Facebook Otomatik Durum Beğendirme (Uygulama Kapandığında Bildireceğim Fakat Şuan Çalışıyor)

Sponsorlu Bağlantılar

erndrdyk

erndrdyk

Üye
    Konu Sahibi
Facebook Otomatik Durum Beğendirme (Uygulama Kapandığında Bildireceğim Fakat Şuan Çalışıyor)
Arkadaşlar bir çok yerde bu tür uygulamaların ismini görüyorsunuz fakat hep sizin adınıza paylaşımlar yapıyor veya sizin adınıza bir şeyler yapıyor ama hiç bir şekilde isteğinize cevap vermiyor. Şimdi vereceğim sayfa tamamen gerçek denemenizi tavsiye ediyorum ve sizin adınıza paylaşımda yapmıyor. Hemen yalan deyip çıkmayın videosunu da koyacağım gerekirse.
şimdi nasıl yapacağımızı anlatıyorum.

Bu adrese giriyoruz. Açık mavi bir sayfa geliyor karşımıza. Eğer chrome güvenlik uyarısı falan verirse explorerden deneyin. uyarı çıkarsa devam seçeneğine basın. İlk başta sayfada bulunan click here yazısına basıyoruz ve yeni sekmede xperia uygulaması çıkacak burada kimin görebileceğini ayarlamak için gizlilik ayarını yapıyoruz. Sayfa kendi reklamını yapmasını istemiyorsak ki çoğumuz istemeyiz gizliliğe basıp sadece ben seçeneğini seçiyoruz ve sağ üstte yükle seçeneğine basıyoruz... Daha sonra installizing yazısının ardından Success yazısı gelecek. Bu yazıyı gördüğünüzde yukarıdaki adres linkini kopyalıyoruz ve sekmeyi kapatıyoruz. click here yazan sayfaya geri dönmüş oluyoruz. Bu sayfada taken kodu yazan bir yer var oraya bu linki yapıştırıp submit e basıyoruz. Şimdi karşınıza daha önce yapmış olduğunuz paylaşımlar gelecek. Paylaşımın karşısındaki Submit seçeneğine bastığınızda o durumumuz bir çok kişi tarafından beğenilecek. Yaptığınız paylaşımın karşısındaki submit seçeneğine çift tıklamayın. O zaman olmuyor. Basın ve biraz bekleyin sayfa değişip geriye aynı ekran gelene kadar bekleyin ve durumunuza bakın. Ayrıca hemen durumlarınız a arka arkaya basıp hata alıyorsanız hatadaki saniyeyi beklemek zorundasınız. yaklaşış 200 sn bekleme süresi veriyor...

Forumda göremedim varsa da maruz görün artık :)
İyi Paylaşımlar :)

• Beğen
Tepkiler: esin_52

turgut112

Üye
İNANMAYA İNANMAYA YAPTIM AMA İLK DEFA OLDU :) :tşk: :tşk: :tşk: :op: :oke: :alkis :good:

erndrdyk

erndrdyk

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim kardeşim :)

mgg44

mgg44

Üye
denedim ama olmadı
ERROR : Non Public PrivacyPrivacy Of The Requested {Object} Is Not Public

Hatası verdi

erndrdyk

erndrdyk

Üye
    Konu Sahibi
denedim ama olmadı
ERROR : Non Public PrivacyPrivacy Of The Requested {Object} Is Not Public

Hatası verdi
kardeşim ekle facebookdan beni sana detaylı anlatıvereyim...
sen abonelerini herkese açmamışsın... aboneleri aç öncelikle...

frodobagic

Üye
KArdeş bende yaptım ama olmadı:hmmm

- - - Eklendi - - -

KArdeş bende yaptım ama olmadı:hmmm

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
bendede bu hatayı verdi... ERROR : Non Public PrivacyPrivacy Of The Requested {Object} Is Not Public

erndrdyk

erndrdyk

Üye
    Konu Sahibi
bendede bu hatayı verdi... ERROR : Non Public PrivacyPrivacy Of The Requested {Object} Is Not Public
kardeşim bak siz abonelerınizi açmıyorsunuz facebookdan ekleyin detaylı anlatayım yapamadıniz yerleri sorabilirsiniz. Bu sizin söylediğiniz hata abonelerınizi herkese açmadığınizdan kaynaklanıyo

frodobagic

Üye
kardeşim bak siz abonelerınizi açmıyorsunuz facebookdan ekleyin detaylı anlatayım yapamadıniz yerleri sorabilirsiniz. Bu sizin söylediğiniz hata abonelerınizi herkese açmadığınizdan kaynaklanıyo
tmm abonelere açık ama olmuyor?

- - - Eklendi - - -

Bak bu sefer oldu Tşkler Enes Kardeş:alkis

basak341

Üye

volkan kılıç

Üye
iyi akşamlar arkadaşlar cümleten

volkan kılıç

Üye
hey begeni yükseltmeyi nasıl yapıyoruz

basak341

Üye
aboneler filan açık giriyorum error diyo submit basınca

Slophe3348

Üye
bendede bu hatayı verdi... ERROR : Non Public PrivacyPrivacy Of The Requested {Object} Is Not Public[/COLO

- - - Eklendi - - -

super olmus :) yalniz resim paylasmiyor suan skinti varmiydi o kpnuda

yasemen33

Üye
tsekkurler guzel olms :)

erndrdyk

erndrdyk

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar. sorun yok hiç bir şekilde sitede gayet düzgün fotograf veya durum beğenisi yaptırabiliyorsunuz eğer fotografta hata alıyorsanız sebebi herkese açık olmamasıdır.

danke schön

Üye
mobilden yaplio mu

Üst Alt