EVET BEKLENEN KONU, C7 VE n8den DİREKSİYON YAPIMI :D

Sponsorlu Bağlantılar

trontr

Üye
    Konu Sahibi
EVET BEKLENEN KONU, C7 VE n8den DİREKSİYON YAPIMI :D
Evet arkadaşlar çok basit sadece aklıma geldi biraz araştırdım yaptım.
Öncelikle bu programı telefona kuruyoruuuzz.

Sonra 32bit PCler için

64bit PCler için

bu programı indirip bilgisayarımıza kuruyoruz. Bu prpgramlar aynı joystick, direksiyon sürücüsü kurulmuş gibi bir sürücü kuruyor PCye.
Sonra telefonla PC yi wireless üzerinden aynı ağa bağlayıp (aynı modem de olur) telefondaki programı ve PCde masaüstüne gelmiş olan programı açıyoruz. Orda bir uçak var çalıştığını falan kontrol etmeniz için ama bizim işimize çok yaramıcaz. Onla azcık eğlenin sonra programı kapatmadan simge durumuna küçültüp istediğiniz oyunu açın PCden. Sonra oyunun içinde gamepad ayarlarından tuşları atayabilirsiniz.
Telefonunuzdaki program gayet güzel. İsteğinizi yapabliyorsunuz. Settings kısmından profil oluşturablir veye var olanları düzenleyeblirsiniz. Burdan tam olarak anlatmaya kalksam çok zahmetli olcak. Zaten ben de deneye deneye öğrendim. Ama sorunuz olursa cevaplarım.
Araba yarışlarında tuşları atarken;
Mesela steer lefti düzenlerken telefonun arkası ekrana bakar durumdayken saat yönünün tersine çevirin.
Başka bir örnek GAZ Vermeyi ayarlarken isterseniz telefondaki bir düğmeyi ya da yine telefonun arkası ekrana bakarken telefonun arkasını aşağı döndürün. Fren için tam tersi
Nitroyu falan düğmelere atarsınız.
Telefondaki programdan layout bölümünde düğme düzenlerini ayarlayablirisniz. Düğmelerin üzerine çift dokunduğunuzda boyutları değişir.
Bilmiyorum sorun benden mi kaynaklanıyor arada bağlantı kopuyor yarım saniyeliğine hemen geri gelio. AMa 250 ile gireken affetmeyeblio :D
Bilgisayardaki programdan yapabileceğiniz tek ayar sağ altta hassasiyet ayarı. O program simge durumunda çalışmaktan başka bi işe yaramıo.
Oyun oynarken telefonunuzun tuş kilidi devreye girmesin. Tuş kilidi varken saçmalıyor.
Son önerim telefonun ip bağlama yeri varsa (C7de var) Oraya ip geçirip bileğinize bağlayın telefonu düşürmeyin.
Uçak similasyonu denemedim deneyen olursa bilgilendirsin.
Sorularınızı ve teşekkürlerinizi bekliyorum.

----------Eklendi @ 03:52:12 ---------- Yazıldı @ 03:51:12 ----------

BEĞEN E TIKLAYIN GECE 3:50 DE BUNA UĞRAŞTIM BAK :d

• Beğen
Tepkiler: Serkan1255, cemalben1, eshot96 ve 40 diğerleri

ss06

ss06

Üye
teşekkürler bluetoothla olanı olsaydı daha güzel olurdu herkeste wireless yok sonuçta emeğine sağlık genede

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Teşekkürler bir deneyelim...

pasha14

pasha14

Üye
Güzel konu olmuş teşekkürler..

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Denedim gayet güzel çalışıyor. Need For Speed oynadım bugün.

Biraz karıştırıp huyunu suyunu öğrenirsek çok daha güzel olur :)

Tekrar teşekkürler.

trontr

Üye
    Konu Sahibi
siz karıştırın ben bayaa öğrendim tıkandığınız yerde sorun :)

• Beğen
Tepkiler: ozggurr
romanos

romanos

Üye
ben yukledim bilgisayara açılmıyor..
could not open virtual joystick device
the program will now exit. hatası veriyor..
teldeki normal çalışıyor..

FastBreaker

FastBreaker

Üye
çok teşekkürler

ReaqL

ReaqL

Üye
eLLerine sagLık güzeL caLışma nsf de denedim iyi sonuc verdi:):oke:

trontr

Üye
    Konu Sahibi
ben yukledim bilgisayara açılmıyor..
could not open virtual joystick device
the program will now exit. hatası veriyor..
teldeki normal çalışıyor..

bilgsayarın 64 bit ise ona uygun olanı indirdiğinden emin ol önce. Sonra denetim masasına gir oyun kumandaları bölümüne orda vjoy die bir kumanda var mı bak bakayım. Ben xpde sorunsuz çalıştırdım.

uribaju

uribaju

Üye
teşekkürler youtubeda da bir videoda garip pervaneli bir cismi adam c7 ye bağlamış ve ucuruyordu buda farklı birşeydi sensorle ilerletıyordu :evet:

romanos

romanos

Üye
bilgsayarın 64 bit ise ona uygun olanı indirdiğinden emin ol önce. Sonra denetim masasına gir oyun kumandaları bölümüne orda vjoy die bir kumanda var mı bak bakayım. Ben xpde sorunsuz çalıştırdım.

ben işletim sistemi win7.. tekrar yukledim.. çalışıyor şimdi..

slant1111

slant1111

Üye
wayy spr bşe ya..denycem... saolasın :naughty:

raikirin

raikirin

Üye
Süper bir program :) Elinize sağlık.

uribaju

uribaju

Üye
nasıl oynanıldığı hakkında..
[video=youtube;efp9Tk9PZos]http://www.youtube.com/watch?v=efp9Tk9PZos[/video]

suat1111

suat1111

Üye
vin 7 64 bıtte olmadı

traineryou

Üye
test edildi. onaylandı. cok kullanışlı ve faydalı . paylaşan arkadasa tesekkürler.

trontr

Üye
    Konu Sahibi
test edildi. onaylandı. cok kullanışlı ve faydalı . paylaşan arkadasa tesekkürler.

bişi değil kardeş.
Bütün forumcular paylaşsın yeni bişe buldukları zaman sınırları yok bu telefonların çünkü windowsla çok uyum içindeler. Fark ettiyseniz telefondaki çalışan uygulamaların uzantısı .exe belki ilerde windows uygulamalarını bile açarız. Firefoxa gireriz, flash 10 yükleriz :D

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
varya telefonu bide gamepad olarak kullanabileceğimiz uygulama olsa süper olur PES FIFA için

trontr

Üye
    Konu Sahibi
kullanırsın bunu işte :D 2 saatir ne anlatıom ben yaa :D sen yükle bunu sonra aç pes in game controller menusunu ayarla istediğin gibi. Yapcağın tek şey telefondaki programdan pes koluna benzer bir kol yapmak layout menusunden. Biraz karıştır yaparsın.

Üst Alt