Fenerbahçe: 2 Chelsea: 1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Önce tuttuğumuz takımın ismini öğrenelim:) Bilmeyenlere öğretelim

Bknz: Chelsea:oke:

delrico

delrico

Emekli Yönetici
yaaa bırakın arkdaslar:nono: su tur atlıcaz muhabbetinni chelsea bugune kadar izledigim en ii atak futbolunu oynadı sanslı olsalardı fenerbahce en az 5 tane yerdi bugun ama allah kahretsin ki sans fenerin yanındaydı fener bu futbolla stanford bridge'den 5 yiyip gelirde chelsea den ders almıs olur:@ bu da fenerlillerin kulagına küpe olur

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bu bölümde, elde edilen galibiyetlerin kutlandığı konuların tartışma konusuna dönmeyeceği günü çok merak ediyorum!

Konuya yazılan tartışma çıkarabilecek mesaja, aynı şekilde karşılık vermek ne derece mantıklı bilemiyorum. Özellikle de hakaret ile ... Yazdıklarınıza dikkat edin.

Konuda tartışmaya sebebiyet veren mesajlar ve bu mesajlara karşılık yazılan mesajlar silinmiş, düzenlenmiştir. Hak eden arkadaşlar da uyarılmıştır.

Konu "kutlama" amacında devam eder umarım. İyi forumlar.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
yaaa bırakın arkdaslar:nono: su tur atlıcaz muhabbetinni chelsea bugune kadar izledigim en ii atak futbolunu oynadı sanslı olsalardı fenerbahce en az 5 tane yerdi bugun ama allah kahretsin ki sans fenerin yanındaydı fener bu futbolla stanford bridge'den 5 yiyip gelirde chelsea den ders almıs olur:@ bu da fenerlillerin kulagına küpe olur

:D Rüyalarda buluşuruz:) Fenerbahce işini bilir merak etme.Şansla mı:( sen 2.ci yarıyı izlemedin herhalde:D

dreamnoble

dreamnoble

Üye
    Konu Sahibi

Ya ilk yarı etkin oynadıları kabulümüz.Ama şans fenerden yana olsaydı o golü kendi kalemize atmazdık.Fener 2. yarı iyi oynadı.Hem tartışmalı pozisyonlar var penaltı ve ofsaytlar...
Ya biz güveniyoruz bu tur bizim olacak.Hak ediyormuyuz?Evet...

delrico

delrico

Emekli Yönetici
vallla ben bilmem bnce chelsea fırsatları degerlendıremedı degerlendırseydi fener fark yerdi gerci bizde chelsea yi yendik üstüne liverpoolu yendik ama.:islik

alemburda

alemburda

Üye
süper Maçtı Gzl Geçti Fenerbahçe Ye Başarılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
vallla ben bilmem bnce chelsea fırsatları degerlendıremedı degerlendırseydi fener fark yerdi gerci bizde chelsea yi yendik üstüne liverpoolu yendik ama.:islik

Değerlendiren kazandı..Kabul edelim. :oke: Çırpınışlar bir işe yaramaz.

Tam gaz yola devam..

delrico

delrico

Emekli Yönetici
drogbayı sakatladnız ama adam yıne devam etti gerci sakatladıgınızda bence konsantrasyon eksikligi yasadı yada bi denge sorunu sakatlıgında dolayı ama yine chelsea alı:boxcak orda macı:box

hasisa

hasisa

Üye
ben ara sıra kına satarım ihtiyaç sahiplerine duyurulur :ehe:ehe:ehe

Yasminozz

Yasminozz

Üye
fenerbahçe li ark.larımızı tebrik ederimm...ama şöle de bi lafım var...diğer takımı tutan ark.lar siz fenerbahçe yi küçümsemeyin...fenerbahçe li ark.lar sizde çok havaya sokmayın isterseniz...özellikle diablos ark.ımıza söliyorumm yanlış anlama ama tamam takımını çok seviyo olabilirsin çok büyük bi destekçisi de olabilirsin ama dik laflar kullanıyosun bence...nacizane fikrimi sölüyorum burdan sana sadece dikkate alırsın almazsın bilemem tabii... ;) ;)

sonuçta futboll bu...dün bana bugün sana,bugün sana yarın bana....fenerbahçe nin de kalitesi bellii diğer takımlarında....o yüzden bu tür atışmalara ya da dik konuşmalara gerek yok...bu laflarım iborotti ark.ımız içinde geçerli(sende dik konuşuyosun iborotti)...dik konuşmayalım... ;)

-iBoRotTi-

-iBoRotTi-

Üye
fenerbahçe li ark.larımızı tebrik ederimm...ama şöle de bi lafım var...diğer takımı tutan ark.lar siz fenerbahçe yi küçümsemeyin...fenerbahçe li ark.lar sizde çok havaya sokmayın isterseniz...özellikle diablos ark.ımıza söliyorumm yanlış anlama ama tamam takımını çok seviyo olabilirsin çok büyük bi destekçisi de olabilirsin ama dik laflar kullanıyosun bence...nacizane fikrimi sölüyorum burdan sana sadece dikkate alırsın almazsın bilemem tabii... ;) ;)

sonuçta futboll bu...dün bana bugün sana,bugün sana yarın bana....fenerbahçe nin de kalitesi bellii diğer takımlarında....o yüzden bu tür atışmalara ya da dik konuşmalara gerek yok...bu laflarım iborotti ark.ımız içinde geçerli(sende dik konuşuyosun iborotti)...dik konuşmayalım... ;)
bundan sonra olmayacak emin olabilirsiniz bugün sınırları zorladım sanırım :(:(:agla

Altun.

Altun.

Üye
fanatizmi abartmayın burda önemli olan münferit fenerbahçenin değil türkiyenin başarısıdır. Birü türk olarak gururlandım.

ouSahin

ouSahin

Üye
konu edit...

Quattro

Quattro

Üye
Bu takımı gerçek tarafsız gözle izleyenler tebrik etti ama burada maalesef tebrik eden sayısı çok az.Büyüklük bükemediğin eli öpmektir ama burda kendi takımın holiganlığını yapan okadar çok üye varki tebrik etmekten bile aciz bu konuyada başka mesaj atmanın lüzümu yok. inter dediler cambiassoya topu yedirdik sepetledik,sevilla 5 atacak capel,alves fenerle kedinin fare ile oynadığı gibi oynayacak dediler adamlar sahadan silindi teknik direktörleri ramos poenaltı atışları sonrası ağlayacak duruma geldi boylarının ölçüsünü aldı. Chelsea dediler drogba tek başına yeter lampard, joe cole onları saymıyoruz 8 maçta 2 gol yediler sizden hayatta gol yemezler beşiktaşın rekorunu kıracaklar dediler 3 gol var 3 de bizden tek attıkları gol yok. Artık sussanız diyorum yetmedimi aldığınız cvp lar fenerbahçe bu şakaya gelmez adama bikinide giydirir tangada.Tekrar söylüyorum eğer siz gerçekten sözünün eri adamlarsanız çıkarsınız tebrik edersiniz ona buna şansa bağlamazsınız gerçek taraftarlık budur.

Ozan

Ozan

Admin
fanatizmi abartmayın burda önemli olan münferit fenerbahçenin değil türkiyenin başarısıdır. Birü türk olarak gururlandım.
Katılıyorum, tekrar tebrikler.

Çizmeyi aşan yorumlar yapmayınız mesajlar sliniyor ve son uyarılar ..
Aşırı holiganlara ve karşı tarafı tahrik edici sözler sarfeyen üyelere ihtiyaç duymuyoruz sitemizde.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Arkadaşlar artık bıkmadınız mı? Biz yorulduk her maç her maç boş söylemleri boşa çıkartmaktan siz yorulmadınız söylemekten.

İnter dendi kesin atar yener. Maç bitti inter çok kötü denildi.
Psv. Zaten eski formunda değil köy takımı denildi. Aynı psv geçen sene GS'yi yendi.
Cska uefa kupası olan forvetleri taş gibi takım. Bir anda bizim kasımpaşadan daha kötü sayıldı.
Sevilla kadıköyde şans yanımızdaymış öyle dediniz. Dışarda 5 olur bu iş biter. Sonuç? Orada da olmadı.

Chelsea kadıköyde 3, dışarda 6-7 deniyor. Bu akşamki sonuç? Yine olmadı. Yine tutturamadınız.

Arkadaşlar kendinize gelin biraz fanatik değilde doğru düzgün yorumlar yapın. Gruptaki 3 takım, ülkesinin şampiyonu. Elediğin sevilla, son 2 senenin uefa şampiyonu. Eğer uefa kupası küçük bir olaysa, siz hala 8 sene önceki kupadan bahsediyorsunuz. Ya onu kesin ya bu lafları kesin.

Chelsea zaten laf söylemeye gerek yok. Dünyanın en pahalı takımı. Ona da şans diyorsunuz. Arkadaşlar 1 şans 2 şans 3 şans. Bu takım avrupadaki bu sene 11. maçında da mı şansla geldi?

Bu kadar da şans olmaz. Şapkayı önünüze koyun tebrik etmesini bilin, inanın size karşı daha iyi şeyler düşünürüm ben kendi adıma.

Gs real madrid'i yendi çeyrek finalde 2-0 ilk yarı 3-2 2. yarı. Bunun o maçtan ne farkı var? Lafa gelince çeyrek final 3-2 dersiniz ama.

Lütfen birazcık doğruları söyleyin. Artık bırakın bu işleri.

Şunu da söyliyeyim chelsea fenerbahçeyi eleyebilir. Futbol bu fenerbahçede eleyebilir. Ama yukarıdaki gerçekleri değiştirmez chelsea'ye elenmek.

Hadi kalın sağlıcakla. Umarım tek tek yazdıklarımın tersini söyleyebilecek arkadaş vardır. Aksi taktirde futboldan anlamayan insanlar olarak düşünmeye devam edicem sizleri...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Arkadaşlar buyrun size Bjk taraftar sitesinden yorumlar. Şunlar kadar olamıyor musunuz??

hic istemeye istemeye soluorum ama helal olsun kardesim fenere

adamlar 30 metreden sut cekio gol atıolar, kazım kazım denen, onder turacı denen adamlar 1 senedir top oynamıo neredeyse cıkıolar takır takır top oynuolar, 8-9 pas yapıp gol atıolar sagdan soldan orta kesiolar ve yaptıkları ortalarda %80 yerini buluo bizde 36 orta denemesinden 1 tane yerini bulan orta yapamıoruz(fener macı) adamlar cok iyi paslasıolar kosuolar pres yapıolar

tebrik etmek lazım artık b o k atmanın alemi yok bu macta yenilmesini o kadar cok istiodumki fenerin... drogba, drogba gibi oynasaydı cokta farklı olurdu ama adamlar yılmıolar sole bole demiolar oynuolar

sunuda cok iyi anladım fenerin rustuyu bize neden kakaladıgını

bu saatten sonra kimse chelsea orda yener 5 atar sole koyar die topic acmasına gerek yok chelsea 3-4 atsa nolur adamlar diecek sizi 3 macta da yendik avrupada geldigimiz yer belli ki kadıkoyde oynadıkları her macıda aldılar o yuzden cok konusupta komik olmayalım sapkamızı onumuze koyalım yonetim ve ertugrul saglamın bu takıma neler verdigini dusunelim

sunuda soliyim en son biz onalrdan cok daha buyuk bi taraftar topluluguyuz yenik durumda olunca en azından susmuyoruz(fener macı haric) ama adamlar inanılmaz ıslık sov yaptı bizde bunu yapamıoruz

Adamlar Inter'i yendi Bal dediniz
PSV'yi yendi bal oldu
CSKA'yi yendi bal oldu
Sevillayi yendi bal oldu
Gs'yi söylemeye gerek yok bizi içerde dişarda almanyada hava da karada yendiler bal oldu

Chelseayide yendiler bugun hala bal diyen varsa komik olur bal demeye devam edin CL Türkiyeye geliyo
Adamlar Türkiyenin cok üzerinde bir takım ve korkarim kolay kolay önüne geçemez artik ne gs ne biz geçmiş olsun..
Bunlari söylemek cok zoruma gitsede gerçekler bunlar

gknky

gknky

Üye
fb yi tebrik ederim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt