Facebook Your Computer Needs To Be Cleaned

Sponsorlu Bağlantılar

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Facebook Your Computer Needs To Be Cleaned
Bir arkadaşımın facebook hesabında Your Computer Needs to Be Cleaned Yazıyor Google Chrome tarayıcısında...

Bilgisayarınız zararlı yazılımdan etkilenmiş gibi görünüyor. Hesabınızı güvende tutmak ve zararlı yazılımın arkadaşlarınıza yayılmasını önlemek için sorunu çözmenize yardımcı olacağız. Zararlı yazılımlar, kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan ve Facebook'u kullandığınızda başka sorunlara neden olan yazılımlardır. Spam içeren bağlantılara tıklamak veya paylaşmak, bilgisayarınıza zararlı yazılım bulaşmasına neden olabilir.

Onun bilgisayarında hangi tarayıcıda açarsak aalım aynı hayatı veriyor. Başka bilgisayarda Chrome tarayıcısında hata veriyor. tüm uygulamaları. ESET Online Scanner, AdwCleaner, Combofix ve MSE ile tarattım. sonuç alamadım. Tarayıcıları sıfırladım. Kendi bilgisayarımda internet Explorer ile Facebook şifresini değiştirdim Facebook ta var olan tüm uygulamalarını sildim. Ama hangi bilgisayarda Google Chrome açarsak açalım. Your Computer Needs to Be Cleaned hatası veriyor.

Facebook un yönlerdimesiyle

diye bir .exe dosyası indiriyor. Viruslu olduğunu sanıyorum. Arkadaşın bilgisayarında çalıştırdıktan sonra o dosyayı sonra tüm tarayıcılarda aynı hatayı vermeye başladı.

• Beğen
Tepkiler: HuseyinYKT

HuseyinYKT

Üye
Bende de veriyor yardım zorla indirtiyor :D

HuseyinYKT

Üye
Bak eset diye program indiriyor kur onu birşey diyor zaten sana altta çalışcak falan sen face ye gir gez falan :D Sonra görev yönetici sinden eset.exe var sonlandır onu ve dosyayı sil biter sorun :D

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Yani orda inen dosya virus değil diyorsun. iyide başka facebook hesaplarında neden aynı hatayı vermiyor.

HuseyinYKT

Üye
Yani orda inen dosya virus değil diyorsun. iyide başka facebook hesaplarında neden aynı hatayı vermiyor.
Büyük ihtimalle virüs değil çünkü facebook.ınc tarafından yayımlanan bir dosya ve zaten uygulamayı indirip görev yöneticisinden direk sonlandır bende virüs diye yüklemedim önce sonra yükle dedim sonlandırdım ve sildim dosyayı virüs falan yok :D