Ferguson Semih'i istedi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jackalmami

jackalmami

Üye
Ne diyorum ben anlamadın, şuan selçuk real madride gitse şaşırmam ve orda başarili olur şüphem yok ondan böyle düşünuyor olmam onu küçümsemedigimin kanıtı zaten.Real madrid dünyanın en büyük kulübüdur tartışmasiz suan sadece barcelona takım olarak iyi.

Selçuk barcelonada oynarmiya gelirsek arda daha uygun derim selçuk daha durağan daha klasik bir top oynuyor o sistemde oynayamaz benim futbol bilgim futbol görüşüm o.

Dedigimi anladın umarım orda sen önceki konuyu bilmediğin için öyle düşündun yoksa selçuk iyi oyuncu kimsenin lafı yok en iyi liglerde oynar.

Anladım. Hiç bir sorun yok.
Benim futbol görüşüm; Selçuk, barcelona'nın antremanları sayesinde o durağanlığını giderebilir. O takımda zeki olupta bunu başaramayacak insan olamaz. Selçuk'ta yeterince zeki bir futbolcu. Belki ilk adam olamaz ama bir thiago eder. Sonuçta da oynamış olur. Ve bizi gururlandırır. :)
Arda'nın o takımda forma şansı bulacağını pek zannetmiyorum. Bunu bilmek selçuk'un oynayıp oynayamayacağını tahmin etmekten daha kolay. Oynadıkları takım ve ülke belli. Aldıkları eğitim belli. Ve pozisyon açısından arda'nın ki daha zor. O yüzden bence selçuk daha yakın barcelona'ya. Aramızda sadece görüş ayrılıkları var... :)

haltie

haltie

Üye

Anladım. Hiç bir sorun yok.
Benim futbol görüşüm; Selçuk, barcelona'nın antremanları sayesinde o durağanlığını giderebilir. O takımda zeki olupta bunu başaramayacak insan olamaz. Selçuk'ta yeterince zeki bir futbolcu. Belki ilk adam olamaz ama bir thiago eder. Sonuçta da oynamış olur. Ve bizi gururlandırır. :)
Arda'nın o takımda forma şansı bulacağını pek zannetmiyorum. Bunu bilmek selçuk'un oynayıp oynayamayacağını tahmin etmekten daha kolay. Oynadıkları takım ve ülke belli. Aldıkları eğitim belli. Ve pozisyon açısından arda'nın ki daha zor. O yüzden bence selçuk daha yakın barcelona'ya. Aramızda sadece görüş ayrılıkları var... :)

Barcelonada onu kaldırmaz işte :) adama o yaştan sonra o sistemi o oyun tarzını aşılamaktansa daha genç oyuncuları tercih eder o yüzden barcelona selçuk transferi mantık hatası o yüzden imkansiz selçuk 20 yaşında olsa olur ama o dediğin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...