Eski menejerinin gözüyle Ribery

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seriFBurak

seriFBurak

Üye
    Konu Sahibi
Eski menejerinin gözüyle Ribery
Ribery'nin, Galatasaraylı yöneticilerle evinde gelip kendini taciz ettikleri ve tehdit ettikleri yolundaki iddiaları sert suçlamalarla yanıtlayan Bico, ''Biz oraya, onun hukuk sorunları yüzünden UEFA ile yaşayacağı ciddi krizler konusunda ve kamuoyunda itibarının düşeceği yolunda uyarmak için gittik'' dedi.

France-Soir gazetesinin sorularını yanıtlayan menajer, Ribery'nin ani ayrılışının Galatasaray yönetiminde de sorunlar yarattığına dikkati çekti ve ''Ben sadece, Ribery'nin tehlikeli bir oyun oynadığı konusunda onu ikaz etmek istedim'' dedi.

Fransız futbolcunun sadece bankadaki parasıyla ilgilendiğini kaydeden Bico, ben onun ilk menajerliğini üstlendiğimde ayda bin avro kazanıyordu ve kulübü zor durumda olduğu için bu parayı bile zor alıyordu. Şimdi milyoner, ama hiç ahlakı yok. O, her an ihanet etmeye müsait biri'' dedi.

Ribery'nin Galatasaray'dan alacağı olmadığını ve sarı-kırmızılı takımın 506 bin avro olan borcunu ödediğini ifade eden Bico, eğer Galatasaray oyuncularına borçlarını ödemiyorsa, herhalde Ribery yalnız olmayacak, diğer futbolcular örneğin Conceicau niye bir şey demiyor'' dedi.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ne umutlarla geldi.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...