eveetttt.. buyrun s8500XPKG5 içerde .D

Sponsorlu Bağlantılar

muratgucyetmez

Üye

jek6161

Üye
rarın şifresi : samfirmware.com

----------Eklendi @ 23:07:01 ---------- Yazıldı @ 23:06:10 ----------

3 kere flasladım anca oldu

furkanosman

furkanosman

Üye
    Konu Sahibi
Bende bi kaç kere verdi turkuaz ekran hatasını :D
Dil değişince yatı dediginiz gibi
Biraz yavaş telefon ısındı baya sanırım baya kasıyor donanımı
Bu arada kamera iphone 4 gibi telefonu cevirince dönüyor :D
Ön kamerayı kullanabiliyoruz :)

bi uygulamada NO tya basınca menüye götürüyo çok iyi ...

oytun90

Üye
flash atılıyor dimi?

furkanosman

furkanosman

Üye
    Konu Sahibi
Flash atılıyor ... atarken bazen hata oluyo yeniden deneyince oluyo.. bende iki kez hata verdi 3 üncüde tuttu :)

----------Eklendi @ 23:16:29 ---------- Yazıldı @ 23:13:56 ----------

ilk yavaştı sistem ,, hızlanmaya başladı alla alla :D

ckurugollu

Üye
Bendede il başta yavaştı sonradan hızlandı turkuaz ekran gelince ne yapıyosunuz bende sonra upload to pc falan yazıyo ?

Noks

Noks

Üye
offf offf hadi yaa sarj dol

furkanosman

furkanosman

Üye
    Konu Sahibi
Bendede il başta yavaştı sonradan hızlandı turkuaz ekran gelince ne yapıyosunuz bende sonra upload to pc falan yazıyo ?
Turkuaz ekran gelince menu tuşuna bastım kapandı. bi kezde dediginiz gibi upload geldi.. pili çıkarp taktım yapıorum okadar

Bekleme ekranında ki GOOGLE ikonuna tıkladım yine turkuaz ekran verdi

suleymanyuce

Üye
hata dolu yaa... bıraz kurcaladıktan sonra gecerım 1.2 yee....

furkanosman

furkanosman

Üye
    Konu Sahibi

oytun90

Üye
aşırı iyi:)

ahmet_ist1995

Üye
Brick telefonunuzun bir daha açılmaması,kullananamamanız demektir.Flash işlemi yanlış yapılmış demektir.
Ayrıca multiloader'dan flashlama işlemini ilk yapıcaklar,bence bulaşmayın eldeki telefonunuzdanda olursunuz.
fw olduğu için download yapılıcak en önemlisi bu birde usb yüklenicek.

furkanosman

furkanosman

Üye
    Konu Sahibi
biliyoruz brick in ne oldugunu da ..
türkçesi var onun ..

ackcemil3

ackcemil3

Üye
2.0.1 kuran arkadaşlar 4x4 icon dizilişi hakkında yorum yaparmısınız? sizce nasıl eski 3x4 dizilişe göre iconlar daha küçük gibi, bizim telefon wave 2 veya galasy s serisine veya iphone serisine göre daha dar bir ekrana sahip 4x4 icon dizilişi daha küçük iconlar içerdiğinden dokunma konusunda biraz daha titiz davranacağız gibi geliyor bana sizce nasıl kullananlardan yorum bekliyoruz :) bunu sorma nedenim şu wave öyle hassas bi telefonki bazen üflesen dokundun sanıyor nerdeyse, iconlar biraz daha büyükken parmakları biraz büyük olanlar anca alışmıştır şimdi küçüldüğü için parmakları tornadan mı geçircez napcaz :)

nidforspid

nidforspid

Üye
4x4 sorun yaratmaz merak etmeyin kullanışlı olmuş fakat benm anlamadıgım yada bulamadıgım galeride falan düzenle yok eski birçok güzel özellik yok bune yaa:off:

Waveman

Waveman

Üye
Biri ayrıntılı anlatabilir mi dediklerinizden hiçbişey anlamıyorum :D

anselmo

Üye
ben wave 2 kullanıcısıyım yeni klavye tasarımı güzel olmuş basıp bekletince rakamlar falan ancak yatay klavyede tuşlar küçülmüş sanırım onu sevmedim

furkanosman

furkanosman

Üye
    Konu Sahibi
4x4 iconlar çok güzel hiç zorlanmazsınız ..

bana göre eksileri

1 Bi çok uygulamanın ayarlarına direk uygulama içerisinden ulaşabiliyoduk şimdi sadece ayarlardan griliyor (Mesajlar , internet, rehber)
2 Galeride resim düzenleme vs vardı bulamadım onlar :)
3 Mesajlarda aynı kişi ile mesajlaşıyosanız tek mesaj olarak görünüyr. 1.2 de onu ayarlayabiliyoduk ister öyle ister her mesaj tek görünüyodu , 2 de yok
4 Mesajlar gıcık. nerde gönderilenler taslaklar giden kutusu, vs yok göremedim
5 müzik tanıma yok :)
6 Menüye basınca ana ekrana dönüyor.. mesela açıtıgınız uygulamayı açık bırakıp, menüye gitmek isterseniz; ilk önce menü tuşu ile ana ekrana sonra menüye geçeceksiniz :) Ana ekranda menü tuşu menüye götürmüyor ilginç.. sadece menü ikonu ile menüye giriliyor..
7 Bi uygulamadayken no tuşu uygulamayı kapatıp menüye çıkıyor .. garip , alışmışız bekleme ekranına çıkmasına ..
8 Tirteşim tipi seçilirdi önceden 3 taneydi.. şimdi tek tip :)
9 widget ekranı biraz değişik tabi beta bene o yüzden şuan böyle nası degişik derseniz, görmek lzm :)
10 Video izlerken parlaklık, mozaik arama, renk tonu vs vardı göremedim yok :)
11 rehberde vs kişilerin üzernde sağa slide yapınca arama sola yapınca mesaj yaz a gidiyodu, şimdi sağ ve sola slide yapınca küçük kareler halinde
Ara, Mesaj gönder, Grntlü ara, Sil şeklinde bi menü çıkyıor .. öncek daha pratik di..
12 dosya yön.de ve bazı yerlerde herhangi bi nesne üzerine basılı tutunca menüler çıkardı şimdi oda yok. pratiklik açısından kötü olmuş. mesela bi nesne sileceksiniz, Önce sil e bas, istenen nesneyi seç, tekrar sile bas. vs uzun iş :)

Gördükçe yazarım
AMA bence bunların çogu değişecek .. eylüde

nidforspid

nidforspid

Üye
4x4 iconlar çok güzel hiç zorlanmazsınız ..

bana göre eksileri

1 Bi çok uygulamanın ayarlarına direk uygulama içerisinden ulaşabiliyoduk şimdi sadece ayarlardan griliyor (Mesajlar , internet, rehber)
2 Galeride resim düzenleme vs vardı bulamadım onlar :)
3 Mesajlarda aynı kişi ile mesajlaşıyosanız tek mesaj olarak görünüyr. 1.2 de onu ayarlayabiliyoduk ister öyle ister her mesaj tek görünüyodu , 2 de yok
4 Mesajlar gıcık. nerde gönderilenler taslaklar giden kutusu, vs yok göremedim
5 müzik tanıma yok :)
6 Menüye basınca ana ekrana dönüyor.. mesela açıtıgınız uygulamayı açık bırakıp, menüye gitmek isterseniz; ilk önce menü tuşu ile ana ekrana sonra menüye geçeceksiniz :) Ana ekranda menü tuşu menüye götürmüyor ilginç.. sadece menü ikonu ile menüye giriliyor..
7 Bi uygulamadayken no tuşu uygulamayı kapatıp menüye çıkıyor .. garip , alışmışız bekleme ekranına çıkmasına ..
8 Tirteşim tipi seçilirdi önceden 3 taneydi.. şimdi tek tip :)
9 widget ekranı biraz değişik tabi beta bene o yüzden şuan böyle nası degişik derseniz, görmek lzm :)
10 Video izlerken parlaklık, mozaik arama, renk tonu vs vardı göremedim yok :)
11 rehberde vs kişilerin üzernde sağa slide yapınca arama sola yapınca mesaj yaz a gidiyodu, şimdi sağ ve sola slide yapınca küçük kareler halinde
Ara, Mesaj gönder, Grntlü ara, Sil şeklinde bi menü çıkyıor .. öncek daha pratik di..
12 dosya yön.de ve bazı yerlerde herhangi bi nesne üzerine basılı tutunca menüler çıkardı şimdi oda yok. pratiklik açısından kötü olmuş. mesela bi nesne sileceksiniz, Önce sil e bas, istenen nesneyi seç, tekrar sile bas. vs uzun iş :)

Gördükçe yazarım
AMA bence bunların çogu değişecek .. eylüde

bence değişmicek beta versiyonun hataları düzelir en fazla ben anlamıyorum bada 1.0 neyse 1.2 de oydu ararken kayıt yoktu bada 2.0 da birçok sevdiğmiz özellik yok

y n s c n

y n s c n

Üye
Bence program desteğini genişletmeleride gerekiyor... Ben hiç sevmedim desem yeridir. Kamera olayının opsiyonları vs çok güzeldi, müzik dinlemek yine aynı şekilde ciddi anlamda kaliteliydi ama işte GPS olayının ücretli olması, onun dışında foursquare gibi sosyal ağ programı olmaması benim için bir eksi oldu :( Ayrıca Facebook ve Twitter app çok sıkıntılıydı bence o yüzden 2 ay kadar kullanıp sattım telefonu ne yazıkki :(

Üst Alt