Favori Filmlerim..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Necmati

Necmati

Üye
buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:aha::aha:

kesin izleyin psikopat aile ..santrac manyagı baba..arastırmak ve yenı okulu ıcın kasabaya gıden bır cocuk..sonunda o eve gırmekle büyük hata yapıyor:hmmm

Azmin sonu sonunda :d:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
:ehe:naughty:

Necmati

Necmati

Üye
şu an atv de yayınlanıyo bide o film adı: yaşlılara yer yok diye oda süper :oke:

Necmati

Necmati

Üye

evet hatırladım dini bir film diyolardı öyle mi?

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
evet hatırladım dini bir film diyolardı öyle mi?
bende merak ettımde ızledım cunku cogu sacma demıstı..ama hosuma gıttı
sırf merak ettım ızledım cunku ızleyenler cok kötü anlatmıs demıslerdı fılmı..konusu türbanlı bir kızın hayatı ..

işte
ama sonu cok acıklı bitiyor:ağlarım:cocugun sokak tinercileri yaralıyor bacagından kız türbanını cıkarıp bacagına baglıyor kanaması dursun dıye:ağlarım::ağlarım:herkes bakıyor kımse yardım etmıyor.tam orda bıtıyo

Necmati

Necmati

Üye
bende merak ettımde ızledım cunku cogu sacma demıstı..ama hosuma gıttı
sırf merak ettım ızledım cunku ızleyenler cok kötü anlatmıs demıslerdı fılmı..konusu türbanlı bir kızın hayatı ..

işte
ama sonu cok acıklı bitiyor:ağlarım:cocugun sokak tinercileri yaralıyor bacagından kız türbanını cıkarıp bacagına baglıyor kanaması dursun dıye:ağlarım::ağlarım:herkes bakıyor kımse yardım etmıyor.tam orda bıtıyo
bende böle film sevmem ama bakarım bende dün felekten bir gece diyefilm vardı onu seyrettim :D
:oke::oke:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
nasıldı..
yüregıne sor'a bakcam bıde:eheonu cok merak edıyorum hastaneye bı kız gelmıstı depresyona gırmıs aglıyo..doktor neyın var demıstı o da yok bısey demıstı
annesıde demıstı kı dün sinemaya gıttı yüregıne sor 'u ızledı sonunda fılmn kız ölüyo cok etkılendı depresyona gırdı:haha::haha:o yuzden merak ettım filmi

Necmati

Necmati

Üye
nasıldı..
yüregıne sor'a bakcam bıde:eheonu cok merak edıyorum hastaneye bı kız gelmıstı depresyona gırmıs aglıyo..doktor neyın var demıstı o da yok bısey demıstı
annesıde demıstı kı dün sinemaya gıttı yüregıne sor 'u ızledı sonunda fılmn kız ölüyo cok etkılendı depresyona gırdı:haha::haha:o yuzden merak ettım filmi
film süper yaa şimdi 4 erkek bekarlığa veda partisine gidiyolar ve bayağı içiyorlar ve evlencek olan arkadaşlarını bulamıyorlar çünkü kötü birşey içmişler ismini vermiyim o içtkleri şey yüzünden hafızaları gidiyo..:oke:devamını izle ve gör komediler ard arda :D yüreğine sor u almış annem pazar günü hala seyretmedim :islik

jeki01

jeki01

Üye
atv deki filmi izliyorum,
Büşra filmini indirdim ama izliyemedim hala.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
film süper yaa şimdi 4 erkek bekarlığa veda partisine gidiyolar ve bayağı içiyorlar ve evlencek olan arkadaşlarını bulamıyorlar çünkü kötü birşey içmişler ismini vermiyim o içtkleri şey yüzünden hafızaları gidiyo..:oke:devamını izle ve gör komediler ard arda :D yüreğine sor u almış annem pazar günü hala seyretmedim :islik
bulursam ızlerım :D

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
atv deki filmi izliyorum,
Büşra filmini indirdim ama izliyemedim hala.
filmde türbanlıları cok muhafazalar olarak göstermıs..gezemezsın kımseyle sevgılı olamazsın evlenırsın dırekt vs vs..sacma geldı bana oraları..ama bır yandan da büşra cok zeki bir kız her alanda kendını yetıstırmıs bu kısımları güzeldi
Türk sıneması tadında ızledıgım ıcın hosuma gıttı

--------------- Ekleme ---------------

posta ile gönderiyim :d::d::d:
nette bulurum ıllakı ya elımde bır sürü film izleme sitelerı var:ehe

Necmati

Necmati

Üye
filmde türbanlıları cok muhafazalar olarak göstermıs..gezemezsın kımseyle sevgılı olamazsın evlenırsın dırekt vs vs..sacma geldı bana oraları..ama bır yandan da büşra cok zeki bir kız her alanda kendını yetıstırmıs bu kısımları güzeldi
Türk sıneması tadında ızledıgım ıcın hosuma gıttı

--------------- Ekleme ---------------

nette bulurum ıllakı ya elımde bır sürü film izleme sitelerı var:ehe
bir tane site vardı süper bir yerdi kapatıldı neden dersen adam recep ivedik 2 çıktı 2 gün sonra siteye geldi :naughty::naughty:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
bir tane site vardı süper bir yerdi kapatıldı neden dersen adam recep ivedik 2 çıktı 2 gün sonra siteye geldi :naughty::naughty:
o bıseymı benım takıp ettıgım 2 sıte var..ertesı gün fılm yayınlanıyor bazen

Necmati

Necmati

Üye
o bıseymı benım takıp ettıgım 2 sıte var..ertesı gün fılm yayınlanıyor bazen
bazı tutulmayan filimler zaten hemen piyasaya düşüyor... ben bide çok film hareketleri merak ediyom nasıl acaba :hmmm :naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt