evime internet baglatmak istiyorum ama

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
evime internet baglatmak istiyorum ama
Evet baglatmak istiyorum turkcell vın vodafone vodemnet ve avea jet var bide ttnet turkcell superonline ve d smart internet var ama bende masaustu bilgisayar yok masaustu bilgisayar olmadan internet baglatabilirmiyim kablosuz internet istiyorum masaüstu bilgisayar yok ama önerisi olan varmi

Emrgncy

Emrgncy

Üye
pc şart değil, kampanyaları değerlendir hangisi ekonomik gelirse onu al.. superonline ı tavsiye ederim..

• Beğen
Tepkiler: minoo ve Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
pc şart değil, kampanyaları değerlendir hangisi ekonomik gelirse onu al.. superonline ı tavsiye ederim..
şimdilik evde bişey olmadıgından eşya v.b gibi şeyler bide ugraşamadım git çagır falan gittim laptop için türkcellden vınn aldım sınırsız aylık 77 tl fakat turkcell sitesine girdiğim zaman 15 gb oldugu zaman duruyomuş anlamadım şimdi 15 gb oldugu zaman giremiyomuyuz sınırsız diye almıştım ben 15 gb yi geçtigim zaman youtube de muzik falan dinlerim çok gittiiğini biliyorum fatura süprizi ile karşılaşmıyalım turkcel de sordum bunu yok olmaz öyle şey gibi şeyler söylediler tereddut te kaldım açıkcası 15 gb yazıyor fatura süprizi olmasın sonra sınırsız diye alıp başımızı gitmeyelim ama sınırsız diye aldım anlaştım yani

Emrgncy

Emrgncy

Üye
şimdilik evde bişey olmadıgından eşya v.b gibi şeyler bide ugraşamadım git çagır falan gittim laptop için türkcellden vınn aldım sınırsız aylık 77 tl fakat turkcell sitesine girdiğim zaman 15 gb oldugu zaman duruyomuş anlamadım şimdi 15 gb oldugu zaman giremiyomuyuz sınırsız diye almıştım ben 15 gb yi geçtigim zaman youtube de muzik falan dinlerim çok gittiiğini biliyorum fatura süprizi ile karşılaşmıyalım turkcel de sordum bunu yok olmaz öyle şey gibi şeyler söylediler tereddut te kaldım açıkcası 15 gb yazıyor fatura süprizi olmasın sonra sınırsız diye alıp başımızı gitmeyelim ama sınırsız diye aldım anlaştım yani
77 tl çok ödüyorsun :D

50- 55 tl ye daha iyi kampanyalardan yararlanabilirsin.. Ayrıca 15gb tan sonra durmuyordur hız düşüyordur..

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
77 tl çok ödüyorsun :D

50- 55 tl ye daha iyi kampanyalardan yararlanabilirsin.. Ayrıca 15gb tan sonra durmuyordur hız düşüyordur..

supriz fatura gelmesin sonra 77 bekleerken 200 300 ödemeyelim :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
abandonware

abandonware

Üye
Tek bir tavsiyem var, o da TTNET'e bulasmayin.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
Kablo net varsa ooo aralarda. Oooo en iyisi. Bende 50 gb sınırsız 10 mbps 39 tl.

• Beğen
Tepkiler: abandonware
CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
Çooookta memnum.

• Beğen
Tepkiler: abandonware

Üst Alt