Fernandes'e Yeni Yöntem

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fernandes'e Yeni Yöntem
Valencia'dan kiraladığımız Manuel Fernandes dün arkadaşlarıyla vedalaştı, ancak yönetim Portekizli yıldızı takımda tutma niyetinde...

Orta sahada hem ofansif, hem de defansif özellikleriyle ön plana çıkan oyuncu, devre arasında İspanyol kulübünden satış opsiyonlu olarak kiralanmıştı. Ancak bu opsiyonun 8 milyon euro olması, siyah-beyazlıların elini kolunu bağladı. Son maçlarda üst düzey bir performansa ulaşan Fernandes'in kalmasını isteyen Teknik Direktör Tayfur Havutçu, bu dileğini yönetime iletmişti.

Yeni sezon transfer çalışmaları için Avrupa'nın yolunu tutan Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ile komite üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun, İspanya'da Valencialı yöneticilerle buluşarak bu oyuncuyu bir sene daha kiralamak isteyecekleri vurgulandı. 8 milyon euroluk bonservis bedelinin yüksek bulunması nedeniyle, Adalı'nın kiralık olarak Fernandes'e bir sene daha Beşiktaş formasını giydireceği belirtildi.

Dünkü antrenman sonrasında Havutçu'dan izin alarak Quaresma ve Almeida ile birlikte bugün ülkesine gidecek olan Fernandes'in de, kalmak istediği ve yönetime bonservisinin alınmasını ilettiği öğrenildi.

Transfer çalışmaları için Avrupa'ya çıkarma yapan Adalı ve Zülfikaroğlu'nun, uzun süredir ilgilendikleri Forlan'ı da bitirmek üzere oldukları bildirildi. Adalı ve Zülfikaroğlu'nun, bu oyuncunun yanı sıra, ünlü menajer Jorge Mendes'in CEO'su olduğu Bragalı stoper Paulao'yu da gündemlerine aldıkları vurgulandı.

FERNANDES VEDA ETTİ, QUARESMA TATİLDE

Bu arada Manuel Fernandes Türkiye'ye veda ederken, bir diğer Portekizli yıldız Ricardo Quaresma ise eşi ile birlikte tatil için ülkesine gitti.

Beşiktaş'ın devre arasında İspanya'nın Valencia takımından kiraladığı Portekizli futbolcu Manuel Fernandes, Türkiye'den ayrıldı. Sabah saatlerinde Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma ile birlikte Atatürk Havalimanı'na gelen Fernandes gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

Sarı kart cezalısı olduğu için ligin son maçında forma giyemeyecek olan Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Quaresma da tatile erken çıktı. Sözleşmesi bittiği için Türkiye'ye veda eden Manuel Fernandes ile birlikte THY ait bir uçakla sabah saatlerinde Lizbon'a hareket eden Quaresma, Atatürk Havalimanı'nda hayranlarıyla fotoğraf çekildi.Kaynak: Milliyet

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
karma karışık ortalık hadi hayırlısı

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
aynen hangi habere inanıcağımı şaşırdım ya :)

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
evet öyle bu ara net bısey yok hergun farklı bsey cıkıyo
bakalım zamanla kım kalcak kım gdecek

cehili

cehili

Üye
8 milyon euro tabata'ya veren yönetim Fernandes'e veremiyor ve dengeleri mi bozuluyor ilginç:hmmm

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye

:hmmm

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu durumu bende anlayamıyorum aynen dediğiniz gibi tabata ve ismaile 14 milyon euro verdiler.Şimdi ise fernandes'i almıyorlar nasıl bir mantık bu anlayamadım

Mazel Tov

Mazel Tov

Üye
Tabata ile Fernandes'in değeri aynı. Takas etsek ya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...