Böyle Devam Eder Mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

 • 9 Ekim 2013
 • 279 Okunma
 • 0 Cevap

 1. 9 Ekim 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Sözleşme yenilemek için yönetimden çağrı bekleyen Portekizli oyuncu, Bilic ile görüşerek, ''Kafam rahat değil. Performansım düşebilir'' diye mesajı verdi

  Beşiktaş'ın Portekizli futbolcusu Manuel Fernandes, yönetim ile her konuda anlaşmasına rağmen kendisiyle sözleşme yenilenmemesine kızıyor. Teknik direktör Bilic'e, ''Şu anda iyi gidiyor ama kafamın rahat olması lazım. İlerleyen haftalarda böyle devam eder mi bilmiyorum'' demesi Hırvat hocayı sinirlendirdi.

  Özen ile görüşme yapacak

  Bilic, ''Kafanın rahat olması konusuna katılıyorum. Ancak tehtid eder gibi konuşman doğru değil. Konuyu yönetime ileteceğim ve sözleşme yenilenmesi için destek olacağım. Sen sadece maçları düşün. Elimden geleni yapacağıma inan'' diye konuştu. Bilic'in Önder Özen ile görüşerek Fernandes'in sözleşmesinin uzatılmasını isteyeceği öğrenildi.

  Rakamlar, 'başarılı' diyor

  Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Fernandes, yıllık 2.5 milyon euro'ya yönetim ile anlaşmıştı. Bu sezon 7 maçın tamamında (Eskişehir maçının son 3 dakikasında çıktı) forma giyen, 1 gol, 4 asist ile oynayan Portekizli futbolcu, ''Büyük maçlarda yok'' diye eleştiriliyor. Eskişehir'de 3 puanı getiren Ömer'in golünde asist yapmasına rağmen Fernandes için, ''İmza atmadığı için kaçak güreşiyor'' yorumları yapılıyordu.

  Haber Kaynağı: Fotomaç
   


  Yazan: scarface006

  Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
16/07/2019 - 18:13