Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
orian

orian

Üye
    Konu Sahibi
Facebook
Arkadaşlar markette dolu facebook uygulamasi var. çoğu 1 mb. Bir tane brezilya portekizcesi dilinde 15 mblik var o da bize gelmez. Microsoftun yaptiği da bir işe yaramaz. Diğer facebooklara giriyorsunuz resmi tam ekran bile göremiyorsunuz. Sohbet yok (ios ve androiddeki gibi). örn: Ios ta facebook 25 mb. Microsoftunki 4 mb. üstelik son güncelleme 15.12.2012. ölme eşşeğim ölme.

Markettekilerin hepsini kullandim sadece facebook hd idare eder o da kötünün iyisi.

*aramizda adam akilli facebook yapacak (en azindan tr için) kimse yok mu ?

IVI-Elia

Üye
kısa sure içerisinde Microsoft Facebook uyg. güncelleyecek..

katil_197

katil_197

Üye
nokianın ceo su açıklama yapmıştı bunun ile ilgi guncellemesi çıkarılarak düzelçekmiş

pirenuri

pirenuri

Üye
Şimdilik mağazadki The Facebook uygulamasını kullanabilirsin bence çok kullanışlı. Link :

• Beğen
Tepkiler: orian ve NUD
bozokluht

bozokluht

Üye
Şimdilik mağazadki The Facebook uygulamasını kullanabilirsin bence çok kullanışlı. Link :
resimlerden touch.facebook.com a çok benziyor.

• Beğen
Tepkiler: orian
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Telefonu kullanamıyorsanız çöpe atın.

• Beğen
Tepkiler: salda15
komando04

komando04

Üye
güzel gerçekten teşekkürler

orian

orian

Üye
    Konu Sahibi
Derken?

- - - Eklendi - - -

ÇOK SAĞOL BENDE FACEBOOK HD Yİ KULLANIYORDUM İNŞALLAH GÜNCELLEME GELİR DE RAHATLARIZ ESKİDEN BERİ WINDOWS PHONE KULLANIYORUM TEK YAŞADIĞIM SORUN FACE O DA HALLOLACAK İNŞ.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Ben program yüklemedim koskoca İE var oradan giriyorum gayette iyi herşeyi karşılıyor ne gerek var böyle bir sürü programa :hih:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt