Evols™ [26.06.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
hocam bi el atıp halledemezmiyiz o tuşun kilit aç kapa olması için bi araştırıp yapsak mümkünmü eminim kullanan çok olur
yandan açıcağına mandal var 2. tuş klidi açma kapamaya ne gerek var uğraşmaya değmez...

emreli01

emreli01

Üye
hocam ne oldu ne zaman çıkacak yazılım ?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
ellerine sağlık adaş :)

ByKatre

ByKatre

Üye
Bu cfw yide 5800 gibi geliştireceğine inanıyorum hakan

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
neden beta :hmmm

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/s-3-cfw-modifiye-fw-bolumu/speed-belle-2012-by-erdem-akbulut-676293.html
bu cwf deki gibi modlamalar olsa tabi açılış sesiymiş açılış görüntüsüymüş bu gibi şeyler orjin olarak kalsa daha güzel olur
sistemin hızlı oldu söylenmiş sizde umarım bize böyle birşeyler çıkarırsnz bekliyorum :)

gayet hızlı şuan...
cfw denemeniz için beta olarak yayınlıycam, Çünkü daha bitmedi...
Ben sadeliğe abartılmayacak kadar görselliğe ve performansa önem veririm kullanınca anlarsın.

emreli01

emreli01

Üye

gayet hızlı şuan...
cfw denemeniz için beta olarak yayınlıycam, Çünkü daha bitmedi...
Ben sadeliğe abartılmayacak kadar görselliğe ve performansa önem veririm kullanınca anlarsın.

anladım fakat ben şunu demek istedim diğer tlflar için cwf yapanların gerek modlamaları gerek programları olsun yeni ve güzel şeyler yapıyorlar onlardan da esinlenerek daha güzel birşey sunarsiniz diye e düşünüyorum

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
anladım fakat ben şunu demek istedim diğer tlflar için cwf yapanların gerek modlamaları gerek programları olsun yeni ve güzel şeyler yapıyorlar onlardan da esinlenerek daha güzel birşey sunarsiniz diye e düşünüyorum

:) bu gün 12 lerde betayı yayınlıycam. Ona göre isteklere önem veririm. Herkesin yaptığı şeyi yapıp neden kopya cfw hazırlıyayım ki..? Tamam yazılımda görmek isticeniz seyler olucak ama ilk önce bi deneyin sonra isteklerinizi yapın...

emreli01

emreli01

Üye
tamam ilk yükleyenlerden ve ilk isteklerde bulunan ben olucam :)

emreli01

emreli01

Üye
LİNK: [/QUOTE]​
hemen deniyorum :D

- - - Eklendi - - -

ve bence özelliklerini birebir yapılanlari yazmalısn

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

LİNK:
hemen deniyorum :D

- - - Eklendi - - -

ve bence özelliklerini birebir yapılanlari yazmalısn[/QUOTE]
yapılan çok modlama var daha sonra konuyu düzenlicem zaten

gonulyorgunu29

Üye
kardeş bu sürüm 610 mu birde müzik çalar ve web in son sürümlerini kullanabilirmisin

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

gonulyorgunu29

Üye
peki nezaman olur web de son sürüm olursa sana zahmet

- - - Eklendi - - -

ilgin için teşekkürler bu arada

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
peki nezaman olur web de son sürüm olursa sana zahmet

- - - Eklendi - - -

ilgin için teşekkürler bu arada

hem c7 hemde 5800 a cfw yapıyorum... şu 5800 güncellemesini çıkartayım c7 çalışmalarını hızlandırıcam şuan için bi tarih veremiyorum... rica ederim

emreli01

emreli01

Üye
tarayıcı 7.4.2.6 olmuş :D sade bir yazılım olmuş hoşuma gitti çogu widgetler gitmiş galiba daha hızlı ve telin hafzasıda 427 mb boş :D şimdilik bi eksigini veya hatasını bulamadım fakat görev yöneticisi fp1 deki gibi olsa göze daha hoş görünrdü

- - - Eklendi - - -

nfc sistem yüklenir yüklenmez açk kalmış otomatik kapalı ayarlayablrsn ince bi ayar belki ama hazır cwf de ince ayrıntılarda olmalı bence ve bu oto kilit secenegini bulamadm :hmmm

- - - Eklendi - - -

vee bunda direk türkcell menu diyor :D benm hat vodafone sen kendine göre ayrlamışsın :D ismi

Üst Alt