Iphone ve Ipad 3 Günde 5$ Garanti Paypal Ödeme


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tim3lord

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar FreeMyApps ve FreeAppSlots gibi yepyeni bir siteyle karşı karşıyayız. Artık bu site ile de kredi biriktirip puan kazanabileceğiz.


1.Adım: linkinden siteye giriyoruz. Ayrıca referans kodu girmenizi isterse DML6DE kodunu girebilirsiniz.
Ayrıca refimi kullandığınızda size +50 kredi geliyor.Lütfen bu paylaşımım karşılığı referans linkimden giriniz.2.Adım: Aynı FreeMyApps'deki gibi sizden profil yüklemenizi isteyecek. Profili yüklüyoruz.3.Adım: Get Points kısmından sponsor uygulamaları indirebilirsiniz.4.Adım: Rewards kısmından giftlerinizi edinebilirsiniz.Daha Fazla Sponsor Çıkması İçin;


Herhangi bir VPN programı kuruyoruz ve kendimizi farklı ülkelerde göstererek o ülkelerin sponsor uygulamalarını kullanıyoruz.


Ben burada örnek olarak 'ı kullanıyorum. Siz farklı VPN programları da kullanabilirsiniz.


1. VPN programımızı AppStore'dan indiriyoruz.
2. Sonra Programı açıyoruz. (Ben VPN one click'i örnek olarak kullanıyorum)
3. Free Trial 7 days yazan yere tıklıyoruz.4. Bizi bir siteye yönlendiriyor önce, sonrasında bizi ayarlara yönlediriyor.
5. Bizden bir profil yüklememizi isteyecek. Profili yüklüyoruz.
6. Profil yüklendiğinde Ayarlar'da Wi-fi menüsünün hemen altına bir VPN menüsü geliyor.
7. VPN menüsünden istediğimiz ülkeyi seçili hale getiriyoruz. Sonrasında en üst kısımdan VPN'yi açıyoruz.
8. VPN yi açtığımızda ve açık kaldığı sürece VPN simgesi durum çubuğunda görünecektir.
9. VPN açıkken FeaturePoints'i açıyoruz ve varsa yeni çıkan sponsor uygulamaya tıklayıp AppStore'dan indirmeye alıyoruz.
10. Ancak VPN ile inen uygulamalar yavaş ineceğinden uygulamlar inerken VPN'yi ayarlardan kapatıyoruz.
11. Uygulamanın inmesi bittiğinde VPN'yi tekrar açıp uygulamaya giriyoruz ve 30sn içinde dolaşıyoruz. Yönergeler varsa onları sonuna kadar uyguluyoruz.
12. Tekrar FeturePoints'e dönüp puanımızı almış oluyoruz.


Paypal aktarımı nasıl yapılacak?


Paypal aktarımında kesinti ne kadar?


Paypal founds dediğim ekran şu şekilde olucak. 5 Dolarınızı alabilmeniz için bu alttaki iki kısmada paypal mailinizi yazmanız gerekli.

Bu arada şu dikkatimi çekti. Paypal' a yatan para ile ilgili mailde 5 dolarınız gönderildi yazıyor. Ama paypal' a 4.5 geliyor. Demekki paypal kesiyor. Featurepoints ile bi alakası yok.Onunda nedeni dolar olduğu için olabilir. Hesabınız TL ise ve yurtdışından dolar ile alışveriş yapacaksanız da kur farkı koyuyor.


Paypal ' da şu şekilde yazılmış​
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt