Fenerbahçe - Trabzonspor maçı iptal mi oldu?

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Fenerbahçe - Trabzonspor maçı iptal mi oldu?
Bugün saat 20:00'da başlayan Fenerbahçe - Trabzonspor maçı sahaya atılan yabancı maddeler, yapılan tezahürat ve diğer gerekçeler nedeniyle iptal oldu.

Maçın yeniden oynatılıp oynatılmayacağı hakkında henüz bir açıklama gerçekleştirilmezken, hükmen Fenerbahçe'ye verileceği söyleniyor.

• Beğen
Tepkiler: smh60, Buğra ve Ccihat67

-India-

-India-

Üye
mümkünse trabzon - fenerbahçe maçlarını başka bir şehirde oynasınlar bundan sonra ..bu görüntüler ne böyle

genco15

genco15

Üye
Ne kupaymis eger bu olsylari carsi yapsa butun tvler karaliyor olurdu ama tik ses yok hepsi umariz ciddi bisey yoktur diyip kspatiolar konuyu
Edit gs liyim

-India-

-India-

Üye
K.bakma ama bence saçma bi yorum. Trabzonun eufa ve türkiyede tff hariç onaylanan çalınan kupasını versinler o zaman olaylar önemsenmiyecek düzeye inertrabzonspor fenerbahçe maçı son dakika maç tatil olabilir - MaxiCep

:locked:

kardeş senden ve tüm trabzon taraftarından özür diliyorum öncelikle..
dün izledim maçı. emenike, volkan, caner gibi oraya futbol oynamaya gitmeyen tiyatrocuları gördükten sonra fikrim %100 değişti.
yani yanlış anlaşılmasın ama özellikle volkan ve emenike taraftarı kışkırttılar resmen.
olayların öncesini konuşmaya gerek yok kupa trabzonun hakkı zaten. olayı buralara getirenler utansın.
son olarak bu maç 3-0 hükmen filan olmamalı. sahaya taraftar filan girmediğine göre maç kaldığı yerden devam etmelidir..

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
dün izledim maçı. emenike, volkan, caner gibi oraya futbol oynamaya gitmeyen tiyatrocuları gördükten sonra fikrim %100 değişti.
yani yanlış anlaşılmasın ama özellikle volkan ve emenike taraftarı kışkırttılar resmen.
olayların öncesini konuşmaya gerek yok kupa trabzonun hakkı zaten. olayı buralara getirenler utansın.
son olarak bu maç 3-0 hükmen filan olmamalı. sahaya taraftar filan girmediğine göre maç kaldığı yerden devam etmelidir..

Emenike ne yaptı ?
Caner ne yaptı ?
Volkan ne yaptı ?

-India-

-India-

Üye
Emenike ne yaptı ?
Caner ne yaptı ?
Volkan ne yaptı ?

emenikeyi görmedin heralde dün kendisine madde isabet ettikten bi 10 saniye sonra filan kendini yere bırakıp tahrik ediyor rakibi.
caner ağır davranıyor korner kullanırken , kafasına birşey isabet etmesini bekliyordur belki.
volkanın sevinci de ayrı bir saçmalık zaten

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
emenikeyi görmedin heralde dün kendisine madde isabet ettikten bi 10 saniye sonra filan kendini yere bırakıp tahrik ediyor rakibi.
caner ağır davranıyor korner kullanırken , kafasına birşey isabet etmesini bekliyordur belki.
volkanın sevinci de ayrı bir saçmalık zaten

Kendi ağzınla söylüyorsun .!
Emenike'ye madde atılıyor ve kendini yere atıyor ...! Kendini yere atmanın süresi varsa bunu bir tek sen mi biliyorsun onu da anlamadık .:)
Caner'e gelelim ... Polisler korner bölgesinin çevresinde ne yapıyor ? Bunu da bir açıkla ... Neden ağır kullanmış olabilir ? .
Volkan'a gelelim . Takımı gol atmış , ağlasın mı ? Kendi klubesine doğru sevincini paylaştı kayarak ... Bu gayet normal ...

Volkan'a atılan maddeleri , yapılan hakaretleri vs söyleyeceğine , gelmişsin buradan olmadık bahaneler üretiyorsun . Ciddi anlam da komik .

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve smh60
ismail

ismail

Üye
Sanmıyorum Fenerasyondan böyle bi karar çıkmaz

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Sanmıyorum Fenerasyondan böyle bi karar çıkmaz

Çıkma ihtimali hiç yok .
Kesinlikle hükmen mağlup kararı çıkacaktır . Futbol kuralları söylüyor bunu , ben söylemiyorum ...

Rahat 4 - 5 maç da ceza gelir ...

-India-

-India-

Üye
Emenike'ye madde atılıyor ve kendini yere atıyor ...! Kendini yere atmanın süresi varsa bunu bir tek sen mi biliyorsun onu da anlamadık .:)
Caner'e gelelim ... Polisler korner bölgesinin çevresinde ne yapıyor ? Bunu da bir açıkla ... Neden ağır kullanmış olabilir ? .
Volkan'a gelelim . Takımı gol atmış , ağlasın mı ? Kendi klubesine doğru sevincini paylaştı kayarak ... Bu gayet normal ...

Volkan'a atılan maddeleri , yapılan hakaretleri vs söyleyeceğine , gelmişsin buradan olmadık bahaneler üretiyorsun . Ciddi anlam da komik .

ya bir insana bir şey değer, bir taş çarpar o anda bir refleks ile düşersin veya engellemeye çalışırsın , korursun kendini. emenikeye madde atılıyor adam 2 adım atıyor sonra kendini yere bırakıyor. kimi kandırıyorsun. ben böyle rakibini tahrik eden adamın nesini savunayım haklı olsa bile.

volkan sevinir, takımı gol atmış filan eyvallah ama böyle bir ortamda yapmayaksın onu. maçtan sonra git nasıl kutluyorsan, nasıl seviniyorsan sevin ama şu ortamda yapmamalı bu hareketleri

caner olayını sabaha kadar tartışılır, ama herkes kendi gerçeklerini kabul edecek yine geçelim onu.

ismail

ismail

Üye

atılan maddelerden bir ikisi hariç hepsi ilk maçta da atıldı belki bu kadar yoğun değildi. Evet madde gelince acısını hisssedince yere atarsın kendini evet ama emenikenin yaptığı gibi değil. İki tarafında mac içinde topllayıcı sakinleştirici olması gerekirdi ama klasik volkan tiplemesi vardı. Bundan önce kafası yarılan insalar vardı maçlarda ve bu maçlar devam etmişti tatil olmamıştı ve ne hikmetse aynı hakem vardı o zamanda(elmander).

• Beğen
Tepkiler: -India-
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
ya bir insana bir şey değer, bir taş çarpar o anda bir refleks ile düşersin veya engellemeye çalışırsın , korursun kendini. emenikeye madde atılıyor adam 2 adım atıyor sonra kendini yere bırakıyor. kimi kandırıyorsun. ben böyle rakibini tahrik eden adamın nesini savunayım haklı olsa bile.

volkan sevinir, takımı gol atmış filan eyvallah ama böyle bir ortamda yapmayaksın onu. maçtan sonra git nasıl kutluyorsan, nasıl seviniyorsan sevin ama şu ortamda yapmamalı bu hareketleri

caner olayını sabaha kadar tartışılır, ama herkes kendi gerçeklerini kabul edecek yine geçelim onu.

yav volkana atılan maddenin nesini konuşalım. adamların hakkı yenmiş zamanında, yaptıkları yanlıştır ama gelip bu atılan maddelerin, olayların savunulacak bir tarafı yok zaten ama sende rakibi tahrik etmeyeceksin bu kadar. adamların hakkı yenmiş zaten sen gidip böyle hareketler yaparsan böyle olur malesef

O zaman adama bir şey atmayacaksın , o da düşmeyecek . Bu kadar basit ...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
atılan maddelerden bir ikisi hariç hepsi ilk maçta da atıldı belki bu kadar yoğun değildi. Evet madde gelince acısını hisssedince yere atarsın kendini evet ama emenikenin yaptığı gibi değil. İki tarafında mac içinde topllayıcı sakinleştirici olması gerekirdi ama klasik volkan tiplemesi vardı. Bundan önce kafası yarılan insalar vardı maçlarda ve bu maçlar devam etmişti tatil olmamıştı ve ne hikmetse aynı hakem vardı o zamanda(elmander).

Onu bunu hiç suçlamaya çalışmayın ... Maç oynansa dahi , Fenerbahçe her türlü rahat kazanırdı ... İşin psikolojik yönünü çok iyi bilen bir takım . Kalite olarak zaten hiç kıyas edemezsiniz onu söylemiyorum bile .
Tek suçlu o başınızdaki Hacıosmanoğlu denilen vatandaş ...

• Beğen
Tepkiler: smh60
ismail

ismail

Üye
Onu bunu hiç suçlamaya çalışmayın ... Maç oynansa dahi , Fenerbahçe her türlü rahat kazanırdı ... İşin psikolojik yönünü çok iyi bilen bir takım . Kalite olarak zaten hiç kıyas edemezsiniz onu söylemiyorum bile .
Tek suçlu o başınızdaki Hacıosmanoğlu denilen vatandaş ...
Mac bi tarafın bariz üstünlüğü ile gitmiyodu. Hacıosmanoğlunun bazı huylarını bende sevmiyorum ama tek başınada suçlayamamDaha hafta öncesinden basın yoluyla suni bi gerginlik yaratıldı. Ondan hariç valinin polis doldurması ve çatıları sniper yerleştirmesi psikolojik olarak insanları etkileyen olaylardan bazıları ama ne dersek diyelim tabiki burda hata olduğunu değiştirmez.

-India-

-India-

Üye
Çıkma ihtimali hiç yok .
Kesinlikle hükmen mağlup kararı çıkacaktır . Futbol kuralları söylüyor bunu , ben söylemiyorum ...

Rahat 4 - 5 maç da ceza gelir ...

MADDE 19 – GÜVENLİK NEDENİYLE MÜSABAKALARIN
TAMAMLANAMAMASI

b) Seyircilerin taşkın ve edebe aykırı hareketleri ile birlikte müsabakaya müdahaleleri
sonucunda müsabakaya devam edilmesi olanağının kalmaması,

(4) TFF Yönetim Kurulu, yaptığı değerlendirmede, müsabakanın tatil kararlarını uygun
görmediği takdirde, maçın tekrarlanmasına veya yarıda kaldığı andaki sonucu ile tescil
olunmasına
karar verebilir.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Tekrar edilmesi durumunda ki ( bana göre öyle bir ihtimal hic yok ) yine ayni patavatsizliklar olacaktir .
O yuzden Fenerbahce lehine karar cikmalidir ve cikacaktir da.

• Beğen
Tepkiler: smh60
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konuda gereksiz mesajlar silindi gerekli uyarılar verildi umarım dikkate alınır.

-India-

-India-

Üye
Tekrar edilmesi durumunda ki ( bana göre öyle bir ihtimal hic yok ) yine ayni patavatsizliklar olacaktir .
O yuzden Fenerbahce lehine karar cikmalidir ve cikacaktir da.

maç tekrarı olursa(kaldığı yerden devam ederse daha doğrusu) eğer taraftarsız veya başka bir sahada oynatacakları için bir sıkıntı olmayacak.
ben maçın kaldığı yerden devam edeceğini düşünüyorum. fenerbahçe için en iyi ihtimalle maç 1-0 tescil edilir

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Öyle bir ihtimal hiç yok.
Karar açıklandığında bunu tekrar hatirlatirim...

Maç 0.3 fenerbahçe lehine tescil edilecek ve Trabzonspor en az 4 maç ceza alacak...

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan

Üst Alt