Fenerbahçe 0 - 3 Arsenal

Sponsorlu Bağlantılar

m542tf

m542tf

Üye
sahada ruhsuz bir futbol vardı. Shalke maçını izlerken stoch'un attığı golü görünce dedim bu adam neden gitti. Bu skorda döner ama bu futbolla değil.

cardanadam

cardanadam

Üye
bir Beşiktaşlı olarak 7 tl verip maçı izledim sonra verdiğim paraya acıdım yazık bir takım bukadarmı ruhsuz oynar fener daha şimdiden Aykut hocayı arar oldu şu sevinenlerede anlam veremiyorum Türk değilmi bunlar acaba

narnia16

narnia16

Üye
Bu saatten sonra Fenerbahçe'nin işi çok zor. Bu oyunla, bu ruhsuzlukla zor çevirirler. Bizi kanser etmekten başka bir işe yaradıkları yok.

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
Aziz Yıldırım Galatasarayla uğraştığı zamanı Fenerbahçe için harcasa bu takım bu halde olmazdı

KayraBey

KayraBey

Üye
Bu ülkede futbol oynandığına gerçekten inanan var mı?

semihguney

semihguney

Üye
Real madrid'in bizi 3 - 0 yenmesine sevinenler ne kadar aptalsa . Bu günde bu skora sevinenler o kadar aptaldır. Başka bi takımın yenilgisi bizi büyük mü gösterecek sanki bırakın bu işleri ya . Aynı sözüm bu hataya düşen diğer taraftarlar için de geçerli . Fenerle aramızda ne kadar husumet olsada başkanını sevmesekte Türkiyeyi temsil eden bir takıma saygı duymalıyız . Futbol kin beslemek midir ? Başka takıma laf sokmaktansa kendi takımını destekle . Biz birbirimizi yerken Barcelona - Real madrid en iyisi oluyorlar . Aralarındaki rekabati başarıya taşıyorlar . İkiside ispanyanın değerini en üste taşıyorlar . Biz birbirimizin ayağını kaydırıyoruz . Burda sorulması gereken soru Son 5 yılda transferde sadece bonservis bedelleri için 150 milyon Euro harcamış bir kulüp bu futbolu mu oynar? yenmek te var yenilmekte dünyanın sonu değil ya . Fenerbahçede de kötü taraftar var Galatasaray'da da var herkes kendi takımını desteklesin başkalarını aşağılamak cahillerin işidir benim görüşüm bu . Futboldan anlayan zaten bunun bi oyun olduğunu da taraftarlığıda bilir . Kendi görüşüm bu yönde

• Beğen
Tepkiler: vegatablo, -Börteçine-, .caner. ve 1 kişi daha
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Tartışma çıkaracak yorumlarda bulunmayın arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: Dede
mürteza16

mürteza16

Üye
Emenike maça ilk 11'de başlasaydi daha iyi olurdu ama herneyse elden ne gelirki tebrikler Arsenal

alaStar

alaStar

Üye
Fenerin alex, drogba , elmander gibi bir karakter oyuncuya ihtiyacı var böyle bir futbolcu olsa karakterini fenere yansıtırdı

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
açıkçası hiç bir varlık gösteremedi fb ve yenilgiyi haketti. umarım zorda olsa rövanşta bişeyler yapabilsin

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
Mert

Mert

Üye
Ramsey gol atmış. Bakalım kim ölecek? :D

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan ve -Börteçine-
codblackops2

codblackops2

Üye
Ersun Yanala acil biri ulaşsın la ciddiyim.. :D
Elimde olsa ben gidip yüzüne söyleyeceğim ulan sow adam santrafor sol açıkta ne işi var?sağda kuyt tamam eyvallah büyük fedakarlıklar yapıyor takımı için herşeyi yapıyor ama top ayağına geldimi de hop karşı tarafa geçiyor..Ortada Webo ruhsuz oyunculardan biri...Meireles baze iyi oynayası geliyor bazen de dünkü gibi.....Emre 2.yarı oyundan düşüyor ve sahada gereksiz yer kaplıyor neredeyse.Mehmet Topal savaşan oyunculardan ona lafım yok..Solda Kadlec.kadlecin stoperde neler yapabildiğini galatasaray maçında gördük hasan alinin de kadlecten iyi olduğunu biliyoruz e ozaman ne işi var adamın orda?Alves her zaman demişimdir aldığı parayı hakeden bir futbolcu kaliteli oynuyor ve lider özelliği var..Yobo yaşlandı genede iyi müdahaleleri var ama takımda yeri yok bence.Bekir...Defansta bile kazma olan adamı niye sağ beke koyarsın ki otoban oldu sağ kanat ilk yarı.Bari topuzu oynat.Gökhan Gönül 2.yarı oyuna girdi ve etkisini hemen gösterdi antrenmansız 3 ay futboldan uzak kaldığı için ufak hatalar yaptı ama takımın ona ihtiyacı var.emenike orta sahadan topu alıp rakipleri çalıma dizen bir oyuncu ama son vuruşları da güzel olsa başarılı olur.alper ise kesinlikle meireles veya emrenin yerine girmesi lazımdı.kaldiki ne kadar bireysel oynasada dün 4 arsenalliyi çalıma dizdiğini gördük..Uzun oldu sanırsam okuyun veya okumayın görüşüm bu.Takımda değişmesi gereken birşeyler var.
Bu kadar yazdım kafamdaki ideal kadroyuda kurayım bari bu kadroyla fenerin şu andan daha iyi oynayacağından eminim açıkçası

--------------------Volkan----------------
Gökhan -------- Alves -------Kadlec --------Hasan Ali

-----------------Mehmet Topal

Kuyt ---------Alper --------------------- Holmen**

----------------Sow ---------Emenike

* Kuytu mecburen seçiyoruz çünkü caner var onundan kuyttan fazlası yok eksiği var..krasicide sahada görmek istiyoruz :(
** Holmeni bilmiyorum ama şans verilmeli bence olmadı Meireles oynar.Veya alperi alırsın sola ortaya baroniyi veya meirelesi koyarsın

Eminim 4-4-2 Fenerbahçenin daha çok işine yarar..

Yorum sizin....

- - - Eklendi - - -

Ve Alex gibi bir oyun kurucunun eksikliğini çok hissediyoruz maalesef.

- - - Eklendi - - -

Ve Baroni ,topuz , krasic ,caner, bekir gitmeli...

krasicin antrenanları performansı güzelmiş neden oynamıyor merak ediyorum :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67, Oğuzhan ve Haluk.
codblackops2

codblackops2

Üye
Kurduğum kadro 4-1-3-2 sonradan farkettim ama bence olmasi gereken bu.