Eşime telefon alcam

Sponsorlu Bağlantılar

ensarrodi

Üye
    Konu Sahibi
Eşime telefon alcam
Arkadşlar limitim 1000 lira civarı ben ascend g7 kullanıyorum memnunum önerilerinizi bekliyorum ekran 5.5 inç olsa yine iyi olur

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Bayan için G7 bence iyi olmaz.
Benim önerim G2.

• Beğen
Tepkiler: ensarrodi ve Alo_Azrail
simka

simka

Üye
Ben eşime bir ay önce Samsung galaxy E7 aldım, bir müddet G7 almayı düşündüm fakat yüksek sar değeri sebebiyle vazgeçtim.Kendim LG G2 Kullanıyorum.E7'nin G2 ye göre ekranı iyi,Fotoğraf çekimi(gündüz ve gece) G2 ye göre güzel.Bence en büyük eksiği bildirim ışığının olmaması.Ben 2.el aldım E7'yi 2,5 aylık Türkiye garantili 4G Var tek hatlı 800 TL ye.(4G'siz olanlarıda var bu arada alınacaksa E700F Modeli alınmalı 4G'li olan modeli bu çünkü)İşlemcisinin hızını 1,2 mhz olduğuna bakmayın menü geçişleri G2'ye yakın.
NOT:Paralel ithalat olanlarından 1000TL'nin altına bile alabilirsiniz.Benim G2'de paralel ithalat.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ensarrodi
0MG90

0MG90

Üye
Benim önerdiklerim bunlar

Ama Lumia 640XL daha iyi olur, kullanımı kolay ve Windows10 Mobile güncellemesini alacak

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen

askımm

Üye
bnce samsung a7 a5 modelllerine baka blirsin prenium hissi veriyo ablam kullanıyo a7 cok gzel saglam chazzz

• Beğen
turkishield

turkishield

Üye
G2 bir bayan için mükemmel bir telefon.

• Beğen

ensarrodi

Üye
    Konu Sahibi
Benim önerdiklerim bunlar

Ama Lumia 640XL daha iyi olur, kullanımı kolay ve Windows10 Mobile güncellemesini alacak
Ben sonyi beğendi ıfak bi araştırma yapıcam samsunglara karşı bi ön yargım var

Marco Laren

Marco Laren

Üye
G2 :oke:

interka

interka

Üye
G2 güzel bir telefon tavsiye ederim

Üst Alt