Evli adamın keyfi :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Abi kesin tavır almış sana bir şey mi yaptın bir düşün?

Dur bir düşünelim. Nişanlı iken bu huyu vardı. Görmezden geldim. Evlenince düzelir dedim.

Evlendik gene devam ediyor.Sürekli bu durumdan şikayet ediyorum. Aynı tas aynı hamam.
Demekki hata bende yanlış insanı bulmuşum.
Ha birde kadın milletinin ortak özelliği olan başkaları ile kıyaslama huyuna dokunmayak istersen.
Elalemin kocası şöyle böyle. Daha 1 tokat atmış değilim bu arada.
Herhalde insanlık yapıyorum karşılığı bu oluyor.

besim.farhan

besim.farhan

Üye
neden insan eşi için bu kadar nefret dolu olur anlamadım.(yorumlar için de dedim)
madem öyle evlenmeseydiniz.:)

Jomolocco

Jomolocco

Üye
Aybin.Kilic' Alıntı:
Dur bir düşünelim. Nişanlı iken bu huyu vardı. Görmezden geldim. Evlenince düzelir dedim.

Evlendik gene devam ediyor.Sürekli bu durumdan şikayet ediyorum. Aynı tas aynı hamam.
Demekki hata bende yanlış insanı bulmuşum.
Ha birde kadın milletinin ortak özelliği olan başkaları ile kıyaslama huyuna dokunmayak istersen.
Elalemin kocası şöyle böyle. Daha 1 tokat atmış değilim bu arada.
Herhalde insanlık yapıyorum karşılığı bu oluyor.

kadina el kalkmaz zaten abi hic psikolog a gittnizmi

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
neden insan eşi için bu kadar nefret dolu olur anlamadım.(yorumlar için de dedim)
madem öyle evlenmeseydiniz.:)

nefret mi. ! Bence önce algılama yeteneğinizi değiştirin derim. Durumdan rahatsız olmak nefret demek değildir. Sanki siz evli ve çok mutlu gibi yazıyorsunuz.

Astrosman

Astrosman

Üye
:ehe alemsin üstat

__xXx__

__xXx__

Üye
bu yazılanları Annem görse neden evlenmek istemediğimi anlar

pro.engineer

pro.engineer

Üye
vay be konu nerden nereye geldi :hmmm Aybin.Kilic abi seni çok iyi anlayabiliyorum. Bazen çok basit görünen şeyler bile keşke dedirtiyor

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
    Konu Sahibi
evlilik sorunları çözüm merkezine döndü burası :kop2:

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
    Konu Sahibi

sayın terapistim ne önerirsiniz. :) Engin bilgilerinizi bizimle paylaşın.
:kop2: :kop2:

hocam günde 5 öğün namaz öneriyorum ben başkada bişey öneremiyeceğim olayın içerisindeki siz değerli pek kıymetli zat-ı muhtereminizden gerekli açıklamalar ve yönlendirmelerin yapılmasını istiyorum. Saygılarımla :kop2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt