Erkekleri dize getirme ipuçları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

man20

man20

Üye
konuyu okudum bende bir uzman olarak şunu eklemek istiyorum.

günümüz türkiyesinde bayanların istedikleri şu:

1. maddiyat.
2. yakışıklılık.
3. kariyer.
4. evi ,yatı, katı, arabası ve işyeri olması lazım.
5. birazda olması lazım.
benden bu kadar.
haklısın ama bu sölediklerinin tümü yaşı büyük olanlar için geçerli (35-60 yaş arası)
(18-22) yaşlarda olan kızların erkeklerde baktığı tek şey yakışıklılık ve bakımlı olması.
(23-34) yaşlarda olan bayanlar maddiyat, ev, işyeri ve birazda yakışıklılığa bakıyolar.

DİPNOT: istisna kız ve bayanlarda vardır.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve nazlican
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
haklısın ama bu sölediklerinin tümü yaşı büyük olanlar için geçerli (35-60 yaş arası)
(18-22) yaşlarda olan kızların erkeklerde baktığı tek şey yakışıklılık ve bakımlı olması.
(23-34) yaşlarda olan bayanlar maddiyat, ev, işyeri ve birazda yakışıklılığa bakıyolar.

çevremdekilere bakarsam bakıma daha çok önem veriyorlar :hmmm

nazlican

Üye
    Konu Sahibi

DİPNOT: istisna kız ve bayanlarda vardır.

şimdi bn 18-22 arası olduğuma göre yakışıklılığa bakıyrmuşum valla doğru :D

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
man20

man20

Üye
çirkin bi kızın yakışıklı bi erkeğe aşık olupta onu elde edememesi çok üzücü bi durum :/ öyle kişileri görünce çok üzülüyorum somuru: davul bile dengi dengine diyince aklıma geldi :)

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
çirkin bi kızın yakışıklı bi erkeğe aşık olupta onu elde edememesi çok üzücü bi durum :/ öyle kişileri görünce çok üzülüyorum somuru:
ne diyosun. ne kızlar var bebek gibi ne erkeklerin yanında geziyorlar. görsen yüzüne bakmazsın adamların.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
pardon nizam yanlş yazmşım..zaten anladın sende ne demek istediğimi ne üsteliyrsn ki arkadaşım :hmmm

- - - Eklendi - - -

onlar para peşindelerdir emin ol :ehe

muhakkak. ama insan görünce bi tuhaf oluyor işte. vay ulen adalete bak diyosun :ehe

• Beğen
Tepkiler: tguzel7
x-scarface

x-scarface

Üye
çirkin bi kızın yakışıklı bi erkeğe aşık olupta onu elde edememesi çok üzücü bi durum :/ öyle kişileri görünce çok üzülüyorum somuru: davul bile dengi dengine diyince aklıma geldi :)

hemen politik bi cevapla sıyrılalım çirkin kız yoktur bakımsız bla bla :D

man20

man20

Üye
x-scarface

x-scarface

Üye
yine de ne varsa batı avrupada var :islik

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
aslında bi bakıma doğru. biraz makyaj kızı çok değiştiriyor. ama kız her zaman makyajlı olmicak ki? :)

qüzel kız makyajj yapmazzz yanlış
:nono: makyaj çirkin kızların güzelleşme çabalarıdır her zaman doğallıkdan yanayımdır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...