eveetttt.. buyrun s8500XPKG5 içerde .D

Sponsorlu Bağlantılar

esbalat

esbalat

Üye
Arkadaşlar şuanda kullandığınız sürüm BETA BETA BETA yani tam sürüm deil demo gibi düşünün eksikleri ile yayınlanmiş paketi fuar'da tanıtılan bada 2.0 ile bu aynımı sizce o kadar takıp ettiniz videoları acele etmeyin herşey yavaş yavaş oturucak..Beta sürümde önce eksiklikler ve yorumlar alınır sonra onlar düzeltilip tam sürüm olarak eksiksiz olarak yayınlanır.

furkanosman

furkanosman

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar şuanda kullandığınız sürüm BETA BETA BETA yani tam sürüm deil demo gibi düşünün eksikleri ile yayınlanmiş paketi fuar'da tanıtılan bada 2.0 ile bu aynımı sizce o kadar takıp ettiniz videoları acele etmeyin herşey yavaş yavaş oturucak..Beta sürümde önce eksiklikler ve yorumlar alınır sonra onlar düzeltilip tam sürüm olarak eksiksiz olarak yayınlanır.

%100 aynı fikirdeyim

nidforspid

nidforspid

Üye

beta oldugunu biliyoruz,bada 1.2 ninde betalarını ve originalini gördük ne değişti sanki nerdeyse aynısı,çok şey bekleyenler hayal kırıklığına uğrucak,androdin alt menülerinin nerdeyse aynısını yapmış samsung karışık yani,sadce browser ve efektler güzel

birkaç eklemede benden
orta tuşa iki kere basınca sesli komut açılıyor
galeride albüme basılı tutup aşağı yukarı elinizi kaydırınca resimleri kısayoldan görebilirsiniz
film izlerken multitouch ile boyutlar büyüyor
kamera çekiminde multitouch ile zoom yapılabiliyor
video çekmeden önce ekrana basın macro modda video çekersiniz maverickın sorup durduğu olay buydu sanırıım
ayrıca multitasking launch olayını göremedim ,arka planda herşey yine duruyor

• Beğen
Tepkiler: cellmanbash
mkarakas058

mkarakas058

Üye
Arkadaşlar been wave 2 ye bada 2.0 yükledim bir sorunum var samsung apps, facebook, internet girerken hata veriyor ağ bağlantısını kontrol edin, şebeke tanımlanmadı diyor arkadaşlar ne yapmam lazım vodafon hattım var ... Wifi açıkken bile internete felan giremiyorum....

furkanosman

furkanosman

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlar olmadan giremezsin arkadaşım. Türkiye rom u olmadıgından ayarlar otomatik yapılmıyor..

AYARLAR>ŞEBEKE>BAGLANTILAR dan bu ayarları yap sonra devam net keyfi :)

VODAFONE

İsim: Vodafone Live
Erişim İsmi: vflive
Kimlik Denetim Türü: Normal
Kullanıcı Kimliği: vodafone
Şifre: vodafone
Protokol: HTTP
Ana Sayfa URL’si:
Proxy Adresi: 212.65.136.226:9401
Gecikme Süresi: 90

İsim: Vodafone MMS
Erişim İsmi: mms
Ana Sayfa URL’si:
Proxy Adresi: 217.31.233.18:9401
Gecikme Süresi: 90

İsim: Vodafone Internet
Erişim İsmi: internet
Ana Sayfa URL’si:
Proxy Adresi: 0.0.0.0:80
Gecikme Süresi: 300

Vodafone Seçimleri:
Internet Profili : Vodafone Live
MMS Profili : Vodafone MMS
Java uygulama oyun profili : Vodafone Internet
E-Mail Profili: Vodafone Internet
Müzik Tanıma Profili: Vodafone Live

mustafa1800

Üye
ben indiriyorum istedigi kadar brick olsun .. brick neyse ..
riske girmek istemeyen, beklemk isteyen denemesn ..
krdeşm senin yapıcaın hata olucak dkkat ettm telefonn 8500 ve bunlarn hepsi 8530 için hataya düşme ;) telefonn briclenmesi demek çöpe atmak bdaha kulanlmaz hale gelmk dmek :D varsa paran buyur dene :D

furkanosman

furkanosman

Üye
    Konu Sahibi
krdeşm senin yapıcaın hata olucak dkkat ettm telefonn 8500 ve bunlarn hepsi 8530 için hataya düşme ;) telefonn briclenmesi demek çöpe atmak bdaha kulanlmaz hale gelmk dmek :D varsa paran buyur dene :D
hocam olaya fIransız kalmışsın.. biraz dikkatli okursak hep bu yüzden kaybediyoruz . :)

Ayrıca endişe etme, brick i biliyorum. ingilizcesini sevmiyorum .. daha dogrusu bu terimlerle millete "ben biliyorum" havası vermeye çalışanları.
:oke::oke:

Şuan beta yüklü, buyrun resimler bu vesileyle paylaşmış olalım :)

jek6161

Üye
mesaj geliyo okumak için bi daha gelişmişe girip en alta iniyorum ne sacma

esbalat

esbalat

Üye
beta da daha internete giremedim ISP ayarlarını yaptım bu sefer DNS başarısız diyor herhalde tam sürümü beklicez :S

furkanosman

furkanosman

Üye
    Konu Sahibi
çok ilginç bende böyle bişey olmadı .. hayır ayarıda bulamadım. gelen mesajı sim veya telefona kaydet diye .. eski sinde vardı

beta da daha internete giremedim ISP ayarlarını yaptım bu sefer DNS başarısız diyor herhalde tam sürümü beklicez :S
ben giriyorum hem wifi hem şebeke den.. AVEA hattım

mustafa1800

Üye
hocam olaya fIransız kalmışsın.. biraz dikkatli okursak hep bu yüzden kaybediyoruz . :)

Ayrıca endişe etme, brick i biliyorum. ingilizcesini sevmiyorum .. daha dogrusu bu terimlerle millete "ben biliyorum" havası vermeye çalışanları.
:oke::oke:

Şuan beta yüklü, buyrun resimler bu vesileyle paylaşmış olalım :)
mesajı okudugumda farklı şeyler gördm ben uyardm blemicem :D bliorm havasında değilm ama bu telefonu çoğu kşiden daha iyi bliorm :)

lord_kanka

lord_kanka

Üye
arkaplan hareketli oluyormu arkadaşlar?

ckurugollu

Üye
İlk başta bende olmadı öle bişey gayet iyiydi sonradan ne yaptıyam aynısı banada oldu okuayamadım mesajı

lord_kanka

lord_kanka

Üye
1.Radyoda sorun varmı?
2.Kamerada sorun varmı?
3.Avea kullanıyorum internette sorun varmı? Wifide sorun varmı?
4.Şarjı epey dayanıyormu?

Bunlar istediğim gibiyse geçebilirim:)

tesadüf05

tesadüf05

Üye
1.Radyoda sorun varmı?
2.Kamerada sorun varmı?
3.Avea kullanıyorum internette sorun varmı? Wifide sorun varmı?
4.Şarjı epey dayanıyormu?

Bunlar istediğim gibiyse geçebilirim:)

Bu dediklerinde hiçbi sorun yok. Bada 1.2 ye dair hiçbi uygulama çalışmıyor widgetler yükleniyo fakat çalışmıyo.

mustafa1800

Üye
Bu dediklerinde hiçbi sorun yok. Bada 1.2 ye dair hiçbi uygulama çalışmıyor widgetler yükleniyo fakat çalışmıyo.
tamamen incelelemşsin o zman .d 1.2 ye ait kmi programlar çalışıyor denedm . smart guard ve aklıma gelmiyen çoğu pro :)

bdrhn1

bdrhn1

Üye
Bada 2.0.1 başariyla kurdum herşey için tşk ederim. Fakat bir sorum olacak samsung appstan yükledigim uygulamalar çalişmiyor sizdede böyle bir sorun varmi ?

hayatperest

hayatperest

Üye
birçoğu widget ve app çalışmıyor. ama yakında gelmeye başlayacaktır uyumlu olanlar. mustafa 1800 dediği gibi çalışan uygulamalar da baya var sayılır. mesela ben tuneln radyo kurdum çok güzel çalışıyor. kurduktan sonra baya mavi ekran aldım. forumda biri bir kod vermiş onu yaptım mavi ekran almıyorum artık. arama ve mesaj olayında en uak sorun yaşamadım. sadece servis mesajlarını açmak isteyince öyle kalıyor. bir beta için fena denemeyecek kadar iyi. denemeye değer bence. tavsiye ederim.

Üst Alt