Facebook Sorunu


Dragond

Dragond

Üye
  Konu Sahibi
Arkadaşlar Nokia C6-01 telefonda facebook vardı. Uygulama artık desteklenmiyor ve siteye git uygulamadan çık diyor ne yapacağız?
 
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Operadan giriş yapacaksın . Vay be facebook bile desteği kesmiş. Bir geliştirici facebook uygulamasını yeniden ayaklandırana kadar bu telefonda sen facebook uygulamasını unut.
 
 • Üzüldüm
Tepkiler: fatihmentes
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
E-Mail atabildiğime şükrediyorum :)
 
 • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MrClaude

Üye
Sanirsam email uygulamasida calismiyor
 
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben N8 den bu programla Facebook a girebiliyorum hala. Denemek için kurmuştum ve çalıştı.
 
Dragond

Dragond

Üye
  Konu Sahibi
:( :( :(
 
Genc007

Genc007

Üye
Komple öldürmeye niyet etmişler
 
 • Üzüldüm
Tepkiler: sinan yüksel
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyi Destek Vermiş Yine.Ben Lumia 1020 de Bile Sorun Yaşıyorum :D
 
 • Şaşırdım
Tepkiler: sinan yüksel
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
 • Beğen
 • Üzüldüm
Tepkiler: djhiguramos, DarkredBlue61, Genc007 ve 2 diğerleri
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Bu telefonlarla şu an internet erişimi bile çok kısıtlı sertifika sorunundan dolayı, Facebook için artık bir önemi yok eski sistemlerin. WhatsApp ve Facebook tuşlu telefonlar sayesinde buralara kadar geldi. O yüzden bu platformları geç terk ettiler.
 
 • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt