F480 Usb bağlantı sorunu yardım bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

fheyza

Üye
belki alakasız olacak ama ben samsung f480 kullanıyorum daha dorusu kullanamıyorum.telefona dünyanın parasını werdim.şimdide şarj aletine weriyorum.bıktım wallahi daha geçen ay şarj aleti kablosunu aldım.dün yine bozuldu we o kadar dikkatli kullandıqım halde.kabloyu kırmamaya dikkat ediyodum sürekli kutusunda saklıyodum.sadece şarj edeceğim zaman çkarıyodum.telefonu şarja takıyorum bi türlü şarj olmuyo temassızlık oluyo herhalde galiba yine kablo içten taraf kırıldı.nie böle oluyo.ben her ay şarj aletimi alıacm.nolur yardım edin.bunu bi yolu yok mu
:((((((((((((((((((((((

matchelss

matchelss

Üye
bendede F480V var. normalde yığın bellek olarak bilgisayar tanıyor am PC studio ile bağlandığımda "data interface" sürücüsü istiyor. telefoncudan orjinal kablo da aldım. aynı sürücüyü istemeye devam etti. bir çözüm bulamadım.

Telefon qualcomm usb moduna geçmiş gibi gözüküyor *#726872# bu kodla normal usb moduna geçirerek sorunu çözebilirsiniz.

BJKLİ48

Üye
arkadaşım bende de aynı telefon var ve benimde sorunum aynı bu sorunu nasıl çözeceğiz bir bilen yokmu sorunuu çözen arkadaşlardan yardım bekliyorum

--------------- Ekleme ---------------

Lütfen acil yardım bir bilen yokmu arkadaşlar

eraseras

Üye
malesef bende çözemedim hala. oyun ve programları netten indiriyorum telefona aylık paket aldım daha basit oluyor:)

alayınız mal mal konuşuyorsunuz cihaz açıkken *kare197328640kare tuşlayın sırasıyla tuşlayacagınız numaralar 9 6 2 sonra usb kabloyu takın pc yeni donanım bulundu dicek elinizde sürücüleri varsa yükleyin yoksa nette kıyamet gibi var indir kur gerisi yalan