Evinde Kal Maxicep

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2626675

Silinen Üye 2626675

Kapalı Hesap
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: PALA., MAERKEK, Silinen Üye 777448 ve 1 kişi daha

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Güzel düşünce de malesef insanlar çalışmak para kazanmak zorunda...
Malesef öyle. Ülke olarak kendimiz dışında her millete bakıyoruz... Zaten bu konuda virüsün ilk çıktığı zaman açılmıştı ve amaç vurgu yapmaktı.
Pek de bu amaca ulaşılamadı malesef. Eğer adam gibi 2 ay dişimizi sıksaydık, maddi anlamda daha çok kazancımız olurdu. Hastaneler doldu taştı, işçi çıkartmalar arttı, üretim yavaşladı, halkın korkuları arttı... Biz böyle gidersek bu virüs 2 yılda temizlenmez. Virüsün yayıldığı şehir Vuhan bile temizlendi.

• Beğen
Tepkiler: murmur98, Baydırman ve Silinen Üye 2626675
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sadece Maxicep Mi Evde Kalacak Biz Çıkabilir Miyiz? :bilmm

• Düşünceli
Tepkiler: PALA.
Baydırman

Baydırman

Moderator
@Ozan

• Düşünceli
Ozan

Ozan

Admin
Sosyal sorumluluk anlamında üzerimize düşeni pandeminin en ciddi başlangıç ve tedbir, öğrenme döneminde evde kalmayı destekleyerek yaptık ve bu noktadan sonra herkes bireysel olarak bilinçlendi diye düşünüyorum, sağda solda artık herkese #evdekal demek mantıksız görünüyor.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Yok abi ne bilinçlenmesi ya :ah

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Urfa'da bir tanıdık "Biz müslümanız bize birşey olmaz" diyordu 2 hafta önce korona olmuş :ah. Ben anlamıyorum bu çelişkiyi, lafta herkes aman çıkma maske mesafe diyor sokaklar maskesiz mesafesiz insan kaynıyor. 3 tane prof abimiz canlı yayında uyarı yapıyor, yayın çıkışı maskesiz oturmuş resim atıyor

Baydırman

Baydırman

Moderator
Müslüman değilmiş demek :ehe Tövbe tövbe ya Allahım sen yardım et :D

• Kahkaha
Tepkiler: PALA., Silinen Üye 777448, Silinen Üye 2526643 ve 1 kişi daha
murmur98

murmur98

Üye
Bi maxicepin evde kalmasıyla çözülücek işler değil beyler. Devlet büyüklerimiz düşünsün bırakın :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bi maxicepin evde kalmasıyla çözülücek işler değil beyler. Devlet büyüklerimiz düşünsün bırakın :)
Onlar Düşünüyorda Yanliş Düşünüyor İşte :D Ne Güzel Kısıtlamalar Devam Ediyordu ve Vakalar 15 20 lere Düşmüştü.Şimdi İse 70.Milletimizde Sağolsun Salgın Yokmuş Gibi Davranıyor

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Abdülmuttalib develerini korusun da Kabe'ye bakarız. :sirit:

Üst Alt