Erkeklerin Spor Salonu Halleri


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jöly

Üye
    Konu Sahibi
1.Gün:
Salona kayıt yaptırılmış, üyelik kartı alınmıştır. Aynaya keskin bir bakış fırlatılmıştır. Kaydı yapan insan azmanının kolları hakkında "adamda bacağım kadar kol varmış ama 1 yıl çalışsam ben de öyle olurum" yorumu yapılmıştır. Ortama uygun kıyafet, ayakkabı, havlu vs temin edilmiştir.

Büyük bir heyecanla salon gezilmiş, her biri birbirinden alengirli aletlerden en "ilk gün karizma çizmeyecek" olanı seçilmiştir. Ortamdaki kadın sayısına bakılarak, daha ilk birkaç harekette kesilen nefes ve moraran surat, yüksek sesle söylenilen "burası da çok sıcak galiba" sitemi ile giderilmiştir.

Kimselerin görmediği bir anda aynaya karşı pazu şişirilmiştir.

Asla kaldırılamayacağı bilindiği halde, salon sahibinin oyuncak muamelesi yaptığı halter yerden bir ucuyla hafifçe kaldırılmış, "eyvah sanırım fıtık oluyorum" telaşıyla yere bırakılmıştır. Kum torbasına yine kimsenin görmediği bir esnada bir iki yumruk çakılmıştır.

"İlk günden çok zorlamanın alemi yok" denilmiş ve çıkmadan önce son bir kez aynaya bakılmıştır.

2.Gün:
İlk günün yol açtığı hamlık nedeniyle 2.gün pas geçilmiştir. "2. günden çok fazla asılmak gereksiz olur" fikri benimsenmiştir. Evde, belli aralıklarla aynada pazu yoklanmıştır. Pazu şişirme seansı boyunca küçük "göbekçik" içeri çekilmiştir. 6 aylık sıkı bir çalışma ile Rambo olunabileceği ihtimali düşünülmüş ve kabul görmüştür.Yatmadan önce birkaç mekik çekilmiştir.

3.Gün:
Salona uzun süredir devam ettiği belli olan ve hiçbir alette "ecele merhaba deme" durumunda gözükmeyen salondaki tüm üçgen vücutlulara gıcık olunmuş ve içe kapanık bir ruh haliyle çalışmaya başlanmıştır. Sık sık aynaya bakılmış, "fazla kaslı erkeklerden kadınlar çok da haz etmiyorlar zaten" diye düşünülmüştür. Ağırlık aletlerinden ziyade koşu bantları, mekik minderleri tercih edilmiştir. Salona düzenli devam eden sarışın kadının pazularının kendi pazularından daha gelişmiş olduğundan şüphe duyulmuş ve hemen bu şüpheden vazgeçilmiştir. Salondan çıkarken "İnsanın içi güzel olacak kardeşim içi. Ne o öyle kas yığını olmak falan? Hem beyin kaslarının gelişmiş olması daha önemli" fikrine varılmıştır. 3 aylık konsantre bir çalışma ile, hiç olmazsa fit bir vücuda sahip olunabileceği fikri benimsenmiştir. Salondan çıkmadan önce kum torbasına bir yumruk atılmıştır.

4.Gün:
Salona telefon açılmış, üyelik iptal ettirilmiştir. Eve bir iki küçük el ağırlığı ve ucuz yollu bir kum torbası alınmıştır.

Akşam evde ayna karşısında göbek sıvazlanmış, telefonda büyük boy pizza sipariş edilmiştir.

Pizzanın tüketilmesinin akabinde başlanacak iki haftalık sıkı bir rejimle forma girilebileceği fikri harika gelmiştir.

6 ay sonra:
Daha önce gidilmemiş bir salona kayıt yaptırılmış, üyelik kartı alınmıştır. Aynaya bakılmış, pazu şişirilmiştir. 6 ay öncesine göre "göbekçik"ten "adam akıllı göbek"e terfi etmiş olan karnı içeri çekmekte hayli zorlanılmıştır.

1 yıllık sıkı bir çalışma ile, şahane "baklava dilim karın" yapılacağı hayal edilmiştir...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt