Fenercell

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
Fenercell
Arkadaşlar fenercell e geçmeyi düşünüyorum 23 tl 2 gb 5000 sms 500 dk iyi çekermi birde interneti hızlımıdır ?

byAndroid

byAndroid

Üye
Aveanin altyapısı :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Evet aynıdır diye tahmin ediyorum. Bende bimceldim çünkü o da aveanin altyapısıydi ve hizliydi yani

epson81

epson81

Üye
BEN GS MAOBİL KULLANIYORUM KARDEŞİM GAYAT HIZLI İNNTERENT

47MaDo47

47MaDo47

Üye
Hizli kardesim bekleme hsmen gec

Emrevitus

Emrevitus

Üye
Arkadaşlar fenercell e geçmeyi düşünüyorum 23 tl 2 gb 5000 sms 500 dk iyi çekermi birde interneti hızlımıdır ?

ben dediğin hattı kullanıyorum ve çok memnunum bence hemen geç kalma :)

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Turkcell olay paket 23 tl varken avea akıllıca değil bence. Aveadan turkcelle geçtim 10 gün önce. Çekiyor-çekmiyor derdim yok artık.
400 dkk heryöne+2gb+1000 sms yeter dersen Turkcell kalitesi daha mantıklı aynı paraya.

Emrevitus

Emrevitus

Üye
Turkcell olay paket 23 tl varken avea akıllıca değil bence. Aveadan turkcelle geçtim 10 gün önce. Çekiyor-çekmiyor derdim yok artık.
400 dkk heryöne+2gb+1000 sms yeter dersen Turkcell kalitesi daha mantıklı aynı paraya.

turkcell kaliteli ama 4.5g ihalesini avea kazandı bilginize

• Beğen
Tepkiler: phasan
İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Öyle birşey yok İhaleyi anlamamışsın sen kardeşim :)
Avea 4.5g yayın verirken diğerleri 3g mi verecek zannediyorsun yoksa :)
800-900-1800 ve 2600 mhz bantlarının tümünde 3er paketin herbirini 3 operatör aldı. Yani paketler sadece kaç baz istasyonu kurma hakkı ile alakalıdır yoksa hepsi 4.5g ye geçecek yoksa 3g den devam eden batar gider :)

• Beğen
Tepkiler: phasan
Emrevitus

Emrevitus

Üye
Öyle birşey yok İhaleyi anlamamışsın sen kardeşim :)
Avea 4.5g yayın verirken diğerleri 3g mi verecek zannediyorsun yoksa :)
800-900-1800 ve 2600 mhz bantlarının tümünde 3er paketin herbirini 3 operatör aldı. Yani paketler sadece kaç baz istasyonu kurma hakkı ile alakalıdır yoksa hepsi 4.5g ye geçecek yoksa 3g den devam eden batar gider :)

yok kardeşim yanlış anlamadım dediğin gibi en yüksek baz istasyonu hakkı avea da :) yine de yanlışım varsa affola

Üst Alt