Evime internet baglatacagim ama hangisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Evime internet baglatacagim ama hangisi ?
Evime yalin sinirsiz internet baglatmak istiyorum ilk defa abone olacagim uygun fiyatli olan varmi memnun olan varmi internet baglantisindan tahaüt suresi falan var diyolar bitene kadar durmak zorundaymısım dogrumudur acikama yapabilecek varmi ? ttnet superonline uydunet vodafone internet hangisi ?

Buğra

Buğra

Admin
eğer binanda alt yapı varsa uydunet geçin derim 69 liraya kablonet ( televizyon ) + 25mb hız + 240gb akk olan sınırsız tarifesi var çok uygun ve kaliteli.
ama yoksa superonline fiber varsa bağlatın ( adsl olmasın çünkü superonline adsl olanlar turk telekom alt yapısı )

genellikle hepsi 24 ay sözleşme olur. yani 24 ay çıkamazsın durmak zorundasın. çıkmak istersen borcu senden peşin isterler hepsini :)

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Uydunet icin nereye basvurmamiz lazim ? superonline için turkcell ile gorusuyoz

Buğra

Buğra

Admin
Uydunet icin nereye basvurmamiz lazim ? superonline için turkcell ile gorusuyoz
aslında uydunet devletin :ehe
126 arayarak detaylı bilgi sahibi olabilir ve binanızda alt yapı olup olmadığını sorgulatabilirsiniz. Eğer alt yapı yoksa size yakın bir uydunet bayisine gidip dilekçe doldurarak en geç 1 ay içerisinde binanıza alt yapı yaptırabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir şekilde gelip yapıyorlar.

buradan satış noktalarına bakabilirsiniz.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Uydunet Varsa Şaşma.İnternettende Bakabiliyorsun Alt Yapı Varmı Yokmu.Şu Anda29 Tlye Sınrısız Paket Var 2 Senem Dolsun 1 2 aya O Paketteyim

Buğra

Buğra

Admin
Şahsen evde 7 yıldır superonline kullanıyoruz ( daha turkcell satın almadan önce bile kullanıyorduk kırmızı temalı halindeyken :ehe )

ama uydunet geçmek için alt yapı yaptırdık binaya fakat süperonline çok sorunluydu antalya da ( 6 yıl istanbulda kullandık ) o yüzden sözleşmeyi iptal etmediler davalık vs oldu muhabbet uzayınca superonline aboneliğinde devam ettik mecbur.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Ödemesini nereye yapiyosunuz fatura odemesini bayileri varmi ?

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Evime yalin sinirsiz internet baglatmak istiyorum ilk defa abone olacagim uygun fiyatli olan varmi memnun olan varmi internet baglantisindan tahaüt suresi falan var diyolar bitene kadar durmak zorundaymısım dogrumudur acikama yapabilecek varmi ? ttnet superonline uydunet vodafone internet hangisi ?
Merhaba.
@Buğra kardeşimizin dediği gibi ben de şiddetle UyduNet'i öneririm.
Kendim kullanıyorum ve çok memnunuz.

Doğru tercih yapman için açık konuşayım
Ttnet'ten çok çektik. Sana şöyle söyleyeyim; ttnet varken 2 kişi biri online oyun diğer film izleyemiyorduk (takılıyor, lag giriyor oyundn atıyordu)
Uydunet'e yeni geçtik istediğini yap, full hd videolar anında doluyor.
2 ay oldu (sanırım) tek bir sorun bile yaşamadık.
Ayrıca bağlama işi bugün konuştuk yarın için saat verdiler dediği saatte gelip bağladılar, internet yarım saate gelir dediler 15 dkya geldi.
Aradaki farkı anlamana yeter umarım :ok2:

Buradan sana uygun olanı seçebilirsin, ayrıca 24 ay değil de 12 ay istersen o kadar da sözleşme yaptırabilirsin:
Ödemesini nereye yapiyosunuz fatura odemesini bayileri varmi ?

Başvuru için: 444 0 126'yı da arayabilirsin. Bağlama işi hemen oluyor, mesela ben cumartesi gecesi aradım. Pazar günü gün verdiler p.tesi sabah 9'da geleceğiz diye ve p.tesi gelip 20 dakikada hem kayıt hemde bağlama işlemlerini yaptılar.
Not: Uydunet'in kendi modemleri var, sizde yoksa LetGO'dan bulunduğunuz civarda DOCSIS 3.0 uyumlu modem satan varsa alın, yoksa onlar size vermek isteyeceklerdir, faturaya böldürüp.

Ödemeler için: Ben mesela işcep uygulamasından aklına gelebilecek tüm faturalarımı oturduğum yerden ödüyorum.
Bankalar, atmler, ödeme noktaları ..

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve Buğra
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Aradim binaniz da alt yapi yoktur dedi dilekçe yazip bayimize bolge mudurlugumuze ulaştırin dedi

Buğra

Buğra

Admin
Aradim binaniz da alt yapi yoktur dedi dilekçe yazip bayimize bolge mudurlugumuze ulaştırin dedi

buralarda ki il müdürlüklerine dilekçe yazmanız yeterli en geç 2 hafta içinde önce ekip gelip binanıza bakacak
sonra da gelip alt yapıyı yapacaklar. en fazla 1 ay sürer ama :)

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
1 ay mı onlarimi bekleyecegim ben ha oldu ha olacak diye

Buğra

Buğra

Admin
1 ay mı onlarimi bekleyecegim ben ha oldu ha olacak diye
tercih sizin ya türk telekoma 24 ay kendinizi bağlar sonra kurtulamazsınız 40-50 ping ve size dedikleri hızı veremeyecekler :ehe
yada bir ay bir şekilde idare edin :ehe

süperonline aryıp sorun fiber alt yapı var mı diye

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
tercih sizin ya türk telekoma 24 ay kendinizi bağlar sonra kurtulamazsınız 40-50 ping ve size dedikleri hızı veremeyecekler :ehe
yada bir ay bir şekilde idare edin :ehe

süperonline aryıp sorun fiber alt yapı var mı diye
Aramasına da gerek yok, altta verdiğim linkten bulunduğun bölgenin bilgilerini girmesi yeterlidir. @Kingmortall

Ama yerinizde olsam beklerdim.
1 ay süre veriyor ama bu en geç, 1 ay içinde gelip altyapıyı kuracaklar işte. :)

• Beğen
OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
tabiki uydunet kardeşim ucuz kaliteli

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Uydunetin alt yapisi yokmuş 1 2 ay surer dediler bende turkcell superonline fiber net baglattim 2 gunde oldu ama anlayamadigim şeyler oldu

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Uydunetin alt yapisi yokmuş 1 2 ay surer dediler bende turkcell superonline fiber net baglattim 2 gunde oldu ama anlayamadigim şeyler oldu
Hayırlısı olsun. :)
Ne gibi anlayamadığınız şeyler oldu?:hmmm

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Adam geldi 2 gunde ilk once alt yapi için kablo cektiler sonra adam geldi bakti elektirik tesisatina elektirikci lazim dedi aradi arkadasi elektirikciymiş gelecek dedi modemi verdi bana anlatti elektirikci halledicek diye sonra kimlik sordu bana yok almadim yanima dedim olsun dedi fotografini cek gonder watsaptan dedi olur dedim gonderdim elime verdi modemi yolladi yani ne bi sozleşme ne bisey hiçbisey imzalamadim dolandirici olmasin bunlar kagit imzalamadim kimlikgimi telefonla cektim watsapla gonderdim çok ilginç

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Adam geldi 2 gunde ilk once alt yapi için kablo cektiler sonra adam geldi bakti elektirik tesisatina elektirikci lazim dedi aradi arkadasi elektirikciymiş gelecek dedi modemi verdi bana anlatti elektirikci halledicek diye sonra kimlik sordu bana yok almadim yanima dedim olsun dedi fotografini cek gonder watsaptan dedi olur dedim gonderdim elime verdi modemi yolladi yani ne bi sozleşme ne bisey hiçbisey imzalamadim dolandirici olmasin bunlar kagit imzalamadim kimlikgimi telefonla cektim watsapla gonderdim çok ilginç
Taşeron satış yapan yüzlerce ufak firmadan birisi (tüm kişisel bilgilerinizi biliyorlar, çünkü operatörlerden satın alıyorlar). 0850 222 0 222 haricindeki hiçbir numara superonline firmasına ait değildir. Taşeron satış yapan firmalar, ana şirketin ismini kullanıp güven verdikten sonra kendi işlerine geldiği şekilde akla mantığa sığmayacak yalanlar söyleyip kendi menfaatleri doğrultusunda abonelik yapıyorlar (sebebi abone başına prim almaları). Whatsapp yoluyla abonelik yapmaları da bu heriflerin ne kadar ciddiyetsiz olduklarını gösteriyor. Arızayı müşteriye yıkmaları tüm şirketlerin yaptığı bir çakallık.
Size pm'den bir link yolluyorum, onu okuyun lütfen

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
0850 265 0222 bu numaradan aradim turkcell superonline cikiyor

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Ayrıca ben bundan birkaç ay önce VodafoneNet bağlatacaktım aynı şekilde benden bilgielri isteyip sonrasında adıma düzenlenmiş imza isteyen bir belge getirdi kargo şubesinden.
O yüzden ne olacağı belli olmayan şeylere bulaşmayın. Gidin şubesinden halledin ne yapacaksanız.
0850 265 0222 bu numaradan aradim turkcell superonline cikiyor
Orada, o numaradan hariç bir başka numara arayıp da size Turkcell SuperOnline'dan diyen varsa inanmayın diyorum.

Son düzenleme:

Üst Alt