Evet Arkadaslar 1 Aylık Arastırma Sonucu Sonunda Telefonu Aldım Sony Xperia Sola ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

avarbeko

Üye
    Konu Sahibi
Evet Arkadaslar 1 Aylık Arastırma Sonucu Sonunda Telefonu Aldım Sony Xperia Sola ..
Evet arkadaslar 1 aydır ben arastiriyorum farklı farklı telefonlara bakiyorum tabiki maxicep üyelerinin de bana büyük yardımı oldu aklımdaki soru isaretlerini giderdiginiz icin size cok tesekür ediyorum ayrıca MasteLaa arkadasimiza ayrica tesekür ediyorum benimle özel olarak ilgilendigi icin telefon konusunda dogru secimi yaptigimi düsünüyorum Sony Xperia Sola sorulariniz varsa yanitlayabilirim .. Telefonu Media Markt dan 839 Tl ye 2 yıl garanti kapsaminda aldim

system32dll

system32dll

Üye
Nasıl memnunmusun kardeşim

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Rica ederim..Ben de inceledim.telefonu hosuma gitti iyi telefon :) Tekrar hayırlı olsun.. :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Hayirli olsun diyor ve kOnuyu uygun bolume tasiyorum. Guzel gunlerde kullan:oke:

avarbeko

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl memnunmusun kardeşim

Cok memunum kardesim telefonu yeni aldim daha çözemedim ama çözdügüm kadariyla anlatayim ben sana telefonun .
Telefonun tasarimi saten Sony farkı mükemel bi tasarima sahip 3.7 inç ekran şık bir görünüşü var müzik sesi az cıkıyor diyenler olmuş bazı yerlerde ben denedim müzik sesi netligi ve yüksekligi acisindanda cok güzel kamerasi mükemmel saten android 4.0 güncellemesi geliyor ayrıca telefonun hızıda cok güzel ucuyor telefon deyim yerindeyse

- - - Eklendi - - -

Rica ederim..Ben de inceledim.telefonu hosuma gitti iyi telefon :) Tekrar hayırlı olsun.. :)

Tesekürler ..

- - - Eklendi - - -

Hayirli olsun diyor ve kOnuyu uygun bolume tasiyorum. Guzel gunlerde kullan:oke:

Tesekürler :)

foreverthe

foreverthe

Üye
Hayırlı olsun güle güle kullanın :)

Mahsum elçi

Üye
ya ben ayrılmak ıstıyorum arkdslr.

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Çoook Güzel Telefon Güle Güle Kullan :gul:

15097

15097

Üye
Hayırlı olsun :) Güle güle kullan.

Xelord

Xelord

Üye
Bence de iyi telefon güle güle kullan. Hayırlı olsun :)

BARBAR23

Üye
ekran cizilmez deniyor gercekden oylemi bendede aynisi var ama cizik oldu bi kac yerinde ayrica andiroid 4/0 ne zaman gelecek guncelleme/

Symbianize

Symbianize

Üye
Hayirli olsun

thenejat

thenejat

Üye
Öncelikle hayırlı olsun kardeş bende bu telefonu almayı düşünyorum.Şarjı konusunda bilgi verebilirmisin?

taylan08

Üye
eger güneşe baktıgında çizik görüyorsan onlar ekranın özelliği ben telefonu aldıktan 2 gun sonra fark ettim telle oynarken güneşe tuttum baktım ekran çizik ama baya incelediğimde başka birşey oldugu anladım sanki örümcek ağı gibi bi desen var üzerinde sizde inceleyin görün

TheCower

TheCower

Üye
şarj konusunda benim kanaatimce o kadar iyi değil pili biraz yetersizdi. tabii kalibre ve uygulama yönetici programlarla tasarruf edebiliyorsunuz.

Kerim.

Kerim.

Üye
Hayırlı olsun.oyun yükledin mi hiç?

düşünür..

Evet arkadaslar 1 aydır ben arastiriyorum farklı farklı telefonlara bakiyorum tabiki maxicep üyelerinin de bana büyük yardımı oldu aklımdaki soru isaretlerini giderdiginiz icin size cok tesekür ediyorum ayrıca MasteLaa arkadasimiza ayrica tesekür ediyorum benimle özel olarak ilgilendigi icin telefon konusunda dogru secimi yaptigimi düsünüyorum Sony Xperia Sola sorulariniz varsa yanitlayabilirim .. Telefonu Media Markt dan 839 Tl ye 2 yıl garanti kapsaminda aldim
kardeş bn de bnu almayı dşünüorum 2 sorum var = 1.ekran parlaklığı LED'i aratır mı?
2.bütün herkes yoğun kullanımda şarjı çok az gidiyo diyo sence??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt