trabzonspor fenerbahçe maçı son dakika maç tatil olabilir

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
trabzonspor fenerbahçe maçı son dakika maç tatil olabilir

hakem 15 dk. soyunma odasında ve yayıncı kuruluş hakemin maçı tatil edebileceğini belirtirtiyor

MAÇTAN ÖNEMLİ AYRINTILAR

Hakemler soyunma odasına gitti, maç tatil edilebilir.
Bülent Yıldırım ve yardımcıları soyunma odasına gitti.
İlk yarı 56 dakikadır devam ediyor.
Trabzonsporlu taraftarlar sahaya sürekli yabancı maddeler atıyor.
maç tatil oldu hayırlı olsun :)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
:)

ismail

ismail

Üye
Kimse istemezdi böyle olsun ama hayırlısı beleş 3 puan hayırlı olsun fenere

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
fark açılıyor of ya gs

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Kimse istemezdi böyle olsun ama hayırlısı beleş 3 puan hayırlı olsun fenere

futbolculara zarar gelmeden mac bitti ya onemli olan o adamlarin gozleri donmus bayrak diregine cikip bayrak kesiyorlar dusup olselerdi yada sakat kalsalrdi ts bayragimi kurtaracakti onlari.
neyse 3 puanida zorlanmadan aldik bu arada ;)

• Beğen
Tepkiler: smh60 ve -Börteçine-
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Caydırıcı cezalar bekliyorum.
Kulüp Baskanları atesliyo bu olayların fitilini yani ceza ilk olarak Baskanları korkutmalı sonra görün bakalım o maç tiyatro gibi izleniyo mu izlenmiyo mu..?
Böyle saçma sey mi olur Avrupa'da da hakem elestrileri sike elestrileri olur ama bunlaR sosyal medya ve saha içinde birkaç pankartı geçmez.Özellikle bu takımın taraftarları her sene aynı olayları çıkarmaktan zevk alıyolar.Kupa istiyosan bir kez yen mübarek de anlayalım var sende kapasite pehh.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
ismail

ismail

Üye
futbolculara zarar gelmeden mac bitti ya onemli olan o adamlarin gozleri donmus bayrak diregine cikip bayrak kesiyorlar dusup olselerdi yada sakat kalsalrdi ts bayragimi kurtaracakti onlari.
neyse 3 puanida zorlanmadan aldik bu arada ;)
farklı yorumlar olabilir ama daha 2 hafta önceden basın yoluyla bi gerginlik yaratılmıştı. oyuncularda eklenince duruma olanlar kaçınılmaz oldu :D

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Şimdi hükmen fener mi galip ben 0 dan 2 1 den 2 ve 2 sen 2 oynamıştım :D

zombaka

zombaka

Üye
şimdi bunlar trabzona iyi lik mi yaptılar 3-4 maç saha kapatma cezası ve binlerce lira para cezası takıma 500-600 bin lira zarar (cezaları pek iyi bilmediğim için tahmini rakamlar girdim)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İbrahim Hacıosmanoğlu denilen vatandaş çıksın şimdi yine beyanat versin ..! Her maçtan sonra ya kupa ister , ya oraya buraya saldırır , ya Polatcılık oynar , adam da bunlar alışkanlık haline geldi ...
İşte gelinen son nokta bu ...

Gurur duysun kendisiyle ...

-India-

-India-

Üye
dün izledim maçı. emenike, volkan, caner gibi oraya futbol oynamaya gitmeyen tiyatrocuları gördükten sonra fikrim %100 değişti.
yani yanlış anlaşılmasın ama özellikle volkan ve emenike taraftarı kışkırttılar resmen.
olayların öncesini konuşmaya gerek yok kupa trabzonun hakkı zaten. olayı buralara getirenler utansın.
son olarak bu maç 3-0 hükmen filan olmamalı. sahaya taraftar filan girmediğine göre maç kaldığı yerden devam etmelidir..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu arada maç devam etse bile , çok rahat 3-4 atardık . Çünkü kalite olarak Fenerbahçe ile kıyas edilemez Trabzonspor ...

dün izledim maçı. emenike, volkan, caner gibi oraya futbol oynamaya gitmeyen tiyatrocuları gördükten sonra fikrim %100 değişti.
yani yanlış anlaşılmasın ama özellikle volkan ve emenike taraftarı kışkırttılar resmen.
olayların öncesini konuşmaya gerek yok kupa trabzonun hakkı zaten. olayı buralara getirenler utansın.
son olarak bu maç 3-0 hükmen filan olmamalı. sahaya taraftar filan girmediğine göre maç kaldığı yerden devam etmelidir..

Futbol kurallarını bir kez daha okuyun , inceleyin ...
Kurallar gayet açık .

Hükmen mağlup cezası verilecektir ...

-India-

-India-

Üye
Bu arada maç devam etse bile , çok rahat 3-4 atardık . Çünkü kalite olarak Fenerbahçe ile kıyas edilemez Trabzonspor ...

Futbol kurallarını bir kez daha okuyun , inceleyin ...
Kurallar gayet açık .

Hükmen mağlup cezası verilecektir ...

ülkede kural mı kalmış, herkes kafasına göre iş yapıyor.

Üst Alt