Faks ile Türk Telekom evde internet ve telefon aboneliği nasıl sonlandırılır?


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Türk Telekom internet aboneliği faks ile nasıl kapatılır? en çok merak edilen sorular arasındaki yerini alıyor. Her hangi bir Türk Telekom binası yada Türk Telekom bayisine gitmeden abonelik işleminizi sonlandırabilecekken, faks ile birlikte bu işlemi çok kısa sürede kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Örnek dilekçe:TÜRK TELEKOM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE
ANKARA

…………… numaralı sabit telefon aboneliğimin İPTAL EDİLMESİNİ istiyorum.

İptal işleminin hemen yapılması konusunda gereğinin yapılmasını arz ederim.

…/…/2018

Abone Adı Soyadı


ADRES:
………………………..
………………….
Cep Tel:
Ev Tel:
Hizmet No:
E-posta:

EK :
Kimlik Fotokopisi


İnternet iptali için ise ilgili yeri "............ hizmet no’lu Evde İnternet aboneliğimin İPTAL EDİLMESİNİ istiyorum. " şeklinde değiştirebilirsiniz.

Kimlik fotokopisini de fakslamayı unutmayın.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt