Euro2_Germany Olan Symbian ^3 Anna'da OVİ'den Program Yükleme Sorunu Olanlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sibernetik

sibernetik

Üye
    Konu Sahibi
Euro2_Germany Olan Symbian ^3 Anna'da OVİ'den Program Yükleme Sorunu Olanlar.
QT Dosyalarım mı eksik veya bişeyler mi yanlış düşünmeyin.. Smart İnstallerin Kendisi Zaten Sistem Geri yükleme gibi bişi yani Telefondaki Eksik dosyaları son versiyonlarını indirirerek tamamlıyor.

1-Telefon Dilini İngilizce Yapın Telefonu Yeniden Başlatın .
2-İnternet Bağlantınız Olsun ( WLAN veya 3g )

Bu kadar basit . Oviden artık istediğinizi yükleyebilirsiniz..

Ha eğer Ovinin kendiside yüklenmiyorsa 1 ve 2 adımlar geçerlidir.

Ovi'nin Kendisini http://www.maxicep.com/symbian-3-di...-v2-12-42-s-3-symbianos9-x-signed-533023.html den indirebilirisniz

behcet98

Üye
Hocam türkce uygulamaları yüklemede sorun yaşıyorum. Pcdeki oviden yüklerken sizin ülkenizde yok vs.. diyor.
Telefondakinde yüklemeye çalıştığımda o prgleri gizlemiş oluyor, bulamıyorum.
Birde usb ye her taktığımda, NCm driver bulunamadı falan diyor.

fikret3968

fikret3968

Üye
evet denedim ve [Nokia Beta Labs] Sleeping Screen v0.55(7) (with SmartInstaller) yükledim gayet güzel çalışıyor

----------Eklendi @ 11:41:33 ---------- Yazıldı @ 11:40:53 ----------

teşekkürler

uribaju

uribaju

Üye
:tşk:

sertacfilm

Üye
teşekkürler.ee şimdi her sorun yapan prgramda dil değiştiricez.kapa aç yapcaz :D allah tan cok çok program yükleyen biri değilim

fikret3968

fikret3968

Üye
türkçesi gelene kadar

boyabatlı

boyabatlı

Üye
türkçe anna gelince hepsi biter

SilentOne

SilentOne

Üye
tr anna gelsin gelmeese istanbula gidip silah zoru ile güncelleme raporlarını göndertirecem

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
türkçe anna gelince bence smart installer sorunu çözülür bakın görün :)

o.basar86

o.basar86

Üye
türkçe anna gelince bence smart installer sorunu çözülür bakın görün :)
Bence bu kadar emin olmamak lazım. Zira E6'da Orijinal Türkçe Anna yazılımda aynı Smart Installer sorunu var. Ve geri zekalı nokia bu sorunu çözmedi. Çünkü Anna ile gelen smart installer sürümünde türkçe lokalizasyon paket içeriği yok hocam. Türkçeye uyumsuz yani. Ama umalım ki bu türkiyede çıkacak anna güncellemesinde bu sıkıntıyı gidermiş olsunlar. Bu beceriksizlerin halledebileceğine her ne kadar inanmasam da ummaktan bir zarar gelmez kanımca :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
ben de inanmıyorum gerçi ama aramızdan bir arkadaş yükleyip dener ve onay verirse o şekilde flash atıp yüklerim türkiye annayi.yoksa hiç dokunmam.teli ıng kullanıyorum şimdilik qt sorunum yok.

tuzluca76

tuzluca76

Üye
hocam forum kirliliği yaratıyorsunuz yararlı bir bilgi ama bunu zaten alman annası çıktığında paylaşmıştık lütfen arama yaptıkdan sonra böyle bir konu yoksa açın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt