Facebook'ta gerileme dönemi başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Facebook'ta gerileme dönemi başladı

Dünyanın önde gelen araştırma şirketlerinden eMarketer, yaptığı son araştırmanın sonuçlarını kamuoyuyla paylaştı. Buna göre sadece 2010 yılının Nisan ayı boyunca Facebook'ta hesabı bulunan gençlerin (13 ila 17 yaş arası) yüzde 29'u ya siteyi tamamen terk etti ya da artık profil sayfasına hiç girmiyor.
Araştırmaya göre, Facebook'u terkeden gençlerin büyük bir bölümü, artık Facebook'un eskisi gibi kendilerine çekici gelmediğine dikkat çekerken, bir diğer kısım ise ebeveynlerinin Facebook'a girmesinden dolayı profillerini kapattıklarını belirtti.
Araştırmanın en çarpıcı sonuçlarından biri ise Facebook'u terk eden gençlerin Facebook'un "güvenlik" sorununu önemli görmemesi. Diğer bir deyişle, aylar önce ortaya çıkan güvenlik açığının Facebook'un kullanıcı kaybetmesinde herhangi bir etki yaratmamış olması.

gerileme ardından yıkılma bugünün en güzel haberlerinden:eller::eller:

• Beğen
Tepkiler: Cengiz_17, hrn_07, Emre-45 ve 3 diğerleri

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
insanlar artık yapacak birşey bulamadıkları için girmiyorlar yani artık sıkılmalar başladı.zaten facebook yüzünden çok kişinin evliliği bitti buna şahit oldum.neyse sağlık olsun bunuda facebook un sahibi düşünsün :D

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
İnşallah yıkılma dönemi başlar.

Necmati

Necmati

Üye
bende gördüm facebook pazar payı düşmeye başlamışş ..

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
daha beter olsun:hmmm

● aLuvi ●

Üye
Zaten adamlar hedeflerinden daha fazla üye yaptı .. Başka bir haberden aldığıma göre | 04.11.2007 |

En büyük fotoğraf ve haber sitesi
* Facebook’un 49 milyon üyesi var. Yıl sonunda 60 milyon olması hedefleniyor.
* Her ay 4 milyon üye ekleniyor.
* Ayda 600 milyondan fazla arama yapılıyor. Toplam 30 milyar sayfaya bakılıyor.
n Günde 8.5 milyon fotoğraf eklenen Facebook, internetin bu alandaki en büyük sitesi. Sitede toplam 1.7 milyar fotoğraf var.
* Dünyanın en çok ziyaret edilen 7’nci sitesi.
n Facebook’ta 500 bin grup bulunuyor. Bunların 2 bini üniversite ve 25 bini ise lise grupları...
* Üyelerin yüzde 60’ı siteye günde en az bir kez; yüzde 85’i haftada en az bir kez giriyor.
* Facebook’un en büyük kullanıcı grubu 17-25 yaş arası kızlar (yüzde 69).
* 35 yaş üstü üyelerin sayısı bir yılda yüzde 4700 arttı ve 3.6 milyon oldu.

kol@j

kol@j

Üye
yeni şeyler herzaman insana şirin görünür...
insanlara ulaşmanın çok kolay ve çabuk yolu....
yıkılacağını sanmam...ama payı düşecek çünkü emsalleri var...

WastabMan

WastabMan

Üye
2007 yılındaki görünümü güzeldi, şimdilerde yaptığı yenilikler İĞRENÇ :nono: :off:

X_MaN_YaK

X_MaN_YaK

Üye
be nım yok facemok greksız gıbı geldı edınedım

teomaniaa

teomaniaa

Üye
Faceye zaten eğlence için takılıyorum bide malesef mecburiyetten :d

punqermojo

Üye
Yok nadir abi yıkılır falan deme :ehe
facebookta olmasa halimiz yaman :D

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
face alemi oo süpermiş denilcek kadar değil ama videoları çok komik arkadaş ortamı falan :D

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
benim 16 defa facebook hesabım kapandı nefret ettim nerdeyse facebooktan kapandığı için arkadaşlar yanlış anlamaya başladı silip silip neden ekliyosn dediler .. ve birçok arkadaşımı bu kapanmalardan dolayı kaybettim :(ayrıyetten birçok yuvayıda yıktı ..evlilere yasaklanmalı bu feysbuk belası

kaan7878

kaan7878

Üye
facebook yıkılmazzz altyapısı cok sağlam sürekli kendilerini yeniliyolar da siz face den neden bu kadar nefret ediyorsunuz onu anlamış değilim

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
Gün Gelir Devran Döner Face yıkılır herkes Maxicep'e muhtaç olur :D :D :D

Necmati

Necmati

Üye
face yıklılmaz kim çıkatrıyo bu lafları kim kim.. :ehe

Samsun55''

Samsun55''

Üye
napacan faceyi maxi varken ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...