Eşinizin Sizdekinden Daha İyi Telefon Kullanmasını İster Misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Daha iyisini, daha donanımlısını istemek erkeklere has bir özellik değilmiş demek ki! Sırf hava atmak için bile telefon almak kızların da kanında var. :)

Her zaman derim. Telefon alırken veya önerirken bir sorun.
Telefonu kullanım amacınız nedir?

Whatsapp ve Facebook için Note 4 alana sağlam dayak atmak lazım bence. :) Hem kullanmadığı özelliklere ve donanıma para saçmak ancak görgüsüzlüktür.
Bu arada kız arkadaşın etmiş bence. Sen de rahat rahat ezikle onu. Bak benim antika senin telefondan daha sağlam diye.
Bunlar yuva yıkarlar :ehe

• Beğen
Tepkiler: wpfurkan, nsren ve Aybin.Kilic

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
dün akşam demonte olarak internetten aldığımız vestiyeri kuruyordum, eşim de resim çekti facede paylaşacak, tabi konum bildirimi yaparak. daha önce evimizin konumunu kaydetmiştik zaten (ben) :) şimdi arıyor bulamıyor, dedim çıkar sen görmüyorsundur, bi 5 dk geçti bulamadı. en sonunda dedim ki; konum açık di mi? şöyle bi baktı, konum.. konum.. konum... başladı hızlı ayarları saymaya, wifi, bluetooth, gps, akıllı sensör, bilmem ne.... konum yok dedi! dedim GPS dediğin şey konum oluyor :) neyse açtı, yine arattı bizim evi (kaydolan adıyla) bana baktı "kızıcan biliyorum ama yine bulamadım" dedi, elime aldım baktım sadece ilk 3 harfi yazmış öyle arıyor, 2 harfi daha ekledim arama kısmına şak diye çıktı, dedim al burda :D hani aslında kötü bir kullanıcı değildir eşim ama arada bir böyle tatlı beceriksizlikleri oluyor, daha bi çok seviom onu o masumane bakışlarıyla :utan
geçen de de Kadıköyde bi restoranttayken konum paylaşmıştı (gps kapalıyken yine :) ) etiketlemiş, baktım ki karşıdaki Beşiktaştaki restorantı paylaşmış :D

• Beğen
Tepkiler: nsren ve Aybin.Kilic
nsren

nsren

Üye
Kesinlikle o zan daha tatlı oluyorlar hele bizimkinin al yapamadım deyip telefonu bana atması yok mu bayılıyorum. Vallahi çok şeker oluyor o zaman.
dün akşam demonte olarak internetten aldığımız vestiyeri kuruyordum, eşim de resim çekti facede paylaşacak, tabi konum bildirimi yaparak. daha önce evimizin konumunu kaydetmiştik zaten (ben) :) şimdi arıyor bulamıyor, dedim çıkar sen görmüyorsundur, bi 5 dk geçti bulamadı. en sonunda dedim ki; konum açık di mi? şöyle bi baktı, konum.. konum.. konum... başladı hızlı ayarları saymaya, wifi, bluetooth, gps, akıllı sensör, bilmem ne.... konum yok dedi! dedim GPS dediğin şey konum oluyor :) neyse açtı, yine arattı bizim evi (kaydolan adıyla) bana baktı "kızıcan biliyorum ama yine bulamadım" dedi, elime aldım baktım sadece ilk 3 harfi yazmış öyle arıyor, 2 harfi daha ekledim arama kısmına şak diye çıktı, dedim al burda :D hani aslında kötü bir kullanıcı değildir eşim ama arada bir böyle tatlı beceriksizlikleri oluyor, daha bi çok seviom onu o masumane bakışlarıyla :utan
geçen de de Kadıköyde bi restoranttayken konum paylaşmıştı (gps kapalıyken yine :) ) etiketlemiş, baktım ki karşıdaki Beşiktaştaki restorantı paylaşmış :D

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve ceza87
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Kesinlikle o zan daha tatlı oluyorlar hele bizimkinin al yapamadım deyip telefonu bana atması yok mu bayılıyorum. Vallahi çok şeker oluyor o zaman.

Sen gene iyisin. Benimkinin bir kafama atmadığı kalıyor. (N9 var elinde).
Bir gün hedefi tutturacak diye korkuyorum.

:kop2: :kop2:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 511859, nsren ve ceza87
nsren

nsren

Üye
Allah muhafaza :) bugün dedim ki aşkım telefona güncelleme gelmiş yukleyelim dedim. O ne ki dedi. Hata düzeltmeleri filan var dedim. Benim telefonumda hata yok ki dedi. Yani arkadan kilit ekranına gelip isim yazmayı bilmeyen hanımefendi yazılımı yapanlardan daha zeki oluyor bazen :) :) bu arada yarın tüm dünya bizim tanışmamızi kutlayacak. :) :) nasıl mı yağmurlu bir 14 Şubat akşamı tavladım :) :)
Sen gene iyisin. Benimkinin bir kafama atmadığı kalıyor. (N9 var elinde).
Bir gün hedefi tutturacak diye korkuyorum.

:kop2: :kop2:

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
burası durulmuş bi canlandırayım :kıskıs:
dün akşam eşim bana "10:30da ilacım var bana hatırlat" demesi üzerine ben de "ben unuturum bana güvenme, alarm kursana her sabah ve her akşam 10:30da hatırlatsın işte" dedim ve "ben alarmı kurmayı beceremiom, sen ayarlasana" demesi üzerine (ki bu alarm kuramama kısmını daha önce de belirtmiştim sanırım) bende yine bi tebessüm oluştu ve ardından eşimden şu cümle çıktı; "yaz yaz, bunu da yaz foruma" :kop:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 737108 ve Aybin.Kilic

osicik

Üye
Bende de aynı durum ben meraklıyım (kurtluyum) tel değiştirmeyi severim bendekini eşime veririm en son s4 ü verdim z2 aldım
Aslında anlasa ona en iyisini alırım ama tabi Wonder den s4 e geçince ferrariye binmiş gibi oldu hehe

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Günün bombası benden olsun. 620 Lumia ekran ve dokunmatik panel kırıldığından dolayı yaza kadar emaneten note 4 replika aldım. İlk gün eşimin tepkisiyle birlikte şu cümle döküldü
"Bu telefonu ben alacağım, sen diğer (N9) telefonu kullan".
N9 da rehbere numara kaydetmeyi bile bilmiyor. Vay benim başıma gelecekler!!!

hospiti

hospiti

Üye
:bottom:kesinlikle hayır :ah

kanat_58

kanat_58

Üye
Bende de venüs 5 eşimde zenfone 6 tabii o oyunda oynuyor eski telefonu çok donuyordu bir sürü rom attım canıma tak dedi rom ata ata bıktım gittim aldım bir tane oda rahat bende arasıra takılıyorum tabletini versene diye tablet değil o telemon diyor benim değilmi vermiycem diyo

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve ceza87
PROEXSERT

PROEXSERT

Üye
isterim daha iyisini kullansin ailevi butce yeteri kadar kullanmasi eniyisi olur .

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
isterim daha iyisini kullansin ailevi butce yeteri kadar kullanmasi eniyisi olur .

Kesinlikle HAYIR diyorum. Teknolojiye tepki olarak doğmuş benimkisi. Rehbere numara kaydetmeyi bilmez, internete girip gazete okumaz, araştırma yapmaz. Varsa yoksa dizi izler. Buna iPhone 6 alsam sadece Alo der!! N9 bile lüks kaçıyor ona :)

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Kesinlikle HAYIR diyorum. Teknolojiye tepki olarak doğmuş benimkisi. Rehbere numara kaydetmeyi bilmez, internete girip gazete okumaz, araştırma yapmaz. Varsa yoksa dizi izler. Buna iPhone 6 alsam sadece Alo der!! N9 bile lüks kaçıyor ona :)
ön kamerası olsun yeter onlara yani diyosun :kıskıs:

• Beğen
PROEXSERT

PROEXSERT

Üye
senin icin iyi olur butce yeterli gereksiz yere para harcanmaz :D

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
ön kamerası olsun yeter onlara yani diyosun :kıskıs:
Ön kamera bile lüks. Bir gün doğru düzgün resim çektiğini hatırlamıyorum ki. Benimkisine 1100 alacağım yakında. Batarya 10 gün gider ona :kop2:

• Beğen
Tepkiler: ceza87 ve PROEXSERT
kadikoy

kadikoy

Üye
öneri:
1-fazla paranız yoksa önce alacağınız telefonun kapalı kutusunu bulun 10-50 tl arasında telefoncular satar modeline göre;
2-2.ci el aldığınız telefona sıfır kasa takın yenilenmiş olur:
3-orjinal kutusuna koyun ve güzelce ambalaj yapın.
sonra eşinize yeni gibi ikram edin :bayanlar önce güzel kurtusuna hayran kalır.
garanti faturarasına gelince biyerlerde düşürdüm dersiniz.
üzülme imei numarasından tamir ederler dersiniz.
Bozulunca hernasılsa yine siz tamir ettireceksiniz.:gunes:

• Beğen
Tepkiler: ceza87

Üst Alt