Farklı Bir Bakış Açısı . . .

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi belgeyi aldınız

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cemsidar

cemsidar

Üye
    Konu Sahibi
Farklı Bir Bakış Açısı . . .
beyler işe iyi tarafından bakalım. Gameloft bize HD oyun çıkarsa hepimiz onu oynıyacaktık sora bitane daha sora bi tane daha sora karne gelince fasolu terlik sağ kroşe falan. Beyler açık konuşalım hangimiz ders çalışırken teli baş ucumuza koyup arafa faceye girmioruz veya msjlaşmıyoruz veya oyun oynamıyoruz. Ben okulda saat 11 e kadar etüte kalıyorum yarısında telde oyun. Hal buyken aslında iyiki yeni oyun çıkmadı diorum.

Farklı bir bakış açısı :D

Öte yandan yeni oyun falan çıksa bizde ANDROİD li androidler gibi olacaktık. oyun olmadıgı için yiyice telimizi kurcaladık tam potansiyelini biliyoruz. Açıkcası gidip Galaxy falan alıp bot gibi bi b*ktan anlamayan arkadaşlarım var benim. Zengin ama cahiller. Adamlar güncelleme yapmayı bilmezken bizimkiler kendi CFW sini oluşturuo.

İşte buda bizim farkımızzzz ...

(Beyler 2-3 saattir forumdayım ne kaydedeger bi konu buldum ne de tartışma alanaı falan. Kimin profile girsem bulundugu yer ana başlıklar konu arıo herkesnapsam die bende bunu açtım ölesinee :D . Kısaca SIKILDIIIM :D )

----------Eklendi @ 21:01:38 ---------- Yazıldı @ 20:57:28 ----------

http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/cep-telefonun-kalemini-tukenmez-kalem-yapma-590454.html

Bu arada giri ibret alın :D

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
İlk oy benden S*ktirname :D

• Beğen
Tepkiler: cemsidar
pRime.

pRime.

Üye
konu dışı veya gereksizler bölümü bu tip konular için çok uygun olurdu ancak burası yeri değil. güldürüyosunuz ama s^3 genel forumunda kirliliğe sebep oluyor.

• Beğen
cemsidar

cemsidar

Üye
    Konu Sahibi
Nie ki asıl tema symbian ^3 oyunları

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ben oyun oynamıyorum amamesaj yazmaktan telefonun görsellerini kurcalamaktan... bağımlılık oldu arık:(

• Beğen
cemsidar

cemsidar

Üye
    Konu Sahibi
ben oyun oynamıyorum amamesaj yazmaktan telefonun görsellerini kurcalamaktan... bağımlılık oldu arık:(

Sen bide o telde İOS oldugunu veya android oldugunu düşün. Bizde az var ama iyiler onlarda sürüyle ama dandik çok :D

Hasan

Üye
b*k ne demek anlamadım :zuhaha:

----------Eklendi @ 21:25:43 ---------- Yazıldı @ 21:24:04 ----------

7.oy benden teşkürneym

----------Eklendi @ 21:26:55 ---------- Yazıldı @ 21:25:43 ----------

anlayamayan arkadaşlar için teşekkürname

• Beğen

Hasan

Üye
:))

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt