FeaturePoints ile PayPal'inize Kazandığınızı Aktarın! (Resimli Daha Fazla Sponsorlu)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hsomy

Üye
    Konu Sahibi
FeaturePoints ile PayPal'inize Kazandığınızı Aktarın! (Resimli Daha Fazla Sponsorlu)
Evet arkadaşlar FreeMyApps ve FreeAppSlots gibi yepyeni bir siteyle karşı karşıyayız. Artık bu site ile de kredi biriktirip puan kazanabileceğiz.

1.Adım: linkinden siteye giriyoruz. Ayrıca referans kodu girmenizi isterse K2UQ12 kodunu girebilirsiniz.
Ayrıca refimi kullandığınızda size +50 kredi geliyor.

Lütfen bu paylaşımım karşılığı referans linkimden giriniz.

2.Adım: Aynı FreeMyApps'deki gibi sizden profil yüklemenizi isteyecek. Profili yüklüyoruz.

Resmi orijinal boyutlarında (474x303px) görmek için tıklayınız.

3.Adım: Get Points kısmından sponsor uygulamaları indirebilirsiniz.

4.Adım: Rewards kısmından giftlerinizi edinebilirsiniz.

Daha Fazla Sponsor Çıkması İçin;

Herhangi bir VPN programı kuruyoruz ve kendimizi farklı ülkelerde göstererek o ülkelerin sponsor uygulamalarını kullanıyoruz.

Ben burada örnek olarak 'ı kullanıyorum. Siz farklı VPN programları da kullanabilirsiniz.

1. VPN programımızı AppStore'dan indiriyoruz.
2. Sonra Programı açıyoruz. (Ben VPN one click'i örnek olarak kullanıyorum)
3. Free Trial 7 days yazan yere tıklıyoruz.

4. Bizi bir siteye yönlendiriyor önce, sonrasında bizi ayarlara yönlediriyor.
5. Bizden bir profil yüklememizi isteyecek. Profili yüklüyoruz.
6. Profil yüklendiğinde Ayarlar'da Wi-fi menüsünün hemen altına bir VPN menüsü geliyor.
7. VPN menüsünden istediğimiz ülkeyi seçili hale getiriyoruz. Sonrasında en üst kısımdan VPN'yi açıyoruz.
8. VPN yi açtığımızda ve açık kaldığı sürece VPN simgesi durum çubuğunda görünecektir.
9. VPN açıkken FeaturePoints'i açıyoruz ve varsa yeni çıkan sponsor uygulamaya tıklayıp AppStore'dan indirmeye alıyoruz.
10. Ancak VPN ile inen uygulamalar yavaş ineceğinden uygulamlar inerken VPN'yi ayarlardan kapatıyoruz.
11. Uygulamanın inmesi bittiğinde VPN'yi tekrar açıp uygulamaya giriyoruz ve 30sn içinde dolaşıyoruz. Yönergeler varsa onları sonuna kadar uyguluyoruz.
12. Tekrar FeturePoints'e dönüp puanımızı almış oluyoruz.

- - - Eklendi - - -

Ödeme kanıtı eklemeyi unutmuşum buyrun aldığım ödemeler toplam 20$ Ad/E-posta bölümünü silmediklerim FeaturePoints'e aittir

hsomy

Üye
    Konu Sahibi
Günceldir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt