Fenerbahçe: 2 Chelsea: 1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BOZKURT

BOZKURT

Emekli Yönetici
tebrikler

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Bazı Arkadaşlar Fenerbahçeye Destek Olacağına 5 Tane Yersiniz Diyorlar...Orda 5 Tane Yesek Bile Çeyrek Finale Kadar Yükselmek,Hele ki Dünya Devi OLarak Gösterilen Chelsea'yi Yenmek Bizim İçin Çok Güzel Bir Duyguydu...Ayrıcada Kadıköyde Maç 2-1 Bitti Ama 3 Golü'de Fener Attı Unutmayın;)

Salihyet

Salihyet

Üye
İlk mesajlarımdan birinde de belirttiğim gibi ;) Yine bu konuya değinilmiş, oynadığmız kulüpler hafife alınıyor ama şöyle genel olarak bakıldığında çok profösyönel ve tecrübeli takımlar bunlar ;) karşılarında durabilmek, ayakta kalabilmek çok büyük bir başarıdır.. Hele ki tüm yüreğiyle oynamışsa takım,(hesap kitap olmadan) seyir zevk-i daha da artıyor.. Bence chelsea li taraftarların yaptığı gibi ya susacaksınız (susmaktan kasıt, verilen emeğe hakaret etmemek..) ;) yada tebrik edeceksiniz.. Tebrik eden arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.. Etmeyenlerin de canı sağolsun yeterki Fenerbahçeli futbolcuların boyunlarının bükülmeyeceklerini görsünler.. ;)

romant_58

Helal Olsun Fenerbahçe'm Chelsea'yide Yendi Chelsea'yi Karşılayan Galatasaray'lılara Türklüklerinden Şüphe Ettiğim Galatasaray'lılarda Kapak Olsun...

hidayet

hidayet

Üye
fenerbahçeyi ve fenerbahçelileri tebrik ediyorum :oke:
hakkınızda hayırlısı olsun :sn:

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Gercekten tebrıkler fenerbahce ye ıyı oynayıp hakettıklerı bır galıbıyet aldılar ancak sunu da belıtmek ısterım kı Besıktas da Liverpool'u Inonu de 2-1 devırmıstı ve nıhayetınde rovansta neler oldugunu gorduk
Insallah aynı sey Fb nın de basına gelmez

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Ben kendi gördüğüme inanırım.Ben hissettiğime inanırım.

Galatasaray'ım Leverkusen'den 5 gol yiyip elendiğinde etrafımdaki tüm Fenerbahçe'liler zevkten 4 köşe oldular.

Fenerbahçe Türkiye Kupası'nı alamadığı için kupayı alan her takıma nasıl olsa dandik bi kupa alsanız ne olur almasanız ne olur dediler.

Galatasaray'ım avrupa maçından 2 gün önce Federasyonun yüzünden oynanmayacak bir zeminde zorla maç yaptı.Ve bu maçın oynanmasını sağlamak için Fenerbahçe'li yöneticiler federasyona büyük baskı yaptı.

UEFA Kupasını aldığımızda sinirinden ağlayan şanstan aldınız tesadüftü diyen binlerce Fenerbahçe'li varken.Kendi elde edemediği başarıyı kabullenemeyip sürekli inkar eden.UEFA ve Süper Kupa gibi avrupanın sayılı klüplerinin sahip olduğu bir kupayı alan Galatasaray'ı tebrik etmeyen.Galatasaray'ımın her avrupa maçı öncesinde yenilmesi için dua edenler olduğu sürece hiçbir zaman Fenerbahçe'yi veya Galatasaray'ımdan başka (Milli takım hariç) hiçbir takımı hangi kulvarda olursa olsun desteklemek tebrik etmek zorunda değilim.Yapmamda.İçimdende gelmiyor açıkçası.

Eğerki Fenerbahçe'liler zamanında tebrik edip alkışlamayı bilselerdi belki şimdide onlar tebrik edilir alkışlanırdı.

Tüm bu sebeplerden dolayı Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum fakat desteklemiyorum.Turu geçebileceğinede inamıyorum.Turu geçmesinide istemiyorum.

Arkadaşlar yazımda hiçkimseyi iğneleyecek veya dik cevaplar vermesini gerektirecek ifadeler yok.Sadece bazı şeyleri açıklamak istedim.Tartışma olmasın.

İyi forumlar...:sn:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Fenerbahcemi dünyanın en zengin klübünü ve dünyanın en iyi takımlarından birini yendiği için tebrik ediyorum..Tebrik eden eder etmeyen etmez:) Bunlar sorun teşkil etmez..Fenerbahce hızla büyüyor ve gelişiyor:) Durmak yok yola devam :oke:

kurt bey

kurt bey

Üye
Bu Türklük meselesinin artık suyu çıktı. Beyler ben chelseayi destekliyorum. Hiç kimseninde haddi değil bu lafları söylemek. şikyet ettiğimiz konularıda bazı fenerbahçeli yöneticiler düzeltip yaptıkları saygısızlığı cezasız bırakmaktadır. Aklınızı başınıza toplayın daha düne kadar galatasaryın levekusen mağlübiyetinden dörtköşe olanlar şimdi kalkmış Türklükden bahsediyor.

Salihyet

Salihyet

Üye

1-Galatasaray'ım Leverkusen'den 5 gol yiyip elendiğinde etrafımdaki tüm Fenerbahçe'liler zevkten 4 köşe oldular.

2-Fenerbahçe Türkiye Kupası'nı alamadığı için kupayı alan her takıma nasıl olsa dandik bi kupa alsanız ne olur almasanız ne olur dediler.

3-Galatasaray'ım avrupa maçından 2 gün önce Federasyonun yüzünden oynanmayacak bir zeminde zorla maç yaptı.Ve bu maçın oynanmasını sağlamak için Fenerbahçe'li yöneticiler federasyona büyük baskı yaptı.

4-UEFA Kupasını aldığımızda sinirinden ağlayan şanstan aldınız tesadüftü diyen binlerce Fenerbahçe'li varken.Kendi elde edemediği başarıyı kabullenemeyip sürekli inkar eden.UEFA ve Süper Kupa gibi avrupanın sayılı klüplerinin sahip olduğu bir kupayı alan Galatasaray'ı tebrik etmeyen.Galatasaray'ımın her avrupa maçı öncesinde yenilmesi için dua edenler olduğu sürece hiçbir zaman Fenerbahçe'yi veya Galatasaray'ımdan başka (Milli takım hariç) hiçbir takımı hangi kulvarda olursa olsun desteklemek tebrik etmek zorunda değilim.Yapmamda.İçimdende gelmiyor açıkçası.

5-Eğerki Fenerbahçe'liler zamanında tebrik edip alkışlamayı bilselerdi belki şimdide onlar tebrik edilir alkışlanırdı.

Tüm bu sebeplerden dolayı Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum fakat desteklemiyorum.Turu geçebileceğinede inamıyorum.Turu geçmesinide istemiyorum.

Arkadaşlar yazımda hiçkimseyi iğneleyecek veya dik cevaplar vermesini gerektirecek ifadeler yok.Sadece bazı şeyleri açıklamak istedim.Tartışma olmasın.

yazını gördüğün gibi 5 bölüme ayırdım, ve şimdi söylediklerine kendimce bir yorum getireceğim ;
1- Futbol öyle bir konudur ki, bazı futbolseverlerin ufku geniş değildir geniş düşünmez siz yolunuza devam edip uefa da bi çeyrek final oynasaydınız bu şahsen futboldan anlayan taraftarların işine gelir, çünkü biz yıllardır ön eleme oynamaya mahkumduk.. keza siz 5 tane de yersiniz bu taraftarı tatmin eder mi eder, çünkü kendisinin rakibine olan üstünlüğünü görmüş olur.. Bu da insanın doğasında vardır, ama bir yandan da kendi menfaatlerini düşünür ve keşke biraz başarılı olsa da biraz türkiyenin tanıtımına katkıda bulunsa, ülke puanını arttırsa der (ancak bunların hiç bir değerinin olmadığını düşünen bir üyemiz bile var) sonuçta; siz 5 yediğinizde rakibe değil kendinize bakın, faturayı bize de kesmeyin..

2- Fenerbahçe taraftarı hiç bir rakibi küçümsemez, bu kupa iyi bu kupa kötü demez (kulüp 100. yılında guinessde ! ) sanırım uzun uzun konuşmaya gerek yok..

3- Malubiyetin faturasını bize kesmeyelim, her koyun kendi bacağından asılır ;) daha somut bi dayanağınız varsa ok..

4- Tekrarlanamayan her başarı, temelde tesadüf değeri vardır.. İstikrarsızlık o başarının hiç bir değeri kalmamasını sağlar, başarıdır, başarılmış bişey vardır saygı gösteririz.. ama Fenerbahçeliler sizin kupanızı kendine dert etmiş durumda değil, yolumuz açık, çok güzel bir şekilde hedeflere ilerliyoruz..

5- Fenerbahçe ile ilgil hiç bir yoruma katılma mecburiyetin yok, tamamen kendi düşüncelerin. saygı duyarım.. ama konu: Fenerbahçe - Chelsea , keşke bıraksaydınız galibiyet mesajları olsaydı, sürekli sizin ithamlarınızla uğraşmasaydık..

sanada iyi forumlar

iremm

iremm

Üye
ya biliyorum olaydan koskoca birgün geçmiş buraya konuyla ilgili bişiler yazmam saçma olur :( zaten maçıda izleyemedim :agla

ama sloganımı atmadan da gitmiyim lalalalalalalalal oooooo fenerrrr :ehe

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici

Galatasaray'ım Leverkusen'den 5 gol yiyip elendiğinde etrafımdaki tüm Fenerbahçe'liler zevkten 4 köşe oldular.

Fenerbahçe Türkiye Kupası'nı alamadığı için kupayı alan her takıma nasıl olsa dandik bi kupa alsanız ne olur almasanız ne olur dediler.

Galatasaray'ım avrupa maçından 2 gün önce Federasyonun yüzünden oynanmayacak bir zeminde zorla maç yaptı.Ve bu maçın oynanmasını sağlamak için Fenerbahçe'li yöneticiler federasyona büyük baskı yaptı.

UEFA Kupasını aldığımızda sinirinden ağlayan şanstan aldınız tesadüftü diyen binlerce Fenerbahçe'li varken.Kendi elde edemediği başarıyı kabullenemeyip sürekli inkar eden.UEFA ve Süper Kupa gibi avrupanın sayılı klüplerinin sahip olduğu bir kupayı alan Galatasaray'ı tebrik etmeyen.Galatasaray'ımın her avrupa maçı öncesinde yenilmesi için dua edenler olduğu sürece hiçbir zaman Fenerbahçe'yi veya Galatasaray'ımdan başka (Milli takım hariç) hiçbir takımı hangi kulvarda olursa olsun desteklemek tebrik etmek zorunda değilim.Yapmamda.İçimdende gelmiyor açıkçası.

Eğerki Fenerbahçe'liler zamanında tebrik edip alkışlamayı bilselerdi belki şimdide onlar tebrik edilir alkışlanırdı.

O var bu var demişsin, peki senin onlardan ne farkın var???

Chelsea'yi destekleyebilirsiniz yok Türklük falan filan çok saçma şeyler. Onlarla alakası yok benim gözümde. Ama maç sonunda üretilen bahaneleri kasdediyorum ben.

Lütfen bu konunun 4. sayfasındaki ve 5. sayfasındaki mesajlarıma bakın anlarsınız. :oke:

delrico

delrico

Emekli Yönetici

aynen haklısın dostummm biz liverpoolu inönüde evire cevire yendik ama gel gör ki deplasmanda hayatımızın farkını yedik... Bende istemezdim böle olmasını ama size söyleyeyim biz deplasmanda liverpoola farklı yenildigimizde etrafımdaki fenerbahceliler sevincten neredeyse taklalar atıyordu hani utanmasalar carsıya cıkıp liverpool liverpool tezahürati yapıcaklardı.... yani bzimde belirtmek istedigimiz sey yani liverpooldan sonra icimiz yanio:@ ama elden gelıcek bisi yok.... yani uzun lafın kısası herkezz istedigi takımı tutabilir ama isterse mesela ben fenerbahcenin avrupa maclarında hic fbyi desteklemedim ve desteklemem de neden destekleyeyim ki:@ bize öle sevincten taklalar atarcasına dalga gecen ve hic olmadık yerde liverpool macını hatırlatan bi takımı niye destekleyelim ki herkezzzin bundan sonra haddini bilmesi lazım biz maclarda fenerbahceyi tutmaya mecbur deiliz üstüne üstlük tebrik etmeye hic mecbur deiliz:nono: bu böle biline...ama lütfen yazdıklarım yanlıs anlasılmasın;)

Salihyet

Salihyet

Üye
ya üzüntünüzü gidin başka yerde anlatın dioruz anlamıyorsunuz! Konu açın kardeşim, sizin yüzünüzden 6 sayfa saçma sapan mesajlarla doldu :@ hep siz haklısınız ok ;) hep sizi ittik kaktık dalga geçtik..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt