Faturalıya Geçip-Geçmeme

Sponsorlu Bağlantılar

Alihansd

Alihansd

Üye
    Konu Sahibi
Faturalıya Geçip-Geçmeme
Beyler bi tarife duydum 49 tl'ye 4 gb internet, 500 dakika, 1000 sms geçsemmi geçmesemmi bilemedim daha iyi tarifeleri varsa söylerseniz süper olur, bide fazla fazla ödersin diyenlerde var konuyu aydınlatırsanız sevinirim.

metinmert06

Üye
Sadece yeni aboneler ve hattını turkcelle taşıyanlar bu kampanyadan yararlanabilir. Normal ücreti 69 TL kampanya ile 49 TL 12 aylık tahahhut gerekli

Alihansd

Alihansd

Üye
    Konu Sahibi
Faturalıya geçenlerede oluyomuş, kafamdaki iki soruyu aydınlatamadım potron, daha iyi paketler varmı? Faturalıda geçirirlermi? Malum faturalı

SpyChef

SpyChef

Üye
Geç gitsin ya :D KKB'n yükselir hem

Alihansd

Alihansd

Üye
    Konu Sahibi
O ne oluyo kardeşim anlamıyorum malesef :smartass:

SpyChef

SpyChef

Üye
O ne oluyo kardeşim anlamıyorum malesef :smartass:
KKB Kredi notun kardeşim yarın bir gün kredi çekmek istersin yada Vodafone, Avea gibi telefonculardan telefon almak istersen bakacakları puanın. Bu puan sayesinde sana borç konusunda güvenebilirler mi güvenemezler mi bunu gösteriyor.

Alihansd

Alihansd

Üye
    Konu Sahibi
Sen faturalımısın kardeşim

Alihansd

Alihansd

Üye
    Konu Sahibi
Memnunmusun nası, geçirme olayı varmış doğrumu yoksa kalıyım hazırkartta, ama faturalıda daha karlı gibi geliyo napsam bilemedim yardımcı ol kardeşim :Ddd

SpyChef

SpyChef

Üye
Memnunmusun nası, geçirme olayı varmış doğrumu yoksa kalıyım hazırkartta, ama faturalıda daha karlı gibi geliyo napsam bilemedim yardımcı ol kardeşim :Ddd

Şimdi bana kalırsa geç hocam en azından rahat olursun. Hem de sen istemediğin takdirde paket aşma gibi bir durum söz konusu değil. Hem dediğin gibi daha karlı ve daha rahat. Ödemeleri düzenli ödemeni tavsiye ediyorum ona dikkat et sadece onun haricinde bir problem yok :)

Alihansd

Alihansd

Üye
    Konu Sahibi
Ödemede sıfır sıkıntı gerçi ondanda geçmiyo değilim, aylık hangi paketlere para verdiğimi sayamıyorum kafam rahat olur ama güzel tarife varmı bildiğin, 1 2 sene bitmiycek birşey ve rahat olucağım yeticek bi paket?

SpyChef

SpyChef

Üye
Bulmuş olduğun paket gayet iyi bende onu kullanıyorum ama benim tarifde 1000 sms 1000 dakika var 60 TL

Alihansd

Alihansd

Üye
    Konu Sahibi
o aşar biraz aylık 50 tl'lik bişey arıyorum hem dediğim baya iyi ama ne kadar tahadüt istiyo bilmiyorum, interneti biraz fazla yiyorum hocam ya :Dd

SpyChef

SpyChef

Üye
Kardeşim 4 GB internet yeter rahat ol :D Bilgisayarda kullanıyor millet o mevlayı :D

Alihansd

Alihansd

Üye
    Konu Sahibi
Ahaha eyvallah hocam :D

• Beğen
Tepkiler: SpyChef

Üst Alt