Evet Arkadaşlar Şimdi Herkezin Battaryası Ne Kadar Sürüyor Sorunlarımız Ne !!

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
opera mobile gpu ya da yukleniyo bence oyun gibi bitiriyor

turkmen619

Üye
elemezsem 3-4 gün gidiyor c6-01 telefon ellersem 2 gün diyeceksiniz nasıl böyle çok taktik batarya şoklamadadır biraz riskli ama denedim oldu :D neyse sizde deneyin bataryaya bişe olursa ben karışmam bana olmadı :) internete girersem 1 gün tabi 3g ile

ismailozcn

ismailozcn

Üye
c6-01 rekorum 2 gün :yuru neredeyse hiç kullanmadım.

Mr.ED

Mr.ED

Üye
3G Açıkken nete girdiğim zaman 2.5 saat anca dayanıyor. Oyun veya hd film izlediğimde bile bu kadar çok şarjım çabuk bitmiyor :(

cemsidar

cemsidar

Üye
bataryamı açıkcası kullanabilecek en kötü şekilde kullanıyırum fakat hala netsiz oyunsuz 4 güne yolu var. Onun dışında 3-4 saat wifi ve 7-8 saat mobil veri baglantısı 3G

mert41994

mert41994

Üye
sürekli kullanıyor olmamla yaklaşık güç tasarrufu modunda 1 gün gidiyor. Opera mini ile mobil veri kullanıyorum.
Zamanla batarya size alışıyor. Ilk kullandığımda 3 saat giderse seviniyordum.
Kesinlikle ana ekranda saat gibi anlık kendini güncelleyen widgetları tutmayın. Şarji su gibi yiyor.

cihatyılmaz

Üye
n8 güç tasarruf modunda ve sadece whatsapp açıkken,gün içinde biraz konuşma biraz internet ve max 3 saat müzik ile en fazla 12 saat gidiyor :(

MaxipmaN

Üye
sürekli kullanıyor olmamla yaklaşık güç tasarrufu modunda 1 gün gidiyor. Opera mini ile mobil veri kullanıyorum.
Kesinlikle ana ekranda saat gibi anlık kendini güncelleyen widgetları tutmayın. Şarji su gibi yiyor.

saat te mı yiyor ya kaldırdım ama battery infosuz olmaz extra buttonsa bakınca şıp diye okunmuyo

- - - Eklendi - - -

saat te mı yiyor ya kaldırdım ama battery infosuz olmaz extra buttonsa bakınca şıp diye okunmuyo

blackcemre

Üye
Nokia E7 Nokia Belle Refresh yazılımnda en fazla 4 gün gidiyor.

tayfun14

tayfun14

Üye
bataryamı açıkcası kullanabilecek en kötü şekilde kullanıyırum fakat hala netsiz oyunsuz 4 güne yolu var. Onun dışında 3-4 saat wifi ve 7-8 saat mobil veri baglantısı 3G

modeli 3310 sa ddgn dogru olablr ama şu anki yenı nesl tellerde 4 gun gdyor yalanına kimse inanmaz

- - - Eklendi - - -

Nokia E7 Nokia Belle Refresh yazılımnda en fazla 4 gün gidiyor.

bu da 4 gun dyo :) yok arkdaşm 2 hfta.

- - - Eklendi - - -

akşamdan akşama mutlaka takıyorum ben mıllet 4 gun dyo way anasnı.

MaxipmaN

Üye
ben kasım 2011 de aldığımda anna ile 4 neredeyse 5 gün gidiyordu ellemezsem bunun şimdi olması imkansız yıprandı çünkü 2014e kadar batarya böyle 1gün giderse iyi

fntked

Üye
N8 belle. Gece 12 gibi şarja takıp sabah 7de çıkarıyorum. Okulda ara ara whatsapp ve internet kullanıyorum. Ekran parlaklığı düşük, 3g kapalı. Saat 15' e zor dayanıyor.

Mert_c21

Mert_c21

Üye
Nokia c6-01. Sabah şarjdan çıkarıp evden çıkıyorum gün yolda gidiş dönüş müzik dinliyorum gün içinde internete giriyorum video izliyorum bol bol whatsapp kullanıyorum saat 15-16 gibi batarya zayıf demeye başlıyo =)

limmilylly

Üye
nokia 500 kullanıyorum. Gün boyunca sosyal ağlar açık . Arada bi oyun oynuyorum 1,5/2 gün yetiyor :p

achambo

achambo

Üye
internette dolanıyorum, whatsapp açık, az oyun ynuyorum sabahtan akşama gidiyo yatarken %15 şarjı kalıyo

- - - Eklendi - - -

ayrıca 3 film izledim tek şarjda %20 şarjı kalmıştı

asadas74

asadas74

Üye
Bende telefonu masa üstüne bi koyuyom. 5 gün geçiyor cilik cilk ötmeye başlıyor. hiç umrumda olmuyor o şekilde bağzen akşama kadar ötüyor. 6 . gunu tamamlarken zamanını bilmediğim bi vakit kapanmış oluyor. Boşuna telefon almışım c6-01

baronet1905

baronet1905

Üye
Nokia C6-01 Belle kullanıyorum. bataryaya kalibrasyon yaptım. kullanmassam 3-4 gun rahat gidiyor hd oyun oynarsam 1.5 gün

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Bazı günler akşama kadar elimden düşmüyor sürekli oyun oynuyorum veya internette takılıyorum. Yarım saatte şarj oluyor -yanda yazdıklarıma göre- 1 gün dayanıyor benim için gayet iyi.

symbianbella

Üye
wifi+whatsapp+opera 16 saat
mobil veri(3G)+opera ve whatsapp yaklaşık 10 saat

160 dk tasarrufsuz filim kulaklıksız (%10-20 artıyor)

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
C6-01 hiç ellemezsem 1.5 gün ama operadan internete girersem sabahtan öğlene kadar çıkmıyor bile akşama kadar 2 bataryam daha var :ehe

- - - Eklendi - - -

internette dolanıyorum, whatsapp açık, az oyun ynuyorum sabahtan akşama gidiyo yatarken %15 şarjı kalıyo

- - - Eklendi - - -

ayrıca 3 film izledim tek şarjda %20 şarjı kalmıştı

ne o senin telefonun ben kulaklıklı 2 film izledim ancak :D