabilirsiniz.
    Uygulamadan çıkıp tekrardan girdiğinizde kaldığınız replikten devam edersiniz.

Uygulamayı indirmek için : Film Replikleri - Google Play'de Android Uygulamaları
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: tayfundemirbas
    Mesut Aktaş bunu beğendi.
  2. sonraki durak iOS sanırım, kolay gelsin :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Evet inşallah öyle olacak fakat android iyi geldi şuanda android için gerçekten kaliteli uygulamalar geliştirmek istiyorum. Teşekkürler bu arada sağolun :)

4. Sen tam tersini yapmışsın ilk iosa çıkar, sonra android, sonra WP. :D başarılarının devamını dilerim :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Aynen dediğin gibi oluyor normalde ama evet sanki biraz ters gitmiş benimki ,Her zaman ilk önce IOS mu kullanacak abi birazda IOS kullananlar en son kullansın :) . Çok teşekkür ederim sağolun.

Yüklüyor...
23/10/2018 - 15:16