FIFA 15 çıkmadan 16 videosu geldi!!!

Sponsorlu Bağlantılar

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
iyi ki yok kimse orjinal almazsa olacağı bu

aynen öyle orjinal oyun pek bilmez bizim insanımız (bende dahilim bu gruba). ama şöyle bir mesele de var. futbol federasyonu takım lisanslarını toplu vermek yerine tek tek gidin kulüplerle anlaşın dedi firmalara. birazda o yüzden aslında

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
dogukan-

dogukan-

Üye
Oyun mu bu ya :D

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
:ahya ilk konuya bunun gerçek olmadığını, gerçek yaşamdan çekilmiş video ile FIFAnın gerçek yaşam videosunun eğlence amaçlı çekildiğini belirtebilir mi? fifa 16 diye bişi yok. videonun adında da geçiyor "Future FIFA" > "Geleceğin FIFA'sı" - "Real-Life Video Game" > "Gerçek Yaşam Video Oyunu". eğlence amaçlı yapılmış bir video, güzel de olmuş. oyun moyun değil, hala daha kaldırır mı? sistem gereksinimi ne diye soranlar var. dedim espri yapılıyor ama baktım iş uzadı, her gören bişi diyo yazıktır günahtır ilk konuda belirtin bunu :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: -India-
BelaMonte

BelaMonte

Üye
:ahya ilk konuya bunun gerçek olmadığını, gerçek yaşamdan çekilmiş video ile FIFAnın gerçek yaşam videosunun eğlence amaçlı çekildiğini belirtebilir mi? fifa 16 diye bişi yok. videonun adında da geçiyor "Future FIFA" > "Geleceğin FIFA'sı" - "Real-Life Video Game" > "Gerçek Yaşam Video Oyunu". eğlence amaçlı yapılmış bir video, güzel de olmuş. oyun moyun değil, hala daha kaldırır mı? sistem gereksinimi ne diye soranlar var. dedim espri yapılıyor ama baktım iş uzadı, her gören bişi diyo yazıktır günahtır ilk konuda belirtin bunu :tebessüm:
Dostum şakasına tartışıyorduk zaten sistem kaldırır mı diye :D

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
video %100 gerçektir. ea sports'ta çalışna arkadaşım 'e de sorduktan sonra paylaştım videoyu. oyuna hakem modu eklemeyi düşünüyorlarmış. ayrıca şampiyonlar ligi lisanslarını da pesten alacaklar büyük ihtimalle. ama bu kullanacakları yeni motor, FIFA 12'deki gibi biraz sorun çıkarabilir. yani izlediğiniz video gibi dümdüz değil biraz buglarla karşılacaksınız. bir diğer yenilik'te maçlar artık (videoda da izlediğiniz gibi) 9 vs 9 olarak oynanacak. son olarak yağışlı modu değiştirdiklerini de söylediler. top 1 metre ileriye gidemeyecekmiş aşırı yağışlı havalarda. yeni bir bilgi olursa paylaşırım

• Beğen
Tepkiler: Türe
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
video %100 gerçektir. ea sports'ta çalışna arkadaşım 'e de sorduktan sonra paylaştım videoyu. oyuna hakem modu eklemeyi düşünüyorlarmış. ayrıca şampiyonlar ligi lisanslarını da pesten alacaklar büyük ihtimalle. ama bu kullanacakları yeni motor, FIFA 12'deki gibi biraz sorun çıkarabilir. yani izlediğiniz video gibi dümdüz değil biraz buglarla karşılacaksınız. bir diğer yenilik'te maçlar artık (videoda da izlediğiniz gibi) 9 vs 9 olarak oynanacak. son olarak yağışlı modu değiştirdiklerini de söylediler. top 1 metre ileriye gidemeyecekmiş aşırı yağışlı havalarda. yeni bir bilgi olursa paylaşırım
:ehe

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
cılkı çıktı

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
o değil de, hakem modu için daha önceden keşke olsa demiştim (ilk kaleci modu çıkığı vakitlerde). şimdi sen de bunu deyince tekrar canlandı bu fikrim :) @-India- yeni Cüneyt Çakırlar olmak istiyoruz :coolher maç sonrası hakem notumuz açıklansa, avrupa maçlarında kritik maçlara atansak.. pozisyona olan yakınlığımız, aldığımız kritik kararlar, sakinliğimiz, kullandığımız kartlar hepsi buna etki edecek. yeni bir kariyer modu işte ben oynarım şahsen :)hatta 1v1 oyunlarda 3. kişi de hakem olarak oyuna dahil olsa o zaman şikenin dibine vururuz :kop:biri EA'ye bu fikirlerimi yazsın bi zahmet :islikEA SPORTS FIFA Resmi Facebook sayfasına yazdım artık okurlarsa :)

Üst Alt