TTNET ve Türk Telekom Abonelik İptali Nasıl Yapılır?


Genc007

Genc007

Üye
    Konu Sahibi
TTNET ve Türk Telekom abonelik iptal işlemleri başvuru dilekçesi ile yapılıyor. Türk Telekom mağazalarına başvuru yaparak veya faks çekerek abonelik iptal işleminizi başlatabilirsiniz. Faks çekerek abonelik iptali yapmak istiyorsanız abonelik bilgilerinizin yer aldığı imzalı bir dilekçeyle birlikte kimliğinizin kopyasını 0312 306 07 16'ya faks çekmeniz gerekiyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: Jelly Beanci


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt